מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

הדבקת טפט על קרמיקה

רוצים להדביק טפטים על אריחי קרמיקה באמבטיה? במטבח? או על קיר קרמיקה? ובכן, חידוש אפשרי וללא ספק פתרון זול ואידאלי במקרים בהם רוצים לחדש במהירות את אריחי הקרמיקה.

האם ניתן להדביק טפט על קרמיקה?

ובכן, התשובה היא - כן, אפשרי להדביק טפט על קרמיקה, אבל ישנם כמה דברים שכדאי לדעת מראש. למשל - אם לא עושים מילוי לחריצים בין הקרמיקה, הטפט אינו ישב ישר (קחו בחשבון שזה מייקר את העבודה). אם מדביקים את הטפט בחדר עם לחות, הוא לא יחזיק זמן רב (יחזיק בין 3 ל-4 שנים). לעומת טפט בסלון שיכול להישאר גם לשנים רבות.
 

הדבקת טפט על קרמיקה

מהו מחיר הדבקת טפט על אריחי קרמיקה?

הדבקת מטקע של טפט (גליל) אשר יהיה כמה באורך של כמה מטרים (לרוב בגודל של הקיר) עולה כ-300 ש"ח בממוצע (לא כולל הטפט עצמו). הטווח נע בין 200 - 400 ש"ח. במידה ורוצים לבצע מילוי לחריצים בין הקרמיקה, תיהיה תוספת תשלום (צריך לבדוק מול הנדימן או מתקין הטפטים מהי הצעת המחיר (לרוב זה יהיה רק לאחר הגעה לשטח ובדיקה הקיר).


מחיר הדבקת טפט על קרמיקה

מחיר הדבקת טפט על קרמיקה: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

הדבקת טפט על קרמיקה באמבטיה - מה חשוב?

ישנם כמה דברים שחשוב לדעת לפני שמזמינים הדבקת טפט על קרמיקה באמבטיה שלנו, הנה החשובים ביותר:

 • בוחרים בטפט עשוי ווניל PVC ולא דף או נייר: חשוב מאוד לבדוק שאתם רוכשים טפט שעשוי מגומי, ווניל או PVC, כל שאר סוגי הטפטים אשר עשוים מדף, נייר, או בד ארוג לא יעמדו בלחות של חדר האמבטיה.
   
 • הדבקת טפט על קרמיקה באמבטיה, עדיף ליישר: בין קרמיקה לקרמיקה בחדר האמבטיה יש את אזור החיבור והפוגות. בחדרי אמבטיה כדאי לבצע מילוי ויישור של האריחים על מנת שלא יהיו מרווחים ואדים יוכלו להיכנס בין הטפט ובין הקרמיקה.
   
 • עשוי להתפתח עובש על הטפט: החלטתם להתקין טפט באמבטיה? אין בעיה, רק צריך לוודא שאכן חדר האמבטיה מאוורר, שיש חלון או וונטה שעובדת על מנת שלא יצטברו אדים על הטפט, דבר אשר עשוי לגרום להתפתחות עובש.

ומה בנוגע להדבקת טפט על קרמיקה במטבח?

ובכן, אחד מהדברים הנפוצים ביותר שעושים עם טפטים הוא הדבקת טפטים על ארונות המטבח, אבל היי! אפשר גם להדביק טפט לקרמיקה במטבח.  אז מה חשוב להכיר?

 • טפטים לא עמידים בפני חום ואש: אם החלטתם שאתם מתקינים טפטים על קרמיקה במטבח, וודאו שיש מספיק מרחק בין הכיריים ובין הקיר. על מנת שחלילה לא ידלקו או יתעקמו בגלל החום.
   
 • רצוי טפט שניתן לנקות: במטבח בקלות הקיר והאריחים יכולים להתלכלך, לכן שעושים חיפוי טפט במקום אריחי קרמיקה במטבח או על גבי אריחי הקרמיקה במטבח. צריך שיהיה עשוי מחומר ווניל, גומי או PVC. כך שניתן בקלות לנקות אותו עם סמרטוט ומים.
   
 • מילוי הקרמיקה ובמידה ויש: חשוב לוודא שמיישרים את הקיר וממלאים בין אריחי הקרמיקה את המרווחים הקיימים. זאת על מנת לדאוג שהטפט יישב בצורה ישרה על הקרמיקה. אבל - חושב לדעת שתהליך זה עולה יותר. ולכן, אפשר להתפשר על תוצאה קצת פחות טובה, אבל גם יותר זולה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

איך להדביק טפט על קרמיקה לבד?

ובכן, דעו כי עדיף להזמין מתקין טפטים או שירות של הנדימן לצורך ביצוע הדבקת טפט על קרמיקה ולא לעשות זאת לבד. הסיבה היא שצריך ניסיון, קצת כלים ומעט ידע בנושא. אבל אם אתם רוצים לנסות לבד - בבקשה! ראשית צריך לוודא שאתם מנקים היטב את הקרמיקה ומייבשים אותה. לאחר מכן, להניח את הטפט (מבלי להדביק, רק להניח על מנת למדוד). ולראות אם צריך לגזור את הטפט או שהוא מתאים לכם בדיוק. בשלב הבא להסיר את כיסוי המדבקה מהטפט ולהתחיל להדביק מלמעלה כלפי מטה. כאשר אתם מיישרים את הטפט תוך כדי ומוודאים שאין בועות ורווחים.

האם צריך טפט מיוחד להדבקה על קרמיקה?

מבחינת סוג הטפט, אם הוא ללא דבק או עם מדבקה - לא, אין חשיבות מהבחינה הזו. מה שכן חשוב, שאם מדובר על אמבטיה או מטבח בהם מדביקים את הטפט, הוא צריך לעשות עשוי מחומר ווניל, PVC או גומי. זאת על מנת שלא יצבור אבק ועליו יתפתח עובש. שיהיה קל לניקוי במידת הצורך ושלא נחשוש מרטיבות וריחות שהטפט יצבור במידה והוא עשוי מבד או דף נייר.