מחפשים הנדימן?
מחפשים הנדימן? השאירו פרטים וקבלו עד שלוש הצעות במהירות!

הנדימן באשדוד

בעמוד זה תוכלו לקבל מידע על העבודות שמבצע הנדימן באשדוד, כמו גם על מחירים ועלויות של עבודות נפוצות בתחום. לאחר מכן, נזמין אתכם להשאיר פנייה באתר לצורך קבלת הצעות מחיר ממספר תיקונצ'יקים בעיר.

מה תפקידו של הנדימן באשדוד?

הנדימן יכול לסייע לכם בכל עבודה קטנה ופשוטה יחסית, שפשוט אין לכם את הזמן, הידע או כלי העבודה והציוד המתאים בשביל לבצע אותה. היתרון הגדול בהזמנת הנדימן באשדוד הוא במגוון הפתרונות שבעל מקצוע זה מציע.

 

כך למשל, תוכלו להיעזר בו גם בכל הקשור לתליית אביזרים על קירות הבית, הרכבת שולחנות, ארונות או כל רהיט אחר שרכשתם לאחרונה וגם תיקון של דלתות, ידיות, תריסים ועוד. 

 

הנדימן באשדוד

כמה יעלה להזמין הנדימן מומלץ באשדוד?

לכל עבודה יש תמחור שונה וחשוב להכיר את העלויות. הנה מספר דוגמאות לעבודות שמתבצעות על ידי הנדימן מומלץ באשדוד, כפי שהוצגו בבדיקות שערכנו. חשוב לציין, המחירים משתנים מעת לעת וחשוב לבחון זאת בצורה מדויקת לפני הזמנת העבודה.

מחירון שירותי הנדימן באשדוד

עלות תליית 5 תמונות על הקיר

מדובר על תליית תמונה פשוטה וסטנדרטית.


200 - 300 ש"ח
כמה יעלה לתלות חבל כביסה חדש במרפסת?

התקנת חבל כביסה, ללא המתלה עצמו.


200 - 300 ש"ח
מחיר בעבור התקנת טפטים

התקנת טפט של גליל יחיד.


200 - 400 ש"ח
תליית מדף צף מתחת לטלוויזיה בסלון

חשוב לציין כי מחיר ביקור של הנדימן מתחיל בכ-200 ש"ח.


100 - 150 ש"ח
כמה עולה להרכיב קולט אדים במטבח?

קראו גם על איך מתקינים קולט אדים


400 - 1,600 ש"ח

הדפס מחירון

קבלו הצעות מחיר מהנדימנים באשדוד

מעוניינים לבדוק את המחירים תחילה? אין בעיה. בהמשך עמוד זה תוכלו למצוא מחירון מפורט עם דוגמאות למחירים, אך נדגיש כי לא משנה מה העבודה שאותה ברצונכם לבצע, תוכלו לבחון את העלויות גם באמצעות קבלת הצעות מחיר מבעלי המקצוע עצמם. פורטל הנדימן פלוס מאפשר לכם לקבל עד שלוש הצעות מחיר מבעלי המקצוע הפועלים בתוך העיר אשדוד ובסביבתה הקרובה.

 

הנדימנים באשדוד

הזמינו הנדימן המספק שירות בעיר

לא משנה אם אתם זקוקים לעבודה בבית פרטי, בניין, משרד, חנות או בית קפה - תוכלו להזמין הנדימן באשדוד לכל מבנה בו נדרשת העבודה. כדאי להזמין הנדימן מהעיר מאחר וכך לא יתווספו למחיר עלויות נוספות בשל עלויות הנסיעה. המערכת החכמה שלנו יודעת לבחור בעבורכם את ההנדימנים אשר פנויים כעת, אז קדימה - צרו קשר ובדקו עלויות כעת.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה