מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

הרכבת ארון בגדים

רכשתם ארון בגדים חדש לחדר שלכם או של הילדים? מזל טוב! כל שנותר לעשות כרגע הוא לעבור על הוראות ההתקנה לפי הסדר ולהתחיל במלאכת ההרכבה. אך אם זוהי משימה מורכבת ואין לכם הכלים הדרושים ומעדיפים שאיש מקצוע יעשה זאת,תוכלו להשאיר אצלנו פנייה ותקבלו מספר הצעות מחיר שונות מהנדימנים שיבואו להרכיב עבורכם את הארון הבגדים ללא תקלות.

הרכבת ארון בגדים חדש

הרכבת רהיטים לפעמים עשוייה להיות נושא לא פשוט. אם הזמנתם ארון בגדים חדש, עומדות בפניכם 3 אופציות עיקריות. האחד הוא לנסות להרכיב את ארון הבגדים בעצמם ,וזאת עוד במידה ויש לכם את הכלים הדרושים לכך (מקדחה חשמלית במידת הצורך, מברג בגודל המתאים). השני הוא לחייג לקרוב משפחה העשוי להבין בהרכבת ארונות ולנסות לתאם איתו יום ושעה.

 

השלישי הוא הזמנת הנדימן מקצועי לבניית ארונות בגדים שיעשה את העבודה ללא תקלות. אם אין לכם הכלים הדרושים או שאין קרוב משפחה היודע כיצד לעשות זאת, ותרצו להרכיב ארון בגדים בצורה מקצועית תצטרכו הנדימן מקצועי שיעשה זאת עבורכם. השאירו פנייה ונציגנו יחזרו אליכם עם מספר הצעות מחיר להרכבת ארונות בגדים.

 

הרכבת ארון בגדים

איך נקבע מחיר להרכבת ארון בגדים?

 • בד''כ שיטת התמחור נקבעת לפי כמות השעות שההנדימן עבד על מנת להרכיב לכם את ארון הבגדים החדש בשלמותו. מחיר ממוצע לביקור שעתי של הנדימן נע בין 100 - 200 ש"ח.
   
 • במידה ויצטרך להשתמש בכלים לא סטנדרטיים כמו שימוש במקדח על מנת לקדוח חור בקיר בטון לשם קיבוע (במידת הצורך).
   
 • במידה וגובה הארון לא מתקרב יותר מדי לתקרה (מרווח של כ-60 ס''מ) כך עבודת ההנדימן תהיה קלה יותר בהברגת החלקים הגבוהים שלו (הברגה של תקרת הארון) ובסופו של דבר תקטין את משך העבודה בו השקיע בהרכבה.
   

הרכבת ארון בגדים עם 4 דלתות ו-5 מגירות

הרכבת ארון בגדים עם 4 דלתות ו-5 מגירות: 350 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

איך מרכיבים ארון בגדים חדש?

 1. במידה ופתחתם את ספר הוראות ההרכבה של הארון, תוכלו לראות כי בעמודים הראשונים מופיע דף המפרט את כל כמות הרכיבים שהגיעו יחד עם הארון - מספר הברגים, מספר המדפים ומספר החלקים הנוספים אשר תצטרכו בהרכבת ארון הבגדים החדש שלכם.
   
 2. מה שתיקונצ'יק בעצם עושה הוא מתחיל להכיר את החלקים המצויים על מנת להתחיל בשלבי הבנייה הראשונים. שלב אחר שלב עובר התיקונצ'יק על החלקים העיקריים והמשניים להרכבה, לאחר שהרכיב את החלקים הקטנים במלואם לפי הספר, הוא עובר אל הרכבת החלקים הגדולים של הארון (מדפי / קירות הארון והברגה של החלקים הקטנים הנלווים אליו).
   
 3. צעד אחר צעד ירכיב את חלקי הארון. במידה ואין מקום בחלל ההתקנה, יצטרך ההנדימן להתקין את הארון בעמידה ולא בשכיבה (תהליך שיצריך זמן נוסף בהשוואה להרכבה בשכיבה), לכן וודאו כי מקום החלל שלכם מספיק פנוי על מנת לאפשר לתיקונצ'יק לבצע את מלאכת ההרכבה בקלות ובעבורכם לצמצום העלויות.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

כיצד למצוא הנדימן מומלץ להרכבת ארון בגדים?

במידה ולא מצאתם קרוב משפחה או מכר שיעזור לכם עם ההרכבה תוכלו להיכנס אל עמוד איזורי השירות שלנו באתר, ומשם למצוא את האיזור בו אתם זקוקים לתיקונ'ציק לטובת הרכבת ארון הבגדים שלכם.

 

חשוב לציין כי ניתן להזמין הנדימן גם מאיזורי שירות נוספים במידה ואתם מתגוררים באותו איזור המחיה והתיקונצ'יק יגיע אליכם במהרה. זקוקים לתיקונצ'יק מקצועי ואמין גם בנושא הרכבת רהיטים? תוכלו השאירו אצלנו פנייה ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם עם מספר הצעות מחיר אטרקטיביות, בהצלחה!