מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

הנדימן בטבריה

מחפשים הנדימן בטבריה אשר מעניק שירות מקצועי ואמין במחיר הוגן? חייגו אלינו כעת או השאירו פנייה באתר ותוכלו לקבל מענה בעבור שירותים שונים כמו תליית אביזרים,תיקוני נגרות ועוד.

מזמינים הנדימן בטבריה למגוון עבודות

הנדימן יכול להיות בעל המקצוע המושלם בעבורכם כאשר מצטברות מספר עבודות קטנות בבית כמו תליית מראה או תמונות על הקיר, חיבור והרכבת רהיטים חדשים או עבודות נגרות כאלה ואחרות.

 

למעשה, הנדימן בטבריה יכול לעזור גם להתקנה של מוצרים חדשים (בר מים, קולט אדים וכו') וגם לתיקונים כאלה ואחרים כמו תיקון ידיות של מגירות, דלתות, ארונות וכדומה.

 

הנדימן בטבריה

הנדימנים בטבריה - מחירי עבודות נפוצות:

במחירון הבא, תוכלו לראות דוגמאות למחירים של עבודות נפוצות בתחום. המחירים עשויים להשתנות בין הנדימן אחד לאחר מאחר וכל בעל מקצוע מתמחר את עבודתו כפי שהוא מוצא לנכון ולכן המחירון מציג טווח מחירים משוער ולא מחיר בודד ואחיד.

מחירון הנדימנים בטבריה והסביבה

התקנת בר מים חדש

התקנה של בר מים מסוג תמי 4.


200 - 400 ש"ח
חיבור והתקנת חבל כביסה

הזמנת הנדימנים בטבריה לחיבור החבלים, לא כולל המתקן עצמו.


200 - 300 ש"ח
הדבקת טפטים על הקיר

המחיר הוא להדבקה של גליל טפט אחד.


200 - 400 ש"ח
תליית טלויזיה מהתקרה

חיבור הטלוויזיה לזרוע מהתקרה.


300 - 450 ש"ח
עלות לחידוש ושיפוץ של כיסא

במסגרת עבודה של חידוש רהיטים.


200 - 300 ש"ח

הדפס מחירון

מזמינים הנדימן מקצועי? נסו לרכז מספר עבודות

חלק מההנדימנים יוכלו לתמחר את שירותיהם פר ביקור ובמקרים כאלה כדאי לרכז מספר עבודות לפעם אחת. כלומר במקום להזמין הנדימן לשני ביקורים שונים, חשבו איזה עבודות זנחתם ודחיתם בבית ותנו להנדימן לעזור לכם גם איתן. לכולנו יש אביזרים שצריך לתלות, ריהוט שדורש תיקון או חידוש וכדומה וזה בדיוק הזמן לעשות זאת.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

משאירים פרטים ומקבלים הצעת מחיר בטלפון

כאשר אתם מזמינים הנדימן בטבריה דרך האתר שלנו, אנו דואגים לכך שתקבלו הצעת מחיר ראשונית כבר בשיחת הטלפון, אשר מתבצעת עם ההנדימן עצמו. בנוסף, כדאי לדעת שאפשר לקבל עד שלוש הצעות שונות, בהתאם לסוג העבודה הנדרשת לכם.