מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

הנדימן בחיפה

מחפשים הנדימן בחיפה לביצוע תיקונים בבית? בעמוד שלפניכם תוכלו לראות מחירים של הנדימן בעיר, איך למצוא הנדימן מומלץ וגם מידע מועיל נוסף כמו תקופת אחריות נפוצה או מה נחשב לזמן הגעה סביר. מעבר לכך תוכלו לערוך השוואת מחירים בין הנדימנים ולחסוך עד 39% במחיר העבודה.

איך מוצאים הנדימן מומלץ בחיפה?

בשביל למצוא הנדימן מומלץ בחיפה יש כמה דברים שחשוב לבדוק:

 • מחיר: מחיר של תיקונים לבית בחיפה לא אמור להיות מאוד גבוה, במיוחד כי לרוב מדובר על תיקונים קטנים כמו תיקוני נגרות, צבע, ריצוף ודברים פשוטים. לפני שאתם מזמנים את ההנדימן חשוב לקבל הצעת מחיר ולוודא שהמחיר שהוא לוקח לא מוגזם. בהמשך נראה לכם מחירים של עבודות הנדימן נפוצות.
   
 • אחריות: זה משתנה בהתאם לסוג העבודה אבל יש הנדימנים בחיפה שנותנים אחריות על התיקונים הקטנים שהם מספקים. כשאתם מדברים עם מספר הנדימנים חשוב לוודא האם הם נותנים לכם אחריות.
   
 • זמינות: אמנם לא מדובר במקרה חירום, אבל עדיין אין סיבה לחכות יותר מדי זמן להנדימן שיגיע לבית שלכם. יש הרבה הנדימנים באזור חיפה ואם אחד לא זמין בימים הקרובים אל תפחדו לדבר עם הנדימן אחר ולראות את הזמינות שלו.
   
 • המלצות: עוד דבר שאתם יכולים לעשות כדי לוודא שאתם אכן מזמינים הנדימן מקצועי בחיפה שיודע את העבודה זה לחפש את השם שלו בגוגל או ברשתות החברתיות. תוכלו לראות מה לקוחות קודמים אמרו עליו, איך הייתה העבודה, האם הגיע מהר, לקח מחיר הוגן ועוד.
   
 • ניסיון: להנדימן אין תחום אחד מאוד בוהק, ולכן לא בהכרח כל הנדימן בחיפה ביצע את כל העבודות. כמובן יש עבודות יותר נפוצות כמו הרכבה של שולחן או תיקון צבע, אבל אם יש לכם עבודה קצת יותר נישתית תשאלו את ההנדימן אם יש לו ניסיון בעבודה הזו ספציפית.

 

הנדימן בחיפה

כמה עולה ביקור הנדימן בחיפה?

מחיר הנדימן בחיפה הוא 200 - 250 ש"ח לביקור. הביקור יכלול עבודות בסיסיות כמו הרכבה של כיסא או תלייה של מדף או 2, אבל אם יש לכם עבודה יותר מורכבת המחיר יהיה יותר גבוה.

 

מחיר ממוצע לביקור הנדימן בחיפה

מחיר ממוצע לביקור הנדימן בחיפה: 225 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

מחירון של עבודות הנדימן בחיפה נפוצות

לא בטוחים כמה אמורים לעלות שירותים של הנדימן בחיפה? ראו מחירון של עבודות נפוצות. לא מצאתם את העבודה שאתם מחפשים? הסתכלו במחירון ההנדימן המלא.

מחירון הנדימן בחיפה

כמה עולה לחדש רובה לריצוף?

המחיר הוא למטר.


15 - 30 ש"ח
כמה עולה לתקן צבע בקיר?

המחיר הוא לתיקון בקיר בודד?


200 - 400 ש"ח
מה המחיר של החלפת מרצפת שבורה?

המחיר הוא למרצפת אחת.


250 - 350 ש"ח
מה המחיר של תיקון סדקים בקיר?

המחיר הוא לסדק אחד.


250 - 350 ש"ח
כמה עולה להרכיב ארון?

המחיר משתנה בהתאם לגודל הארון.


300 - 500 ש"ח
מה המחיר של התקנת בר מים?

המחיר כולל את ההתקנה בלבד כולל קידוח בשיש במידת הצורך.


200 - 400 ש"ח
כמה עולה חידוש ארון?

המחיר משתנה בהתאם לגודל הארון והצבע.


500 - 1,000 ש"ח
מה המחיר של חידוש שולחן עץ?

המחיר הוא לחידוש שולחן עץ גדול.


700 - 1,400 ש"ח
מה המחיר של צביעת משקוף?

צביעת משקוף פלדלת או עץ.


150 - 250 ש"ח
כמה עולה לתלות וילון?

תלייה עם מוט.


300 - 400 ש"ח
כמה עולה להתקין טלוויזיה?

מחיר תליית טלויזיה סטנדרטית על קיר או עם זרוע.


250 - 300 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

השוו הנדימנים בחיפה וחסכו עד 39% במחיר

הדרך הטוב ביותר למצוא הנדימן זול בחיפה היא לקבל מספר הצעות מחיר ואז להשוות ביניהן. זה מפני שלא כל הנדימן בעיר יקח לכם מחיר זהה אפילו אם מדובר על עבודה זהה לחלוטין. פה פורטל הנדימן פלוס עוזר לכם. השאירו פרטים או התקשרו וקבלו עד 3 הצעות מחיר מהנדימנים בעיר. השוו בין הצעות המחיר שהם נותנים לכם וחסכו בקלות עד 39% במחיר התיקון לבית, חידוש הרהיט או כל דבר אחר שתצטרכו.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

אילו שירותים יבצע בשבילכם הנדימן בחיפה?

אילו שירותים הם הנפוצים שמבצע הנדימן בחיפה?

 • תיקוני נגרות: אחד השירותים הנפוצים ביותר שמבצע הנדימן בחיפה הם תיקוני נגרות בבית הלקוח. קיצור ותיקון דלתות, תיקון ארונות, ניסור רהיטי עץ ועוד. הנדימן יכול לעזור לכם בכל מיני עבודות עץ קטנות שונות גם כמו חידוש של דקים או פירוק מטבח.
   
 • הרכבת רהיטים: אחת הסיבות לכך שמזמינים הנדימן להרכבת רהיטים היא כי לא בהכרח מדובר בפעולה פשוטה. הרבה פעמים מנסים להרכיב רהיטים ורואים שהם לא 100% יציבים - ולא היינו רוצים את זה. סיבה נוספת היא כי הנדימן מקצועי בחיפה יעשה את העבודה בצורה יותר מהירה.
   
 • תליית אביזרים: צריכים לתלות וילונות או מדפים? יש כמה קשיים בנושא. הראשון הוא שצריך מקדחה שמצליחה לקדוח בקיר בצורה טובה. קושי נוסף הוא לדעת להתאים את גודל הדיבל לפי גודל הבורג. מעבר לכך במקרה של וילונות ומדפים צריך לוודא שהוא לא יפול עם המשקל שהולך להיות עליו.
   
 • תליית טלויזיה: גם בענייני התלייה אבל קצת יותר מורכב והרבה יותר רגיש. אם אתם רוצים לתלות אביזרים על קיר גבס בדרך כלל ניתן לעשות זאת עם אביזרים קלים, אבל טלויזיה היא לא איבר קל במשקל לכם תליית טלויזיה על קיר גבס היא מעט מורכבת יותר והוא הרבה יותר יקר אז לא היינו רוצים שיקרו לו כלום. לרוב צריך ברגים מיוחדים שנקראים רוזטה או להתקין על מתקן ייעודי.
   
 • התקנה של מוצרים שונים: יש הרבה מוצרים שהם לא מאוד פשוטים להתקנה בצורה נכונה וגם לפעמים מצריכים ציוד מיוחד, לדוגמה בר מים או מתקן כביסה. במקרה של התקנת תמי 4 צריך מקדחה מיוחדת לשיש (שלרובנו אין) או במקרה של הדבקת טפטים צריך חומר מקשר (בונדרול).

תיקונים לבית בחיפה ברצפה, קיר ועוד

אם מדובר על תיקונים קטנים לבית כמו תיקוני צבע או החלפה של מרצפת תוכלו להזמין הנדימן מקצועי בחיפה שיעשה את העבודה. אם אתם לא רוצים לקנות דלי צבע בגלל כתם קטן בקיר או כי קדחתם לא טוב ואתם עכשיו רוצים למלא את הקיר הנדימן יעשה את העבודה בצורה מקצועית ובלי הצורך לקנות מוצרים במיוחד כי כבר יש לו אותם.

 

הנדימן לתיקונים לבית בחיפה

חידוש רהיטים בחיפה

חידוש רהיטים בחיפה כולל כמה דברים:

 1. סגירת חורים: השלב הראשון בחידוש רהיטים בחיפה הוא סגירה ומילוי של החורים שנוצרו במהלך השנים. החורים יכולים להיות שריטות קטנות אבל הוא יכול להיות גם עקב תולעי עץ או טרמיטים שהיו בתוך הרהיט ואכלו חלק ממנו.
   
 2. ניקוי הרהיט: השלב השני בחידוש רהיטים מעץ הוא ניקיון של הרהיט מכתמים ואבק שהוא צבר. כתמים לרוב נוצרים מאוכל ושתייה וניתן לנקות אותם עם חומץ או חומרי ניקיון נפוצים אחרים.
   
 3. צביעת רהיטים בחיפה: צביעת רהיטים מיועדת על מנת לשמור על הרהיט לאורך זמן וגם כדי לתת לו גוון שיכול להתאים להרבה סגנונות עיצוב. על מנת שהצבע יתפוס בצורה טובה צריך לשים שכבה של פריימר ולפעמים כדאי למרוח 2 שכבות של צבע.
   
 4. מריחת לקה (ברהיטי עץ): על מנת לשמור על הרהיט צריך למרוח לקה בסוף החידוש כדי שלא ייפגע יישרט בעתיד. אם מדובר על רהיט עם ריפוד זה גם הזמן שבו ההנדימן ינסה לסגור חורים אם קיימים.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

האם הנדימן בחיפה נותן אחריות על העבודה שלו?

לא כל הנדימן בחיפה נותן אחריות על העבודה שלו, וזה כמובן גם משתנה בהתאם לעבודה שהוא ביצע בשבילכם. תקופת האחריות הנפוצה להרבה עבודות נעה בין 3 - 6 חודשים.

 

משך תקופת האחריות הממוצעת של עבודות הנדימן בחיפה:
6 חודשי אחריות 4.5 חודשי אחריות 3 חודשי אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ הנדימנים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

כמה זמן לוקח להנדימן בחיפה להגיע אליכם?

להנדימן בחיפה לרוב יקח בין 1 - 3 שעות להגיע לבית שלכם מרגע הקריאה. כנראה שאם קראתם לו בסוף היום הוא יגיע כבר מחר, אבל לרוב לא צריך לחכות מספר ימים להנדימן (אלא אם כן מדובר על עבודה מאוד גדולה או הרבה עבודות קטנות).

 

זמן ממוצע שלוקח להנדימן בחיפה להגיע אליכם:
שעתיים
3 שעות משך זמן שעה

כמה זמן לוקח להנדימן בחיפה להרכיב ארון?

אם אתם מחפשים הנדימן בחיפה לצורך הרכבת ארון לרוב יקח לו בין שעה לשעתיים לסיים את העבודה. כמובן שזה משתנה בהתאם לגודל הארון וגם בהתאם לסוג הארון, לדוגמה ארון הזזה יכול להיות יותר טריקי לפעמים.

 

זמן ממוצע להרכבת ארון:
שעה וחצי
שעתיים משך זמן שעה

שאלות נפוצות על הנדימן בחיפה

מה עוד רציתם לדעת על הנדימן בחיפה?

תוך כמה זמן מגיע הנדימן בחיפה אליי הביתה?

בין 1- 3 שעות מרגע הקריאה.


איך ניתן להוריד במחיר של תיקונים לבית בחיפה?

מומלץ לקבל מספר עבודות ביחד. בנוסף כדאי לקבל יותר מהצעת מחיר אחת ולערוך השוואת מחירים באמצעות הנדימן פלוס.