מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

הרכבת כסא משרדי

אם רכשתם לאחרונה כסא משרדי חדש וקצת הסתבכתם עם הרכבתו, דעו שדרך פורטל הנדימן פלוס תוכלו להזמין הנדימן שיסייע לכם בהרכבת הכסא החדש. השוו מחירים בין מספר הנדימנים והזמינו שירות עוד היום.

הרכבת כסא משרדי ע"י הנדימן מקצועי

הרכבה של כסא חדש למשרד זו פעולה שאומנם נשמעת לרבים מאיתנו פשוטה אך יכולה בקלות להסתבך ולהיות מאתגרת למדי. אך אל דאגה, גם אם אין לכם את הידע או אפילו את הזמן הנדרש בשביל להתעסק עם הרכבת הכסא, תוכלו להזמין הנדימן מקצועי אשר מספק שירות של הרכבת כסא משרדי ובכך לחסוך מעצמכם את ההתעסקות עם מלאכת ההרכבה המייגעת.

 

אם ברצונכם לקבל הצעת מחיר עבור שירות זה, תוכלו להשאיר לנו פנייה כאן בעמוד או פשוט לחייג אל המוקד הטלפוני שלנו ואנו נאתר את ההנדימנים הטובים באזורכם ונדאג שתקבלו מספר הצעות מחיר שונות לשירות המבוקש.

 

הרכבת כסא משרדי

כמה עולה להרכיב כסא משרד?

מחיר הרכבה כסא משרדי תהיה בין 150 - 250 ש"ח והיא בעצם זהה לעלות ביקור הנדימן.

 

מחיר ממוצע להרכבת כסא משרדי

מחיר ממוצע להרכבת כסא משרדי: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

איך מרכיבים כסא משרדי? הנה השלבים:

אין ספק, הרכבת כסאות היא פעולה שעשויה לעיתים להיות מאתגרת. אם בכל זאת תבחרו לבצע את העבודה בכוחות עצמכם, כדאי שתעבדו על פי השלבים הרשומים כאן למטה:

 1. פתיחת האריזה, הוצאת החלקים וסידורים לפי סוג.
   
 2. חיבור גלגלי הכסא אל הרגל של הכסא.
   
 3. חיבור בוכנת הכסא והוספת הכיסוי של הבוכנה אל החור במרכז של רגל הכסא.
   
 4. הוספת הידיות של הכסא משני הצדדים וחיבורם אל גב הכיסא.
   
 5. חיבור של גב הכסא (המשענת) אל המושב.
   
 6.  חיזוק ההברגות בכל נקודות החיבור וכיוון הכסא לפי הזווית הרצויה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

הרכבת כסאות מנהלים במשרד שלכם

בשביל להרכיב כסא חדש שרכשתם למשרד, לא צריך לנסוע או להביא אותו למקום מסוים, אלא מדובר בשירות אשר מתבצע בבית או המשרד שלכם. הנדימן מקצועי, מגיע מוכן ומביא איתו את כל הציוד וכלי העבודה הדרושים לו לצורך הרכבת כסא המנהלים שרכשתם, כך שלא תצטרכו לעשות שום פעולה נוספת פרט להזמנת השירות. 

 

הרכבת כסא מנהלים

מרכיבים כסאות משרדיים מכל דגם וסוג

יש מגוון סוגים ודגמים של כסאות משרדיים בחנויות השונות בארץ ואפשר להגיד שישנם שינויים קלים בין דגם לדגם מבחינת ההרכבה עצמה. יחד עם זאת, מדובר ברוב המקרים בסדר פעולות דומה וברשימת חלקים יחסית זהה בכל הדגמים. על כן תוכלו להיעזר בשירותים שאנו מציעים בעבור כסאות של החברות מאופיס דיפו, צרעה, ווקסמן ועוד. כמו כן, ניתן להזמין גם הרכבת רהיטים מסוגים שונים ולרכז מספק עבודות פרט להרכבת הכסא עצמו.