מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

הרכבת כיסאות

צריכים שירות הרכבת כיסאות? בין אם זה כיסא בר או לגינה ואף לפינת האוכל, בעזרת הנדימן פלוס תוכלו לקבל שירותי הרכבה וגם פירוק לכיסאות מכל סוג.

השוואת מחירים להרכבת כסאות

פורטל הנדימן פלוס מאפשר לכם לערוך השוואת מחירים מהירה בין נותני שירות לצורך הרכבת כיסאות ושאר שירותי הנגרות וכמובן הרכבת הרהיטים השונים. כיצד פועלת השיטה שלנו והאם היא עולה לכם כסף? אז ראשית נתחיל בכל שהשירות ניתן בחינם וללא התחייבות. מעבר לכך תוכלו לערוך השוואת מחירים מהירה בין שלושה הנדימנים מומלצים מאזורכם - פשוט, השאירו פרטים או חייגו ונדאג שיחזרו אליכם, השוו בינהם ובחרו בהנדימן הזול ביותר.
 

הרכבת כיסא

כמה עולה הרכבת כיסא?

הרכבה של כיסא תעלה לכם בין 200 - 250 ש"ח (שזה למעשה מחיר ביקור מינמום). לכן, לא מומלץ בהכרח להזמין הנדימן בעבור הרכבת כיסא בודד. אם מדובר על כמה כיסאות (למשל כיסאות בפינת אוכל), המחיר פר כיסא ירד למחיר של 100 - 150 ש"ח ואפילו מחיר פיקס לכל העבודה שעשוי להיות זול יותר.
 

מחיר הרכבת כיסא בודד* בממוצע

מחיר הרכבת כיסא בודד* בממוצע: 225 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

למה לתת דגש בעת הרכבת כיסא בר?

כיסאות בר גבוהים יותר ולכן היציבות היא הכרחית, כך שמרכיבים כיסא בר חשוב מאוד לבדוק שהוא הורכב בצורה נכונה ושאכן יציב ואינו מתנדנד. כמו כן, גובה הכיסא מחייב אותנו במשנה זהירות, נפילה ממנו עשויה לכאוב יותר ואף לפצוע ולכן צריך לוודא שהרכבתו נעשה בצורה הטובה והבטוחה ביותר.

סוגי כסאות נוספים שתוכלו להרכיב

איך לבדוק שהכיסא הורכב בצורה נכונה?

הנה כמה פרמטרים לבדיקה שהכיסא שהורכב לכם נעשה בצורה נכונה ובטוחה:

  • יציבות: הדבר הראשון והחשוב ביותר בכל כיסא הוא לבדוק את היציבות שלו, לשבת על כיסא מתנדנד זה לא נעים ולבטח כאשר הוא בדיוק הורכב.
     
  • חריקה: רעשי חריקה נגרמים בדרך כלל כאשר משהו לא מחובר מספיק טוב או לא מספיק חזק, חיזוק הכיסא עשוי לפתור את הבעיה.
     
  • חוזק: לא ניתן לוודא את חוזק הכיסא עד שלא קורה משהו, לכן כדאי לעשות שימוש סביר בכיסאות למטרתם ולא להעמסת ציוד שונה שעשוי לשבור אותם.