מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

הרכבת מיטות

רכשתם מיטה חדשה אך אתם מתקשים להרכיב אותה בעצמכם? דרכנו תוכלו להזמין הנדימן מקצועי ומומלץ אשר מספק שירותי הרכבת מיטה מכל סוג: זוגית, יחיד, מיטה וחצי, תינוק וגם מיטת איקאה.

הרכבת מיטות במחירים זולים 

בדומה לעבודות נוספות הנמנות תחת התחום של הרכבת רהיטים, גם הרכבת מיטות מצריכה לא פעם את עזרתנו של בעל מקצוע מיומן. על אף העובדה שניתן כמובן להרכיב אתה המיטה באופן עצמאי במידה ויש לכם ידיים טובות וכלי עבודה מתאימים, רבים בוחרים לחסוך זמן ואנרגיה ולהזמין שירותי הרכבה על ידי גורם מקצועי ומנוסה.

 

בניית מיטה מעץ

כמה תעלה הרכבת מיטה?

בשוק הרהיטים ישנם סוגים שונים של מיטות ולכן קשה לנקוב בסכום מדויק בעבור עבודה של הרכבת מיטה. יחד עם זאת, מבדיקות שערכנו בקרב הנדימנים מכל רחבי הארץ עולה כי המחיר של הרכבת מיטה פשוטה וסטנדרטית נע בין 200 ש"ח ל-300 ש"ח. נציין כי בדגמים המורכבים והמאובזרים יותר, המחיר עשוי להתייקר בכמה מאות שקלים נוספים.

 

מחיר ממוצע להרכבת מיטה פשוטה

מחיר ממוצע להרכבת מיטה פשוטה: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

שירותי הרכבה לכל סוגי המיטות:

 • הרכבת מיטת יחיד: לרוב הרכבה של מיטת יחיד תהיה פשוטה יותר מאשר מיטה זוגית ובהחלט ניתן לקבל מחירים משתלמים למדי בעבור עבודה זו.
   
 • הרכבת מיטה וחצי: דגם נפוץ מאוד בקרב ילדים ובני נוער. במידה ובחרתם בדגם הדורש הרכבה (לרוב עשוי מעץ אורן או MDF) מומלץ שתיעזרו בשירותיו המקצועיים של הנדימן.
   
 • הרכבת מיטה זוגית: רכשתם מיטה זוגית שדורשת הרכבה? ברוב המקרים יהיה קשה מאוד להרכיבה באופן עצמאי מפעת כמות החלקים השונים. כיום דגמים רבים של מיטות זוגיות מגיעים עם ארגז בחלק התחתון מה שדורש ידע וניסיון קודם במלאכת ההרכבה.
   
 • הרכבת מיטה של איקאה: בין אם מדובר במיטת יחד ובין אם רכשתם מיטה זוגית מאיקאה ואתם מוצאים עצמכם מסתבכים עם החלקים השונים, תוכלו להזמין הנדימן שיבצע את העבודה באופן מקצועי ומהיר. ניתן לקבל מענה בעבור כל דגמי המיטות של חברת איקאה.
   
 • הרכבת מיטת תינוק: בין אם מדובר בעריסה מעץ ובין אם במיטת תינוק מפלסטיק, ניתן להזמין שירות הרכבה של המיטה בבית הלקוח.
   
 • הרכבת מיטת מעבר: בגילאי שנתיים ומעלה, נהוג להעביר את הילדים למיטת מעבר נמוכה שתאפשר להם לעלות ולרדת בקלות בכוחות עצמם.

>> כמו כן תוכלו להזמין דרכנו גם שירותים נוספים כמו פירוק מיטות, הרכבה של מיטות קומותיים בחדרי ילדים ועוד.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

מה משפיע על מחיר עבודת ההרכבה?

ישנם מספר פרמטרים אשר משפיעים על מחיר העבודה כאשר הפרמטר הראשון הוא סוג המיטה. בפסקה הבאה נרחיב על הסוגים השונים של מיטות אך חשוב שתדעו שיש הבדל בין הרכבת מיטת יחיד להרכבת מיטה זוגית או מיטת תינוק. בנוסף, במידה ויש תוספות מיוחדות למיטה כמו למשל משענת מיוחדת (ראש מיטה) מגירות או אפילו ארגז - המחיר עשוי להתייקר. 

הרכבת בסיס מיטה בכל גודל

בסיס מיטה הוא למעשה החלק שעליו אנו ממקמים את המזרון בסופו של התהליך. חשוב מאוד לבצע הרכבת בסיס מיטה בצורה טובה מאחר והוא עתיד להחזיק את המשקל של המזרון ואת מי שישן עליו. במיטות רבות חלק זה מורכב מקורות עץ שמותקנות משני הצדדים ומחוברות בצורה אחידה עם מרחקים שווים זה מזה.

 

קיימים בסיסי מיטה במגוון גדלים וכל דגם שונה מעט מהאחר. לכן נמליץ לשלוח להנדימן תמונה לפני שהוא מגיע אליכם ולהראות לו את בסיס המיטה שרכשתם - כך שיגיע מוכן עם כלי העבודה והציוד המתאים ביותר.

 

הרכבת מיטה

בניית מיטה מעץ ע"י הנדימן מקצועי

הגעתם למסקנה שאתם זקוקים לעזרה בתהליך ההרכבה והבנייה של המיטה? מעולה. כעת כל מה שעליכם לעשות הוא לחפש את ההצעה הזולה ביותר, לוודא שהשירות שניתן לכם הוא על ידי גורם מקצועי ופשוט לתאם את מועד הביקור.

 

בעזרת פורטל הנדימן פלוס, תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות מהנדימנים באזורכם, להשוות ביניהם ולהמשיך עם מי שסיפק את ההצעה הטובה ביותר. נדגיש כי אנו מבצעים בדיקות מקדימות לכל בעלי המקצוע אשר עובדים איתנו כאן בפורטל ומספקים שירותי בניית מיטה מעץ ולכן תוכלו לדעת שאתם בידיים טובות של גורם מיומן, מקצועי ובעל המלצות טובות.