מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

הנדימן בזכרון יעקב

ישנו היצע גדול של אנשי הנדימן בזכרון יעקב ולכן, מומלץ לבצע השוואת מחירים בין אנשי המקצוע השונים ולחסוך כסף. פורטל הנדימן פלוס, מאפשר לכם לקבל מספר הצעות מחיר מאנשי הנדימן, לבצע השוואת מחירים מיטיבה ולסיום, לבצע הזמנת עבודה באמצעות הפורטל, הכל תחת קורת גג דיגיטלית אחת. הזמינו הנדימן בזכרון יעקב במהירות ויעילות.

מיהו הנדימן מומלץ בזכרון יעקב?

הנדימן מומלץ בזכרון יעקב הוא אחד שעומד בקריטריונים הבאים: 

 • ניסיון בעבודה – וודאו שההנדימן מזכרון יעקב הנו בעל ניסיון בתחום ולא התחיל לעבוד אתמול. לניסיון חשיבות רבה מכיוון שהנדימן שביצע עבודות הנדימן מרובות, עשוי לבצע את העבודה בדיוק כמו שאתם רוצים, בצורה אחראית, מקצועית, אמינה ואיכותית.
   
 • הענקת אחריות למספר חודשים – וודאו שההנדימן שלכם מעניק אחריות על עבודת ההתקנה שביצע, לפחות לתקופה של שישה חודשים מיום ההתקנה. הרבה אנשי מקצוע בתחום מעניקים כיום אחריות עבור ההתקנה שביצעו. אל תוותרו על נושא זה, דברים קורים.
   
 • מהירות תגובה – וודאו שההנדימן שלכם זמין להגיע אליכם תוך זמן קצר. ישנם בעלי מקצוע שיגיעו אליכם מספר שעות לאחר שהזמנתם אותם וישנם אחרים, שיגיעו ביום למחרת. אל תסגרו עם הנדימן שאינו זמין ויגיע בשל כך רק לאחר מספר ימים. הנדימן כזה, עלול להשאיר אתכם ללא מענה במידה ותהיה בעיה כלשהי לאחר ההתקנה.
   

הנדימן בזכרון יעקב

מהו מחיר הנדימן בזכרון יעקב?

מחיר הנדימן בזכרון יעקב נקבע בהתאם לאופי העבודה, הזמן הנדרש לביצועה והמחירון שעל פיו הוא עובד. עבודות הנדימן בזכרון יעקב הנן מגוונות וכוללות פעולות מסוגים שונים. מחיר ממוצע לביקור של הנדימן בביתכם, ללא ביצוע עבודת התקנה כלשהי, נע בין 200 ל- 200 ₪. להלן מחירון חלקי לדוגמא, הכולל טווחי מחירים של התקנות ועבודות נפוצות של הנדימן בזכרון יעקב: 


מחירון עבודות קטנות לבית בזכרון יעקב

הדבקה של טפט על דלת

מתייחס להדבקה של צד אחד בלבד בדלת.


400 ל- 600 ₪
החלפת מסילות למגירות

המחיר כולל מסילות חדשות והתקנה.


150 ל- 250 ₪.
התקנה של דלת פנימית בבית

לא כולל את מחיר הדלת עצמה.


400 ל- 600 ₪
תליית טלוויזיה חדשה

לא כולל את עלות הזרוע עליה תולים את הטלוויזיה.


250 ל- 350 ₪
התקנה של מושב אסלה בשירותים

מתייחס לעבודה בלבד ללא עלות האסלה.


200 ל- 250 ₪

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

האם הנדימן בזכרון יעקב מספק אחריות על העבודה?

מקובל לחשוב שעבודתו של הנדימן בזכרון יעקב איננה מזכה באחריות על העבודה אולם, הדבר אינו בהכרח נכון. יותר ויותר אנשי מקצוע בתחום ההנדימן, יעניקו לכם אחריות מסוימת על העבודה שבצעו עבורכם. מדובר באחריות שכוחה יהיה יפה למספר חודשים והיא תספק כיסוי לבעיות ותקלות שיווצרו בעקבות עבודתו של ההנדימן ואין מדובר באחריות על המוצר עצמו. בדקו מבעוד מועד, שההנדימן שלכם, מעניק אחריות למספר חודשים עבור עבודת ההתקנה שביצע בביתכם. אחריות איננה כוללת, על פי רוב, תיקונים קטנים לבית בזכרון יעקב.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

העבודות השכיחות אותן מבצע הנדימן

 הנדימן בזכרון יעקב מבצע מגוון די רחב של עבודות. להלן פרוט חלקי של העבודות הנפוצות ביותר:

 • החלפה של כלים סניטריים באמבטיות ושירותים – הנדימן יודע לבצע עבודות קלות אותן מבצע, בדרך כלל, אניסטלטור כדוגמת: החלפה של ברז כיור ישן, החלפה של כיור אמבטיה, החלפה של אסלה ועוד.
   
 • תיקוני נגרות קלים – קיצור רגלים של כיסא או שולחן, תיקון של רהיט כזה או אחר, החזרה למקום של מסילה בארון, החלפה של ידיות בדלתות הפנים של הבית וכו'.
   
 • תלייה של אביזרים על הקירות – מתמונות, שעוני קיר גדולים ועד תליית טלוויזיות, מדפים ועוד...