מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

הורדת טפט מהקיר

יש לכם טפט ישן שתרצו להסיר מהקיר שלכם? קראו כמה זה צפוי לעלות לכם, כיצד זה מתבצע וכיצד תוכלו להתנהל מול הנדימן כדי שהדבר יעבור בצורה חלקה.

כמה עולה להוריד טפט מהקיר?

מחיר הורדת טפט מהקיר עשוי לנוע בין 30 - 80 ש"ח למ"ר. כמו כן, במידה ותהיו מעוניינים שאותו הנדימן יתקין גם את הטפט החדש על הקיר מיד לאחר מכן, מחיר הסרת הטפט צפוי לרדת ולנוע בין 30 - 50 ש"ח למ"ר.

 

מחיר ממוצע להורדת טפט מהקיר

מחיר ממוצע להורדת טפט מהקיר: 65 ₪

טווח מחיר גבוה 80 ₪

טווח מחיר נמוך 50 ₪

הסרת טפט מהקיר - מתי צריך?

יש כמה סיבות שמצריכות הורדת טפט מהקיר. הן כוללות בין היתר כאשר הטפט הקיים כבר ישן ושחוק, זה יכול להיות בגלל שמעוניינים בטפט מסוג אחר או במקרים בהם מדובר בדירה שכורה שאתם עוברים ממנה ונדרשים להחזיר אותה למצב בו קיבלתם אותה (הכוונה לפני שהתהדרתם בטפט).

 

הורדת טפט מהקיר

הורדת טפט מהקיר עם הנדימן - כיצד זה מתבצע?

מעוניינים לדעת כיצד הורדת טפט מהקיר מתבצעת ע"י הנדימנים? מתחת תוכלו לקרוא את השלבים להסרת טפט מהקיר בצורה יעילה ומקצועית:

 1. הכנת השטח - בשלב הראשון, צוות הנדימן פלוס ממליץ שתפנו את הריהוט המצוי בחדר ממנו תרצו להוריד את הטפט ולכסות את הרצפה ביריעת ניילון, שתמנע מהליכלוך להגיע במגע עם הרצפה. במידה ואין ביכולתכם לבצע את המלאכה, ההנדימן יוכל לעשות זאת עבורכם אך קחו בחשבון שהוא עשוי לגבות תשלום נוסף על כך. 
   
 2. כיסוי שקעים - בשלב הבא יהיה על ההנדימן לכסות שקעי בחשמל המצויים באזור עם סלוטייפ כדי למנוע התחשמלות לא רצויה.
   
 3. הורדת טפט מהקיר עם סכין - כעת יהיה על ההנדימן לחתוך את הטפט הישן בעזרת סכין יפנית או רגילה ולקלף את היתר עם שפכטל.
   
 4. הסרת שאריות טפט עם מים - כעת ההנדימן ידאג להסיר את שאריות הטפט והדבק באמצעות ספוג עם מים חמים שימיסו את הדבק, תוך שהוא מקפיד על משנה זהירות שלא יזלגו מים לשקעי החשמל.
   
 5. ייבוש - כעת לאחר הרטבת הקירות, יהיה על הקיר להתייבש לגמרי. ניתן לזרז את התהליך באמצעות מאוורר תקרה או הדלקת מאברר נייד בחדר.
   
 6. וידוא ושיוף - לאחר ייבוש מלא של הקיר ההנדימן יבדוק אם נותרו שאריות דבק או טפט שטרם התקלפו ובמידה וכך, הוא יסיר אותם עם שפכטל ונייר זכוכית. בשלב הבא ההנדימן צפוי לשייף את כלל אזורי הקיר כדי להחליק אותו לקראת צביעה או התקנה של טפט חדש.

מה לוודא לפני קריאה להנדימן?

לפני שאתם מזמינים הנדימן להורדת טפט מהקיר בביתכם, השתדלו להיות ענייניים בשיחה המקדימה מולו:

 • בדקו אם מחיר הורדת טפט מהקיר על ידי ההנדימן צפוי לרדת במידה ותסכימו לשכור את שירותיו גם לצורך התקנת טפט חדש. במידה ומחיר הסרת הטפט נותר ללא שינוי גם לאחר שהצעתם לו להתקין את הטפט החדש - כדאי שתחפשו הנדימן אחר.
   
 • בדקו מול ההנדימן אם עלות הסרת טפט מהקיר כוללת גם את ההכנה המקדימה של השטח, זאת מפני שלעתים הנדימנים צפויים לגבות תוספת מחיר על פעולה שיכולתם לבצע בעצמכם מלכתחילה.
   
 • ודאו שהמחיר שההנדימן מציין בפניכם כולל מע"מ. קיימים לא מעט חאפרים שמסתירים את המע"מ מהלקוחות כדי שיחשבו שהמחיר זול ואז נוצרת עוגמת נפש בתום העבודה.
   
 • פורטל הנדימן פלוס ממליץ להשוות בין עד שלושה הנדימנים כדי להבטיח שתקבלו מחיר משתלם על אותה העבודה. השאירו פרטים בטופס מתחת וקבלו בחינם וישירות לנייד הנדימנים מומלצים להשוות ביניהם במחיר הורדת טפט מהקיר שלכם.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

איך מורידים טפט מהקיר לבד?

במידה ואתם חושבים שתצליחו להוריד את הטפט מהקיר בעצמכם, כדאי שתדעו שמדובר בעבודה די מסורבלת שדורשת הכנה מקדימה ושימוש בציוד שאינכם בהכרח יודעים להשתמש בו וכזה שאתם עשויים לגרום לנזק לקירות שלכם.

 

מדובר בפחות או יותר אותה עבודה כפי שמבצע ההנדימן, רק חשוב שתקחו בחשבון שאם תבצעו פאשלה במהלך העבודה - האחריות כולה תהה עליכם וזאת בשונה מהנדימן שדואג להעניק אחריות לאורך כל הליך הורדת טפט מהקיר.

אילו עבודות לא נכללות בהורדת טפט מהקיר?

קחו בחשבון שישנן פעולות שאינן נכללות במסגרת הורדת טפט מהקיר עם הנדימן:

 • צביעת קיר
 • מילוי חורים וסדקים
 • הכנת השטח לקראת המלאכה
 • התקנת טפט חדש או צביעה של הקיר
 • קראו על שירותי הנדימן נוספים שתוכלו לקבל מאיתנו.