מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

הרכבת כורסת טלויזיה

רכשתם כורסת טלויזיה חדשה ואתם מתקשים בהרכבתה? בטח תשמחו לדעת שדרכנו תוכלו להזמין הנדימן מקצועי שמבצע עבודות מסוג זה. ניתן להזמין שירות לכל אזורי הארץ ולקבל מספר הצעות מחיר שונות לצורך השוואה מהירה וביצוע סקר שוק.

שירותי הרכבת כורסת טלויזיה מכל דגם

רבים מאיתנו החליטו לשדרג את חווית הצפייה בטלויזיה על ידי רכישת כורסה חדשה ומתקדמת בעלת פונקציות שונות. במקרים רבים נדרש לבצע הרכבה של הכורסה וחיבור של החלקים השונים בה. ניתן כמובן לבצע זאת באופן עצמאי אך מדובר בעבודה מורכבת יחסית למי שאינו מיומן או מחזיק בכלי העבודה המתאימים לשם כך.

 

כיום רבים בוחרים להזמין הנדימן מקצועי לצורך הרכבת כורסת טלויזיה, כאשר ניתן להיעזר בשירותיו לצורך הרכבה של כל הדגמים הקיימים כיום, ללא קשר לגודל ומידות הספה או היצרן.

הרכבת כורסת טלויזיה

כמה יעלה להרכיב כורסאת טלויזיה?

מאוד תלוי באיזה כורסא מדובר, מה הגודל שלה ומה הדגם הספציפי שרכשתם. כפי שאתם בוודאי יודעים, יש כיום מגוון רחב של דגמים החל מדגמים פשוטים ועד לדגמים מעוצבים או משוכללים אשר בהם קיים מנגנון חשמלי ששולט בזווית המשענת ומאפשר הרמה והורדה שלה בקלות. טווח המחירים נע בין 200 ש"ח להרכבת כורסאת טלויזיה מדגם פשוט ועשוי להגיע עד 400 ש"ח בדגמים המורכבים יותר.

 

מחיר ממוצע להרכבת כורסאת טלויזיה

מחיר ממוצע להרכבת כורסאת טלויזיה: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

למה להזמין שירות דרך הנדימן פלוס?

אחת הסיבות המרכזיות לכך שרבים כיום מזמינים שירותי הרכבת רהיטים דרך הפורטל שלנו היא שאנו דואגים לכך שתקבלו מספר הצעות שונות מהנדימנים אשר זמינים כעת לספק את השירות. כך אתם חוסכים טלפונים מיותרים לבעלי מקצוע שאינם רלוונטיים.

 

בנוסף, כדאי לזכור כי קבלת הצעות המחיר אינה כרוכה בעלויות ואינה מחייבת אתכם להמשך עבודה עם בעל מקצוע כזה או אחר שאיתו דיברתם. השאירו פנייה בטופס המצורף כאן בעמוד ואנו נדאג לכל השאר.

מרכיבים כורסאות טלויזיה אורטופדיות בקלות

דגם שנחשב לנפוץ מאוד הוא דגם אורטופדי אשר נחשב לנוח ומפנק למדי. בדגמים אלה המושב מורכב משכבות של ספוג וברוב הגדול של המקרים תהיה ידית בצד הכורסא אשר תפקידה להשעין את המשענת ולהרים את החלק התחתון. הרכבתה פשוטה למדי ולוקחת לכל היותר שעה אך דרוש ידע קודם על מנת לבצע את ההרכבה בצורה נכונה ולדאוג שהמנגנון יעבוד כמו שצריך.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

רכזו מספר עבודות וחסכו בעלויות

מאחר ואנו מספקים גם שירותי הרכבה נוספים כמו הרכבה של כיסאות, מיטות ארונות וכל רהיט אחר - תוכלו לקבל מחיר נוח למדי בעבור עבודה מקיפה יותר הכוללת מספר פעולות במהלך ביקור אחד. זאת ההזדמנות להזכיר ניתן גם להיעזר בנו בעבור שירותים נוספים לרבות תליית אביזרים (תמונות, מדפים, מראות וכו') וגם עבודות כמו התקנת כלים סניטריים, ברי מים ועוד.