מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

הנדימן בשרון

בעמוד זה תקראו על מחירי ביקור ומחירי עבודות נפוצות שהנדימן בשרון גובה, מידע על העבודות הנפוצות שהוא מבצע וגם איך בהליך מהיר וחינמי, תוכלו לקבל דרך פורטל הנדימן פלוס עד 3 הנדימנים, ביניהם תוכלו להשוות מחירים עוד בטלפון ולחסוך בחיפושים ארוכים ובכסף.

מהו מחיר הנדימן בשרון?

מחיר ביקור של הנדימן בשרון עד הבית נע בין 200 - 250 ש"ח ובמידה ותתבצע עבודה כלשהיא - מחיר הביקור צפוי להתקזז ממחיר העבודה הסופי.


מחיר ממוצע לביקור הנדימן באזור השרון

מחיר ממוצע לביקור הנדימן באזור השרון: 225 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

מחירון עבודות הנדימן בשרון

להלן, מספר הצעות מחיר נפוצות לדוגמה שהנדימנים בשרון נוטים לגבות מלקוחותיהם:

מחירון עבודות הנדימן בשרון

תיקון צירים בארון בגדים

המחיר כולל כיוון צירים בדלת ארון או החלפתם ברכיבים חדשים. המחיר כולל את הרכיבים החדשים במידת הצורך.


250 - 300 ש"ח
תיקון שריטות ברהיטי עץ

המחיר עבור חידוש רהיטים, הכולל - ליטוש בנייר זכוכית, מילוי של השריטות והחלקה של הרהיטים עם חומר מותאם.


300 - 450 ש"ח
כמה עולה להתקין טפט על קיר?

המחיר כולל שני גלילי טפט שמספק ההנדימן בשרון כולל את עבודת ההדבקה.


500 - 700 ש"ח
הרכבת מיטה

המחיר כולל הרכבה של מיטה המורכבת מבסיס וראש מיטה בסיסיים, ללא ארגז מצעים.


200 - 300 ש"ח
הרכבת ארון 3 דלתות

מחיר הרכבת ארון ע"י הנדימן בשרון, לא כולל קנייה של הארון עצמו.


300 - 350 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

מהן העבודות הנפוצות שהנדימנים בשרון מבצעים?

אם אינכם בטוחים אילו עבודות ביכולתם של הנדימנים בשרון לבצע עבורכם - הנה כמה מהנפוצות שבהן:

 • הרכבת רהיטים - אם לא התברכתם במיומנויות הרכבה כלשהן ואתם מוצאים קושי בכך, דעו שהנדימן בשרון יכול לתת לכם סיוע עבור מגוון רחב של רהיטים, כמו: הרכבת כסא, הרכבה של מיטה, ארון, ספרייה ואפילו להרכיב עבורכם שולחן סנוקר.
   
 • תיקוני נגרות - ברשותכם שולחן או כסא עץ שמתנדנדים או שהתפרקו? אין זה אומר שאתם מוכרחים לזרוק אותם ולרכוש חדשים. מרבית ההנדימנים באזורכם מיומנים לבצע תיקוני נגרות שונים, גם אם מדובר על שריטות ברהיטי עץ. דרך פורטל הנדימן פלוס תוכלו להשיג הנדימן באזור השרון שמבצע תיקוני נגרות מגוונים.
   
 • תליית רהיטים - יש ברשותכם תמונה שתרצו לתלות? או אולי מעוניינים בתליית טלוויזיה במיקום שיהיה לכם נוח לצפות ממנו? הזמינו הנדימן לשם כך. בנוסף, במסגרת עבוד זו ביכולתו של הנדימן לקבע גם רהיטים לקיר ע"מ לאבטח את סביבת מגוריכם בצורה הטובה ביותר מבלי שחלילה יקרה אסון לאחד מבני הבית (בדגש על פעוטות וילדים).
   
 • חידוש רהיטים בשרון - במסגרת חידוש רהיטים בשרון, הנדימנים יבצעו שיוף למגוון רהיטי עץ שברשותכם ולא רק. גם צביעה של דלתות ישנות או צביעה מחודשת לכאלו שכבר נצבעו בעבר ניתן לבצע במסגרת עבודה זו.
   
עבודות נפוצות שמבצע הנדימן בשרון מה זה כולל?
הרכבת רהיטים חידוש מיטה, כסא, שולחן, ספרייה, רהיטי איקאה
תיקוני נגרות תיקון ידיות, רגלי כסא ושולחן, שיוף ומילוי
תליית רהיטים תליית חפצים וקיבוע רהיטים לקיר
חידוש רהיטים שיוף, מילוי וצביעה של הרהיט או הדבקת טפט

כמה זמן לוקח להרכיב ארון ע"י הנדימן?

בין אם מדובר על הרכבת ארון ע"י הנדימן מהשרון או מכל אזור אחר, דעו שזמני הרכבה של ארון ע"י הנדימנים נעים בין שעה לשעתיים וזאת בהתאם לגודל הארון ולסוג הארון -  אם מדובר בהרבה של ארון הזזה - קחו בחשבון שפעולת ההרכבה יכולה להיות מורכבת יותר.
 

זמן ממוצע להרכבת ארון ע"י הנדימן:
שעה וחצי
שעתיים משך זמן שעה

מידע נוסף בנושא חידוש רהיטים בשרון

מי אמר שאם הדלת מתקלת צריך להחליפה לחדשה? או אם שולחן הכתיבה הותיק נשרט זה בהכרח אומר שהוא אינו מביא תועלת יותר? אנו בפורטל הנדימן פלוס מקשרים אליכם הנדימנים בשרון שמבצעים חידוש לרהיטים, פעולה התורמת מבחינה אקולוגית לסביבה ומונעת מכם לבזבז כסף רב. מתחת נציג שתי עבודות חידוש נפוצות שמבצע הנדימן:

 • חידוש דלת פנים - במידה וגוון הדלת שלכם כבר מיצה את עצמו, דעו שהנדימן יכול לשייף אותה, למלא שריטות שנוצרו בה ע"י חומרי מילוי ייעודיים לעץ ואף לצבוע אותה בצבע לבחירתכם או לחילופין - להדביק עליה טפט עם הדפסים ייחודיים.
   
 • חידוש רהיטי גינה - אם יש לכם רהיטי גינה העשויים מקש (נקרא גם 'ראטן') שהחלו להוציא קצוות מפוצלים מתוכם - הנדימן בשרון יוכל לתקן את האזורים הבעייתיים ולהוציא את רהיטי הגן שלכם כמו חדשים. קראו מידע נוסף בעמוד חידוש רהיטי ראטן.


חידוש דלתות ע"י צביעה

שיפוצים קטנים שהנדימנים בשרון מבצעים

שיפוצים קטנים עשויים להתבטא במגוון דרכים: התקנת פרקט, התקנה או צביעה של דלתות, תיקוני צבע ויישום שפכטל, ריצוף ועוד. מתחת נציג את ההשיפוצים הקטנים הנפוצים ביותר שמבצעים הנדימנים בשרון:

 • תיקון סדקים בקיר - קירות בבתים נוטים להיסדר עם הזמן וזאת כתוצאה מרטיבות חוזרת או כתוצאה של רעידות אדמה משתנות. הנדימן בשרון יביא לתיקון הסדקים ע"י יישום חומר שפכטל באזורי הסדקים ע"מ למלא את הרווחים שנוצרו וכדי להחזיר לקיר מראה אסתטי.
   
 • צביעה - גם עבודות הקשורות בצבע: צביעת קירות, צביעת תקרה או צביעה של רהיטי עץ כמו דלתות, שולחנות ומשקופים הן עבודות נפוצות שהנדימנים רבים מבצעים.
   
 • ריצוף - הנדימנים רבים יכולים להרכיב לכם ריצוף חדש לבית, למרפסת או לגינה. במידה ותרצו להחליף רק מספר מרצפות בודדות - גם כאן תוכלו להיעזר בהנדימן.
   
 • תיקוני רובה - חומר הרובה נוטה להישחק במצטבר הזמן עקב רטיבויות שמקורן מתחת לריצוף, עקב רעידות אדמה ובעקבות יישום לא נכון של החומר ע"י רצף.. ניתן לבקש מהנדימן באזור השרון שיתקן את שכבת הרובה בין המרצפות בביתכם.
   

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

השיגו הנדימנים בכל אזור השרון דרך הפורטל

דרך פורטל הנדימן פלוס תוכלו להשיג הנדימנים בכל אזור השרון - אתם עוד פה?
 

איך לאתר הנדימן מומלץ בשרון?

רוצים הנדימן בשרון שיבצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר? עקבו אחר הפעולות הבאות וגם אתם תוכלו לזכות בשירות לעניין:

 • ותק ונסיון - העסיקו הנדימן באזור השרון שמחזיק במספר שנות ותק בעבודתו . הסיבה לכך נובעת מכמות הנסיון שהספיק לצבור במהלך שנות הותק שצבר וכך גם הסיכוי שיבצע טעות או עבודה לא תקינה הוא קטן עד אפסי כי כבר נחשף למקרים רבים.
   
 • חוות דעת - לאחר שתקבלו מפורטל הנדימן פלוס 3 הנדימנים בשרון, תוכלו לחפש עליהם מידע ברשתות החברתיות ובגוגל ולאתר חוות דעת שהשאירו להם לקוחות קודמים שנעזרו בשירותיהם. פעולה זו תעזור לכם להבין אם מדובר בבעלי מקצוע ישרים ומקצועיים או כאלו שרק טוענים את עצמם ככאלה.
   
 • השוואת מחירים - נוסף לבדיקה של חוות דעת, פורטל הנדימן פלוס מאפשר לכם לברר מחירי עבודות מול ההנדימנים שתקבלו עוד בשלב שיחת הטלפון מולם וכך אתם יכולים לבחור בהצעה המשתלמת ביותר עבורכם.


הנדימן בשרון

שאלות ותשובות בנושא הנדימן בשרון

בין כמה הנדימנים בשרון מומלץ לי להשוות לפני שאני בוחר באחד?

פורטל הנדימן פלוס ממליצה לבצע השוואת מחירים בין עד 3 הנדימנים באזורכם. דעו שזו גם כמות בעלי המקצוע שהפורטל מספק לכם בחינם - במידה ותשאירו פרטים בטופס המצורף בעמוד.


איך אוכל לאתר הנדימן בשרון בעל נסיון?

יש כמה פרמטרים שחשוב שתבררו  כמו ותק וחוות דעת ע"מ להשיג הנדימן מומלץ בשרון. הרחבנו על כך בעמוד.