מחפשים הנדימן?
מחפשים הנדימן? השאירו פרטים וקבלו עד שלוש הצעות במהירות!

הנדימן בבני ברק

עם פורטל הנדימן פלוס תוכלו הנדימן בבני ברק שיוכל לעזור לכם בהתקנת רהיטים, תליית אביזרים או תיקונים שחוזרים ונשנים. בעזרתנו תוכלו לערוך השוואת מחירים כמו גם להבין את עלות התיקון שלכם.

השוואת מחירים בין הנדימנים בבני ברק

אם יש לכם הרבה עבודות קטנות בבית ואתם לא סוג האנשים שידעו לנסר את הקרש יפה או לתלות את הוילון בצורה הכי יפה ונקייה נראה שהנדימן בבני ברק זה מה שיפתור לכם את הבעיות.התקשרו אלינו או השאירו פרטים וקבלו הצעות מחיר מעד 3 הנדימנים בבני ברק. ערכו השוואת מחירים ביניהם וחסכו בעלויות מבלי להתפשר על איכות העבודה.

 

הנדימן בבני ברק

כמה עולה הנדימן בבני ברק?

עלות של הנדימן בבני ברק כמובן תלויה בעבודה שהוא יעשה. הביקור עצמו יעלה בין 150 - 250 ש"ח וזו תהיה העלות המינימלית. במידה התיקון עצמו יעלה יותר הוא יקח את מחיר התיקון בלבד. צירפנו לכם מחירון של עבודות נפוצות בבני ברק. לא מצאתם את המחיר של התיקון שלכם? הסתכלו במחירון המלא שלנו.

מחירון עבודות נפוצות של הנדימן בבני ברק

תליית מדף

המחיר הוא לכל מדף.


50 - 100 ש"ח
התקנה של חבל כביסה

התקנת חבל כביסה כולל החבל עצמו.


400 - 600 ש"ח
מחיר של התקנת קולט אדים

המחיר משתנה במידה ויש ארובה.


400 - 1,600 ש"ח
עלות של תליית תמונה

המחיר הוא לתמונה אחד.


30 - 50 ש"ח

הדפס מחירון

רכזו את העבודות וכך חסכו בעלויות

כמו שאמרנו לכם המחיר של הביקור של ההנדימן יעלה בין 150 - 250 ש"ח. תלייה של מדף אחד תעלה בין 50 - 100 ש"ח. לכן אם תצטרכו רק תלייה של מדף או שניים יכול להיות שהיינו ממליצים לחכות שיצטברו עוד כמה עבודות כדי לחסוך את עלות הביקור. מצד שני אולי זה זמן טוב לתלות כמה תמונות ולהפוך את הקיר הלבן שלכם למשהו יותר אישי עם תמונות של המשפחה.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

לא סתם הנדימן, קחו הנדימן מומלץ בבני ברק

בחרו הנדימן מומלץ בבני ברק לעבודות השונות שלכם. הנדימן זה סוג אדם שאתם רוצים שיהיה קבוע איתכם ויעזור לכם כל פעם שתצטרכו עבודה כזו או אחרת בביתכם. כשאתם מחפשים הנדימן מומלץ כל קודם תארו לו את העבודות שיש לכם. אם מדובר בתליית מדף או תמונה כנראה שלא תהיה בעיה למצוא הנדימן, אבל אם יש לכם עבודות קצת יותר מורכבות כמו התקנה של קולט אדים לא בהכרח יש לו ניסיון בנושא.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה