מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

הדבקת טפט על ארון בגדים

מתי בדיוק יש צורך בהדבקת טפט על ארון בגדים? מדוע זה מומלץ, כמה זה עולה וכיצד זה מתבצע וגם איך תוכלו בפעולה מהירה וחינמית בפורטל הנדימן פלוס - לאתר מתקין טפטים באזור מגוריכם.

הדבקת טפט על ארון בגדים - מתי?

הדבקת טפט על ארון בגדים מומלץ לבצע במקרים בהם הצבע המקורי לא לטעמכם, כאשר הצבע המקורי של הארון מתקלף או במקרים בהם קיימים ליקויים שתרצו להסתיר. מתחת תוכלו לקרוא בהרחבה על כך:

 • הצבע המקורי של הארון לא לטעמכם - במקרים בהם יש לכם ארון תקין אך עם צבע שאינכם מרוצים ממנו, תוכלו בעזרת הנדימן להתקין טפט לארון הבגדים הקיים, דבר שיוזיל לכם בעלויות על רכישת ארון חדש.
   
 • שברים בארון - במידה ובצדי הארון או בדלתותיו מצויים שברים שטחיים, ניתן למלא אותם בחומר מילוי, להחליק ומעל להדביק טפט לטעמכם שיסתיר אותם לגמרי.
   
 • ארון בגדים מתקלף - לעתים קורים מקרים בהם צבעו המקורי של ארון הבגדים מתקלף ובכך מכער את נראותו. דעו שגם במקרה כזה תוכלו לשייף את הארון מצבעו המקורי ולהדביק מעל את הטפט. כאן העבודה מעט יותר מורכבת לכן דעו כי תוכלו להיעזר בהנדימן שיקלף, ישייף וידביק על ארון הבגדים שלכם טפט יפה שיעניק לו מראה חדש.
   
 • ארון בגדים עם טפט ישן - ברשותכם ארון בגדים עם טפט ישן שתרצו לחדש? דעו כי ניתן להדביק טפט חדש במקומו או לחילופין, מעליו. 


 

הנדימן פורש טפט כדי לסמן מידות

מהו מחיר הדבקת טפט על ארון בגדים?

מחיר הדבקת טפט על ארון בגדים נע בין 250 - 550 ש"ח. המחיר כולל את הטפט ואת העבודה עצמה. המחיר צפוי להשתנות בהתאם לסוג הטפט, לגודלו וגם בהתאם לעבודות מקדימות הכוללות שיוף ומילוי חורים בארון. 

 

 

מחיר ממוצע להדבקת טפט על ארון בגדים

מחיר ממוצע להדבקת טפט על ארון בגדים: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 550 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

איך להדביק טפט על ארון בגדים?

הדבקת טפט על ארון בגדים הינה עבודה שנחשבת מורכבת היות ועליה להתבצע בעדינות יתרה כדי למנוע קריעה של הטפט או מהיווצרות בועות בו. שלבי העבודה שנציג מתחת דומים בצורתם לעבודות אחרות כמו הדבקת טפט על ארונות מטבח או הדבקה של טפט על דלתות וקירות.

 1. ניקוי - בשלב הראשון, יהיה על ההנדימן לנקות את הארון משאריות ליכלוך.
   
 2. שיוף ומילוי - במידה וישנם חורים או שריטות הזקוקים למילוי, ההנדימן ימלא אותם עם חומר מילוי ויבצע לאחר מכן שיוף כך שכל שטחי הארון יהיו שווים בעוביים.
   
 3. פירוק ידיות - לאחר מכן, יפרק ההנדימן את ידיות הארון.
   
 4. לקיחת מידות - כעת הוא ייקח מידות מדוייקות של דלתות, צדי ומגירות ארון הבגדים כדי לסמן על הטפט.
   
 5. חיתוך - כעת הוא יחתוך את הטפט בהתאם למידות שלקח.
   
 6. הדבקה - כעת ההנדימן יקלף את שכבת המגן מהצד הדביק של הטפט וידביק את הטפט על בסיס הארון, תוך שהוא משטח את האזורים שהדביק כדי להמנע מבועות אוויר. חשוב לציין: רוב הטפטים מגיעים עם שכבת דבק מוכנה בצד אחד אך יש כאלו שלא. במידה ומדובר על טפט ללא שכבת דבק מוכנה, יהיה על ההנדימן למרוח דבק בצד האחורי של הטפט ולהמתין עד להתייצבות הדבק על הטפט ורק לאחר מכן להדביקו על ארון הבגדים.
   
 7. הרכבת ידיות - כעת יבריג את ידיות ארון הבגדים חזרה למקומן.

השיגו הנדימן להדבקת טפט על ארון הבגדים שלכם!

במידה והגעתם למסקה שארון הבגדים שלכם זקוק לשינוי מרענן במראה שלו, כדאי שתדעו שתוכלו להיעזר בהנדימן מקצוען שיבצע את המלאכה עבורכם. ע"י השארת פרטים בטופס מתחת, תוכלו לקבל בחינם דרך פורטל הנדימן פלוס - עד 3 הנדימנים באזור מגוריכם, לברר מולם מחירי הדבקת טפט על ארון בגדים ובהתאם לכך תוכלו לבחור בהצעת המחיר המשתלמת ביותר עבורכם, מבלי להתפשר על איכות העבודה והשירות. 

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

אילו טפטים להדביק על ארון הבגדים?

כשאנו מעוניינים בהדבקת טפט על ארון בגדים בביתנו, חשוב שנתאים את סוג הטפט לטעמנו האישי. בחירת הטפט תלוייה לרוב גם בגיל שלנו, לדוגמה: מרבית האנשים הבוגרים יעדיפו להשתמש בטפט בעל גוון אחד, כהה או בהיר וכזה שיתאים לעיצוב החדר. במקרים בהם מדובר על ילדים ונוער - הטפט לרוב יהיה ססגוני יותר ועשוי להכיל הדפסים שונים ומספר גוונים בו בזמן.

 

במידה ואתם מעוניינים לרכוש את הטפט בעצמכם, צוות פורטל הנדימן פלוס ממליץ לקחת את מידות הארון במדוייק ולקפוץ לחנות טפטים או טמבוריה. במידה ומדובר על הדבקת טפט לארון בגדים בחדר הילדים, נמליץ לקחת את הילדים אתכם כדי שיקחו חלק בבחירת הטפט, שכן, הם אלו שאמורים לעשות שימוש בארון בסופו של יום.

האם מקבלים אחריות על הדבקת טפט על ארון בגדים?

ישנם הנדימנים המעניקים אחריות על התקנת טפט על ארונות בגדים ויש כאלו שלא. לרוב, האחריות שתקבלו תחול על הטפט עצמו ולא על העבודה. חברות לייצור טפטים לרוב מעניקות אחריות שנעה בין חצי שנה ועד שנה וחצי. נמליץ לברר מול ההנדימן האם הוא עצמו מעניק אחריות על עבודתו לפני שאתם בוחרים להמשיך איתו. 

 

 

תקופת האחריות הממוצעות על הדבקת טפט על ארון בגדים:
שנה וחצי אחריות שנת אחריות חצי שנה אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️הנדימנים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.