מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

הרכבת ארון איקאה

קראו על מחיר הרכבת ארונות איקאה, כמה זמן לוקח להנדימן להרכיב אותם, למה כדאי לכם בו וגם כיצד תוכלו לאתר אחד במהירות וביעילות דרך פורטל הנדימן פלוס.

הרכבת ארון איקאה עם הנדימן - כי למה להסתבך?

זה די ידוע שחוברת הוראות להרכבת ארון איקאה יכולה להיות מורכבת ומסורבלת להבנה למי שלא מחזיק במיומנויות הרכבה (ואין אנו מתייחסים להרכבה בלגו). לכן במצבים כאלו, דעו כי ניתן להסתייע בהנדימן מקצועי המתמחה בהרכבת רהיטי איקאה ובפרט ארונות, הנחשבים למורכבים יותר להתקנה.

 

השאירו פרטים בטופס המצורף וקבלו עוד היום ובחינם - עד 3 הנדימנים מומלצים באזורכם, אליהם תוכלו להתקשר לברר מחירי הרכבת ארון איקאה, להשוות בין ההצעות ולבחור בזו שמשתלמת ביותר עבורכם ולחסוך בזמן ובכסף.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

מהו מחיר הרכבת ארון איקאה?

מחיר הרכבת ארון איקאה משתנה בהתאם לגודל שלו. מתחת צירפנו לכם מספר הצעות מחיר שהנדימנים נוטים לתמחר בעבור הרכבת ארונות איקאה:

מחירי הרכבת ארונות איקאה

הרכבת ארון איקאה בן 2 דלתות

200 - 300 ש"ח
הרכבת ארון איקאה בן 3 דלתות

250 - 360 ש"ח
הרכבת ארון איקאה 4 דלתות

360 - 450 ש"ח
הרכבת ארון הזזה איקאה

400 - 600 ש"ח
הרכבת ארון נעליים של איקאה

200 - 300 ש"ח

הדפס מחירון

כמה זמן לוקחת הרכבת ארון איקאה?

זמני הרכבת ארון איקאה תלויים בסוג הארון ובנפח שלו. מתחת נציג טבלה של כמה סוגי ארונות מאיקאה ואת טווח הזמן שייקח להנדימן להרכיב אותם:
 

איזה ארון איקאה זקוק להרכבה? כמה זמן זה לוקח?
ארון 2 דלתות איקאה 30 - 60 דק'
ארון 3 דלתות איקאה 40 - 90 דק'
ארון 4 דלתות איקאה 60 - 120 דק'
ארון הזזה של איקאה 120 - 150 דק'
ארון נעליים איקאה 45 - 60 דק'

האם ישנה אחריות על הרכבת ארון איקאה?

בעבור הרכבת ארונות איקאה הנדימנים נוהגים להעניק אחריות שנעה בין חודש לכ - 3 חודשים. צוות הנדימן פלוס ממליץ לכם לברר את נושא האחריות לפני שאתם קובעים עם ההנדימן, זאת מפני שלא כל ההנדימנים מעניקים אחריות על עבודתם.

 

בנוסף, קחו בחשבון שעל כל מוצר מאיקאה יש גם אחריות מצד חברת איקאה עצמה, כך שבמידה ומדובר על תקלה שמקורה בייצור הארון - דהיינו שתצטרכו לפנות לאיקאה בנושא.

 

משך תקופת האחריות הממוצעות על הרכבת ארון איקאה:
3 חודשי אחריות 2 חודשי אחריות חודש אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ הנדימנים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

איך להרכיב ארון איקאה לבד?

ובכן בקשר לשאלה זו, צוות הנדימן פלוס לא יוכל לסייע לכם וזאת מפני שקיימים סוגים רבים של ארונות באיקאה, שבעבור כל דגם ישנם הוראות הרכבה שונות. אך במידה ואתם חושבים שתצליחו לבצע עבודה טובה יותר מהנדימן, כדאי שתכנסו ללינק הבא שידריך אתכם כיצד לאתר את הוראות ההרכבה של הארון שרכשתם מאיקאה.

 

הרכבת ארון איקאה

זקוקים לפירוק ארון איקאה?

דעו שנוסף על שירותי הרכבת ארון איקאה, תוכלו להיעזר בהנדימן לצורך פירוק של אותו ארון או ארונות אחרים. הידע והמומחיות של ההנדימן יאפשרו לו לפרק את הארון שלכם בצורה מבוקרת ותוך מתן אחריות מלאה בגין כל פגע לא צפוי שעשוי להתרחש לארון בעת הפירוק.