מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

הרכבת מיטת מעבר

אז החלטתם להעביר את הפעוט ממיטת התינוק למיטת מעבר וכעת אתם תקועים בשלב של הרכבת המיטה. אז איך מרכיבים מיטת מעבר וכמה יעלה להזמין הנדימן שיעזור בפעולה זו? המשיכו לקרוא ותוכלו לגלות את כל התשובות.

איך להרכיב מיטת מעבר?

אז איך מרכיבים מיטת מעבר? למרות שיש דגמים שונים של מיטות (איקאה, מוצצים, שילב ועוד) בסופו של יום כל המיטות דומות יחסית וכך גם אופן הרכבתן. הנה הוראות הרכבה למיטה מעבר:

 1. הוספת שלב מרכזי באמצע בסיס המיטה וחיבורו אל הקושרות משני הצדדים.
   
 2. חיבור קושרות התחתית אל שלבי התחתית ויצירת בסיס המיטה הראשוני.
   
 3. הרכבת ראש המיטה אל בסיס המיטה.
   
 4. הרכבת ראש המיטה המשני / האחורי.
   
 5. חיבור והתקנת מעקה הבטיחות.

 

הרכבת מיטת מעבר

הזמנת הנדימן מקצועי להרכבת מיטת מעבר

לא בא לכם להסתבך לבד עם הרכבת המיטה? בטח תשמחו לדעת כי יש לא מעט הנדימנים אשר מספקים שירותי הרכבת מיטת מעבר ויכולים לעשות את העבודה בעבורכם. בפסקה הבאה נדבר על המחיר אך לפני כן חשוב שתדעו כי על אף שפעולת ההרכבה עשויה להיראות קלה (כמו שקורה לא מעט עם הרכבת רהיטים) היא גם יכולה להסתבך מעט ולהפוך למטלה ארוכה ומתישה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

כמה עולה השירות של הרכבת מיטות מעבר?

בממוצע, עלות הרכבת מיטת מעבר תעלה בין 200 ש"ח ל-300 ש"ח. ישנם דגמים מורכבים יותר וישנם דגמים שבהם ההרכבה מאוד פשוטה וקלה ולכן המחיר מוצג כאן כטווח. המלצתנו היא לרכז עבודות נוספות בבית ולהזמין את ההנדימן לביקור אחד בו הוא יבצע את הרכבת מיטת המעבר אך גם עבודות נוספות.

 

מחיר ממוצע להתקנת מיטת מעבר

מחיר ממוצע להתקנת מיטת מעבר: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

מה היתרון בהזמנת הנדימן דרכנו?

היתרון הוא שאתם חוסכים במחיר. כיצד? בעזרת השוואת מחירים וביצוע סקר שוק. במקום להסתפק בהצעה של הנדימן אחד, אנו דואגים לכך שתקבלו עד שלוש הצעות מחיר שונות ובכך למעשה עוזרים לכם להבין בדיוק מה כל בעל מקצוע מציע וכמה הוא גובה על העבודה.

 

התקנת מיטת מעבר

מה היתרונות של מיטת מעבר?

מיטת מעבר היא למעשה מיטה רגילה אך מידותיה קטנות יותר, החל מהרוחב והאורך שלה ועד לגובה של המיטה. למעשה הגובה הנמוך של מיטת המעבר הוא היתרון המרכזי שלה והמטרה היא לאפשר לפעוט לעלות ולרדת ממנה אופן עצמאי וכך גם למנוע נפילה, שעשויה להתרחש כאשר הוא ישן במיטת ילדים / נוער סטנדרטית.

שאלות על הרכבה והתקנה של מיטת מעבר

האם אתם מספקים שירות לכל הדגמים הקיימים?

בהחלט. ניתן להיעזר בנו לצורך מציאת הנדימן שמתמחה בהרכבת מיטות מעבר מכל דגם וחברה, כולל מיטות מעבר של חברת מוצצים, איקאה, שילב, מיטות מעבר אינפיניטי (Infanti) דגם נובלטי ועוד.


האם עליי לספק להנדימן כלי עבודה לצורך ההרכבה?

אין בכך צורך, הנדימן מיומן מביא איתו את כל כלי העבודה הדרושים לו.


איך יודעים שהמיטה חזקה ויציבה?

בסיום ההרכבה, כדאי לבדוק היטב את החיבורים וההברגות ולראות שהמיטה יציבה ולא מתנדנדת או רועדת. ניתן גם להניח עליה חפץ (למשל תיק) על מנת לבחון את היציבות שלה.