מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

הנדימן בפרדס חנה

צריכים הנדימן בפרדס חנה? כאן בפורטל הנדימן פלוס תוכלו לאתר בקלות ובמהירות וגם, לערוך השוואת מחירים בין הנדימנים לצורך ביצוע מגוון נרחב של עבודות קטנות בבית.

ערכו השוואה ומצאו הנדימן בפרדס חנה

פורטל הנדימן פלוס נולד מתוך מחשבה שניתן לסייע ללקוחות, הזקוקים לשירותים של הנדימן בפרדס חנה ובמקומות נוספים בארץ. הפורטל עוזר לאתר הנדימן בצורה מהירה ויעילה, תוך מתן אפשרות לבדוק מספר ספקים, הן מבחינת המוניטין והן מבחינת המחיר, לקבל החלטה את מי להזמין ולבצע הזמנה מהירה ואמינה.


השוואת מחירים באמצעות פורטל הנדימן פלוס, תייצר עבורכם הוזלת מחיר של עד 39% וזה לא הולך ברגל. אין זה משנה אם אתם זקוקים לתליית טלוויזיה, תיקון ארון, חידוש רהיט או שיפוץ קטן, ההנדימן שלכם ממתין לכם כאן, בפורטל הנדימן פלוס במחיר אטרקטיבי.
 

הנדימן בפרדס חנה

מהם מחירי הנדימן בפרדס חנה?

מחיר הנדימן בפרדס חנה לביקור, נע בין 200 ל- 250 ₪. מחיר זה כולל תיקונים קטנים לבית בפרדס חנה שעל ההנדימן יהיה לבצע בפועל. במידה ויידרש לקנות חומרים מסוימים לטובת ביצוע העבודה, למחיר זה תתווסף עלות החומרים שנרכשו. להלן מחירון חלקי לעבודות הנדימן שכיחות –

 • תליית טלוויזיה – הנדימן מומלץ בפרדס חנה, יגבה מכם סכום שנע בין 250 ל- 350 ₪ לעבודה זו, בהתאם למתקן עליו תולים את הטלוויזיה וגודל המסך.
   
 • התקנה של דלת פנימית בבית – עבודות הנדימן בפרדס חנה כוללות גם התקנה של דלת פנימית בתוך הבית. המחיר לעבודה זו, נע בין 400 ל- 600 ₪ (המחיר אינו כולל את עלות הדלת עצמה).
   
 • הדבקת טפט על דלת – הדבקה של טפט על דלת ישנה לרבות עלות החומר, תעלה לכם בין 400 ל- 600 ₪.
   
 • החלפה של מסילות למגירה – מדובר בעבודה קטנה שעלותה תהיה בין 150 ל- 250 ₪ כלומר, שווה לעלות הביקור.
   
 • התקנה של מושב אסלה בשירותים – התקנה של מושב אסלה חדש ופרוק המושב הישן, תעלה בין 200 ל- 250 ₪.


מחיר ביקור הנדימן בפרדס חנה בממוצע

מחיר ביקור הנדימן בפרדס חנה בממוצע: 225 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

מה לבדוק בטרם בוחרים הנדימן בפרדס חנה?

 • כמה זמן ייקח להנדימן להגיע אליכם – כאשר אתם מנהלים שיחה עם הנדימן ומבררים אלו עבודות הוא יודע לבצע, מה רמת המחירים שלו וכו', שאלו גם מה רמת הזמינות שלו. אל תהיו במצב שהכל מתאים לכם ואתם רוצים לתאם מועד ומגלים שעליכם להמתין ימים ארוכים עד שההנדימן יתפנה להגיע אליכם. על פי רוב, הנדימן יגיע אליכם לאחר מספר שעות, או מקסימום ביום שלמחרת.
   
 • קבלת אחריות לעבודה – ישנם אנשי מקצוע מתחום ההנדימן שבהחלט יספקו לכם אחריות על העבודה שבצעו עבורכם. מדובר באלמנט חשוב ולכן, וודאו את עניין האחריות בטרם תסגרו מועד הגעה של ההנדימן אליכם.
   
 • וותק במקצוע והמלצות – חשוב ביותר לוודא מה רמת הוותק של ההנדימן, כמה ניסיון יש לו, אלו עבודות ביצע והאם ישנם אנשים המוכנים לספר על השירות שהוא נתן להם ורמת המקצועיות שקבלו ממנו. בנוסף, ניתן לגלוש לאתר של ההנדימן ולמצא בו, קרוב לוודאי, המלצות של לקוחות קודמים.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

עבודות תיקון וחידוש רהיטים שיודע לבצע הנדימן

ישנם לא מעט אנשי הנדימן בפרדס חנה היודעים לבצע עבודות שונות בתחום התיקון והחידוש של רהיטים. להלן מספר דוגמאות לעבודות כאלה:

 • צביעת רהיטים – הנדימן מקצועי יצבע עבורכם כל רהיט שתבקשו, הן אם מדובר ברהיט ישן שאתם מעוניינים לחדש ולרענן את המראה שלו והן, רהיטים חדשים שהעיצוב שלהם מצא חן בעינכם אולם, לא היה הצבע שרציתם.
   
 • תיקון סדקים בעץ – רהיטים רבים בבית שלנו עשויים מעץ. לעיתים, העץ נשחק מסיבות שונות וסדקים מתגלים בתוך העץ. הנדימן מומלץ יבצע קילוף של החלק הבעייתי, ישייף את הרהיט כולו ולסיום, ימרח לקה השומרת על מצב הרהיט. לעיתים תתבצע עבודה מסוג זה, גם אם אין סדקים בעץ וזאת על מנת לייצר מראה מחודש ורענן יותר של הרהיט.