מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

הרכבת מטבח איקאה

כמה עולה הרכבת מטבח איקאה עם הנדימן? האם ניתן לבצע זאת לבד, במה זה כרוך וגם האם מקבלים אחריות על ההתקנה? - כל הפרטים מתחת.

כמה עולה הרכבת מטבח איקאה עם הנדימן?

מחיר הרכבת מטבח איקאה עשוי לנוע בין 350 - 450 ש"ח וזאת בהתאם לנפח המטבח והעבודה. קחו בחשבון שטווח המחיר שצויין לא כולל פירוק מקדים של המטבח הקיים ופינוי שלו וגם לא תיקונים אופציונלים בקירות לקראת הרכבת המטבח החדש.

 

מחיר ממוצע להרכבת מטבח איקאה

מחיר ממוצע להרכבת מטבח איקאה: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 450 ₪

טווח מחיר נמוך 350 ₪

האם כדאי להרכיב מטבח איקאה לבד?

בהחלט ניתן, רק קחו בחשבון שלעתים ההרכבה עצמה אינה מסתכמת בהרכבה בלבד, אלא גם בחיבור המטבח החדש לנקודת האינסטלציה הקיימת, הרכבת הברז שרכשתם מאיקאה או את הקודם. ואף לחבר את התנור חזרה אל הגז - דבר שעשוי להיות מסוכן בהיעדר הידע הנחוץ. 

 

דרך פורטל הנדימן פלוס תוכלו לאתר בקלות הנדימן מקצועי ומומלץ לצורך הרכבת מטבח איקאה. השאירו פרטים בטופס המצורף וקבלו בחינם עד 3 הנדימנים באזורכם, ביניהם תוכלו להשוות מחירי התקנת מטבח תוצרת איקאה וכך להשיג מחיר משתלם, מבלי להתפשר על טיב השירות שתקבלו.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

כיצד הרכבת מטבח איקאה מתבצע?

אז קודם כל, קרוב לוודאי שההנדימן יבקש מכם את מספר או שם דגם המטבח שרכשתם ע"מ שיוכל לאתר את הוראות ההרכבה באינטרנט ולהצטייד במכשור המתאים. לאחר מכן ובמידה והמטבח הקודם פורק ובוצעו תיקונים ושיפצורים דרושים על ידכם, יוכל ההנדימן להתחיל בהרכבת מטבח איקאה שרכשתם.

 

שימו לב שבמידה ותרצו שההנדימן גם יפרק את המטבח הקודם - הדבר בהחלט אפשרי, רק הקפידו ליידע אותו על כך מראש, כדי שיוכל לחשב זמני עבודה בהתאם ללו"ז שלו. במידה ופירקתם את המטבח בעצמכם אך אתם זקוקים לתיקוני צבע או טייח, גם כאן תוכלו להיעזר בהנדימן וכנ"ל לגבי פינוי חלקי המטבח שפורק אל מתקן ייעודי.

 

הרכבת מטבח איקאה

האם יש אחריות על הרכבת מטבח איקאה?

בהחלט! כשאתם שוכרים שירותי הרכבת מטבח איקאה עם הנדימן, אתם זכאים ברוב המקרים לאחריות הנעה בין חודש לשלושה חודשים על הליך ההרכבה עצמו. שימו לב שנוסף לכך, קיימת אחריות של כ - 12 חודשים מלאים.

 

תקופת האחריות הממוצעות על הרכבת מטבח איקאה:
3 חודשי אחריות 2 חודשי אחריות חודש אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ הנדימנים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.