מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

החלפת ברז אמבטיה

צריכים לבצע החלפת ברז אמבטיה? בפורטל הנדימן פלוס תוכלו למצוא את כל המידע שתצטרכו לפני שתזמינו הנדימן להחלפה או תיקון ברז אמבטיה. בנוסף, תוכלו לקבל כמה הצעות מחיר מהנדימנים שונים בעיר מגוריכם.

מחיר החלפת ברז אמבטיה

רוצים לדעת כמה עולה להחליף את הברז באמבטיה? ובכן - מחיר החלפת ברז אמבטיה הוא 275 ש''ח בממוצע לברז סוללה. טווח המחירים נע בין 250 - 300 ש''ח. יש לציין שהמחיר הוא עבור החלפת ברז אמבטיה בלבד והוא איננו כולל את רכישת הברז. 

 

מחיר ממוצע להחלפת ברז אמבטיה

מחיר ממוצע להחלפת ברז אמבטיה: 275 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

צריכים עזרה בעוד עבודות שהנדימן מבצע? ראו מחירון הנדימן.

אילו סוגים נפוצים ברזים לאמבטיה יש?

ישנם 2 סוגים של ברזים נפוצים לאמבטיה אשר אחד מהם הוא סמוי והשני הוא גלוי: 

 • ברז אינטרפוץ - ברז זה הינו ברז חדיש אשר סמוי בתוך הקיר והדבר היחידי אשר נמצא מחוץ לקיר הוא הידית. יש לציין שישנה גישה אחת של מים מברז זה וזה מראש המקלחון, זאת מכיוון ואין עוד ברז חשוף. בנוסף, תיקון של ברז אינטרפוץ הינו יקר מכיוון ומדובר בברז אשר הגישה אליו קשה מאוד ומצריכה פתיחת קיר.
   
 • ברז סוללה - ברז זה הינו ברז אמבטיה רגיל אשר יש לו 2 יציאות של מים. הראשונה מראש המקלחון והשניה היא מפתח הברז עצמו. ברז זה לא קשה לתיקון.

מה הוא הגורם לתקלות בברז אמבטיה?

הגורם העיקרי לתקלות שבסופו של דבר מצריכות מאיתנו להזמין הנדימן להחלפת ברז אמבטיה זה בעיקר האבנית. עם הזמן האבנית מצטברת וככה גם מתחילים כל הבעיות בברז כגון זרימה איטית, טפטופים ועוד. עוד סיבה שיכולה לגרום לבלאי של הברז זו הגומייה. מטרתן של הגומיות זה למנוע נזילות בברז, עם הזמן גם הגומיות צוברות בלאי ונשחקות.

 

החלפת ברז אמבטיה

צריכים החלפת ברז אמבטיה? השוו וחסכו!

בפורטל הנדימן פלוס משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר להחלפת ברז אמבטיה בקלות ובמהירות! כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר זה להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותוכלו לקבל את הצעות המחיר עוד באותו היום! מה שישאר לכם לעשות זה לבצע השוואת מחירים ולחסוך בכסף! התקשרו, בררו מהו מחיר החלפת ברז אמבטיה ובחרו בהנדימן הזול ביותר!

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

איך מחליפים ברז אמבטיה במקצועיות?

על מנת להחליף ברז אמבטיה יש לבצע את הדברים הבאים:

 1. סגירת הברז הראשי - מכיוון וההנדימן הולך לפרק ולהחליף את ברז האמבטיה, תחילה עליו לסגור את השיבר הראשי.
   
 2. אומים - יש לשחרר את האומים על מנת לפרק את הברז.
   
 3. הוצאת הברז הישן - כעת על ההנדימן לפרק את ברז הישן ולהוציאו מהקיר ביחד עם כיסויי הצלחת.
   
 4. עיטוף צינורות - בשלב הזה על ההנדימן לעטוף וללפף את הצינורות הקצרים אשר נמצאים על הקיר עצמו בעזרת חוט טפלון או פשתן.
   
 5. פתיחת השיבר - זוכרים את הדבר הראשון שההנדימן עשה? כעת הוא צריך לפתוח את הברז הראשי על מנת שכל המים המלוכלכים יזרמו החוצה.
   
 6. התקנת ברז אמבטיה - כעת על ההנדימן לבצע את ההתקנה של הברז החדש על פתחי הצינור העטופים. לאחר מכן יש לחזק את האומים בעזרת המפתח שוודי ולוודא שאין נזילות.

כמה זמן לוקח החלפת ברז אמבטיה?

החלפת ברז אמבטיה מסוג סוללה הינה פעולה פשוטה שלרוב לא אמורה לקחת זמן רב. הזמן הממוצע להחלפת הברז הוא כרבע שעה. טווח הזמנים ינוע בין 10 - 20 דקות. כמובן שישנם מקרים בהם החלפת הברז יכולה להתעכב ולהפך.

 

זמן ממוצע להחלפת ברז אמבטיה:
 15 דקות
20 דקות משך זמן 10 דקות

איך תבחרו הנדימן להחלפת ברז מקלחת?

ישנם כמה דברים שחשוב לבדוק בעת בחירת הנדימן להחלפת ברז אמבטיה:

 • ביקורות - חפשו אחר שמו של ההנדימן ברחבי האינטרנט וקראו קצת ביקורות והמלצות על מנת לוודא שאכן אתם עושים את הבחירה הנכונה.
   
 • מחיר - כמו שכבר אמרנו למעלה, בפורטל הנדימן פלוס משווים וחוסכים. בקשו מההנדימן הצעת מחיר להחלפת והתקנת ברז אמבטיה על מנת שתוכלו לבצע השוואת מחירים ולחסוך בכסף.
   
 • ניסיון - שאלו את ההנדימן האם יש לו ניסיון בהחלפת ברז אמבטיה. בחרו בהנדימן בעל ניסיון וותק.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

איך יודעים שצריך החלפת ברז אמבטיה?

הזמן שצריך לבצע החלפת ברז אמבטיה הוא בדרך כלל כאשר הברז מתחיל לטפטף. במידה והברז שלכם מטפטף והטפטוף לא מגיע מצוואר הברז, דעו לכם שהגיע הזמן לקנות ברז חדש ולהחליף את הברז הישן. במידה והטפטוף כן מגיע מצוואר ברז, תוכלו לנסות לחזק את הברז ידנית ובדקו האם הברז הפסיק לטפטף.

 

החלפת ברז מקלחת

איך תוכלו לחסוך כסף בהחלפת ברז אמבטיה?

ישנם כמה דברים שניתן לעשות על מנת במחיר החלפת ברז אמבטיה בעת בהזמנת הנדימן:

 • כמו שכבר ציינו בפסקה למעלה, בצעו לפני הזמנת ההנדימן השוואת מחירים ובחרו בהנדימן בעל ניסיון אך שהמחיר שלו לא יקר. 
   
 • קבצו עבודות ביחד, יש לכם עוד כמה דברים שאתם צריכים לעשות בבית שההנדימן יכול לבצע כגון הרכבת רהיטים או תיקוני נגרות? מצוין, במידה ואתם מקבצים כמה עבודות יחדיו תוכלו לחסוך בעלות של כל עבודה.
   
 • כמו שאתם מבצעים השוואת מחירים לבחירת הנדימן לצורך העבודה, בצעו השוואת מחירים לפני קניית ברז לאמבטיה ונסו לחסוך כמה שיותר.

תיקון ברז אמבטיה - האם זה אפשרי?

רוב התקלות שיש בברזים הם בעיקר נזילות, ניתן לנסות לבצע תיקון ברז אמבטיה ולהחליף את הגומיות (במידה והן שחוקות) בגומיות חדשות ולבדוק האם זה פתר את בעיית הנזילה, במידה ולא - ככל הנראה שתצטרכו לבצע החלפת ברז אמבטיה.