מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

התקנת אסלה חדשה

שוקלים להזמין הנדימן לביצוע התקנת אסלה חדשה? כאן תוכלו לקרוא על סוגי האסלות הנפוצות בשוק, עלות התקנה של האסלות השונות וגם איך דרך הליך קצר בפורטל הנדימן תוכלו להשוות בין בעלי מקצוע בחינם ולחסוך בזמני חיפוש ובכסף. קראו וגלו.

התקנת אסלה לפי סוג האסלה

ישנם 3 סוגים עיקריים של אסלות שהנפוצות בהן נקראות אסלה מסוג P ואסלה מסוג מונובלוק - הנחשבות לסטנדרטיות ויש סוג יוקרתי והוא התקנת אסלה תלויה עם מנגנון סמוי של הדחה. על היתרונות והחסרונות של סוגי האסלות הנ"ל נפרט מתחת:

 • התקנת אסלה מסוג P - סוג אסלה ישן יחסית שבה יש חיבור של צינור גלוי בין מושב האסלה למיכל הניאגרה. היתרון באסלה זו היא התחזוק הפשוט שלה ועלות התקנה זולה החיסרון בה הוא שמדובר באסלה ישנה עם מיכל ניאגרה גדול וחשוף.
   
 • התקנת אסלה תלויה - אסלה התלויה על קיר. יש גם סוג של אסלה תלויה עם מנגון הדחה סמוי שנוטים לכנותה כ"אסלה סמויה". יתרון באסלה תלויה הוא שהיא בעלת מראה אסתטי וניתן לנקות מתחתיה. חיסרון באסלה תלויה הוא שעלויות הרכישה וההתקנה יקרים מאוד וגם יש צורך בחציבת קירות (גם בעת תיקון לרוב) - דבר שעשוי לגרום לליכלוך ולמורכבות של הדבר.
   
 • התקנת אסלה מונובלוק - אסלה מונובלוק הינה הנפוצה ביותר בבתים כיום. עשויה חרסינה ובה מיכל הדחה צמוד לאסלה ועקב כך נקראת גם "מונובלוק". היא נמצאת ברף האמצעי בין אסלה מסוג P לבין אסלה תלויה כי היא חדשה יותר מסוג הP אך ישנה יותר מהאסלה התלויה וגם מבחינת נראותה המאוזנת . יתרון - עלות האסלה והתקנתה זולים בדומה לאסלה מסוג P . החיסרון באסלה זו הוא שבמידה ותיאלצו להחליף אסלת מונובלוק - תיאלצו להחליף את כל האסלה - כולל מיכל הניאגרה.

 

סוג אסלה יתרונות חסרונות
אסלה מסוג P עלות התקנה זולה. בעלת מיכל ניאגרה מסיבי ומגושם.
אסלה תלויה (כולל סמויה) מראה אסתטי. ניתן לנקות מתחתיה. מחירי רכישה ,התקנה וגם תיקון (בעת הצורך) יקרים יותר.
אסלה צמודה לניאגרה (מונובלוק) עלות התקנה זולה. עמידה מבחינת שימוש. בעת החלפה יש צורך להחליף את כל מבנה האסלה כולל את הניאגרה.

מחיר התקנת אסלה לפי סוג האסלה

מחיר התקנת אסלה מונובלוק נעה בין 700 - 750 ש"ח, מחיר התקנת אסלה תלויה נע בין 2,000 - 2,500 ש"ח בעוד שמחיר התקנת אסלה P ינוע בין 500 - 600 ש"ח. יש לקחת בחשבון שמחירי התקנת אסלות אינם כוללים את עלות האסלה עצמה.

מחירון התקנת אסלות

מחיר התקנת אסלה מונובלוק?

מחיר מתייחס להתקנת אסלה ע"י הנדימן ולא כולל את עלות האסלה עצמה או עבודות תשתית נוספות לכך.


700 - 750 ש"ח
מחיר התקנת אסלה תלויה

המחיר מתייחס לחיבור פיזי של אסלה תלויה עם מנגנון ניאגרה סמוי (שנקנו מראש ע"י הלקוח) למערכת הביוב הקיימת ללא תוספת עלות חיפוי וריצוף קרמיקה מסביב.


2,000 - 2,500 ש"ח
מחיר התקנת אסלה P

המחיר מתייחס לחיבור האסלה עצמה ולא כולל את רכישת האסלה או ביצוע עבודות תשתית אחרות נוספות.


500 - 600 ש"ח

הדפס מחירון

התקנת אסלה - כמה זמן זה לוקח?

זמני עבודה המיוחסים להתקנת אסלה תלויים בסוג האסלה שברצוננו להתקין - זמני התקנת אסלה מסוג P או אסלה מסוג מונובלוק משמעותית קצרים יותר ואורכים בין חצי שעה לשעת עבודה.
זמני התקנת אסלה תלויה ארוכים יותר כי לרוב יש צורך בשבירת קיר ובחיבור בין מספר רכיבים גדול יותר וכמו כן גם לזמני ייבוש של חיבורי הקיר. יש לקחת בחשבון שבהתקנת אסלה סמויה יש צורך בחיפוי קרמיקה מסביב לקיר.

 

זמן ממוצע להתקנת אסלה רגילה:
 45 דקות
60 דקות משך זמן 30 דקות
 • זמן התקנת אסלה תלויה עשוי לקחת עד יום שלם כי יש צורך בשבירת קירות והמתנה לייבוש של חומרים וכמו כן, גם חיבור מחדש לצנרת עצמה כך שמומלץ להיערך בהתאם במידה וקיים חדר שירותים אחד בבית.

מעוניינים בהתקנת אסלה תלויה או כל סוג אחר? השוו וחסכו!

שוקלים התקנת אסלה תלויה? או אולי התקנת אסלה מונובלוק? או אם אתם מעדיפים את סיגנון הרטרו הישן ומעדיפים התקנת אסלה מסוג P דעו כי ישנם הנדימנים רבים שיוכלו לסייע אך במי כדאי לבחור? דעו שדרך השארת פרטים או לחילופין באמצעות שיחת טלפון אלינו תוכלו לקבל מפורטל הנדימן פלוס עד 3 הנדימנים מומלצים באיזורכם שביניהם תוכלו להשוות מחירים ולחסוך בזמני חיפושים ארוכים ובכסף.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

איך מתבצעת התקנת אסלה סמויה וחיפוי קרמיקה מסביב

התקנת אסלה סמויה וחיפוי קרמיקה מסביבה מחייבת בהליך קונסטרוקציה שלם שמטרתו לבטח ככל הניתן את יציבותה של האסלה הסמויה שלהזכירכם - תלויה על קיר. להלן שלבי התקנת אסלה סמויה :

 1. ניתוק אסלה קיימת - ההנדימן יבצע ניתוק של האסלה הנוכחית (במידה ועודנה קיימת) בעזרת שיחרור הברגים מהריצפה.
   
 2. סימן איזורי חציבה - לאחר ניתוק ופינוי של האסלה הישנה, ההנדימן יבצע מדידה וסימון של האיזורים בהם צריך לחצוב בקיר.
   
 3. קדיחה - ההנדימן יחל בקדיחה לתוך הקיר עליו הולכת לשבת האסלה הסמויה.
   
 4. חיבורי צנרת - ההנדימן יבצע חיבור של הצנרת אל מי השופכין ויבצע התקנה של האסלה הסמויה.
   
 5. חיפוי הניאגרה הסמויה - ההנדימן יבצע חיפוי בעזרת לוחות גבס, ניתן גם ע"י בלוקים.
   
 6. חיפוי באמצעות קרמיקה - ההנדימן יבצע חיפוי של הקיר המסתיר את הניאגרה בעזרת אריחי קרמיקה שנבחרו על ידי הלקוח מראש.
   
 7. חיבור אסלה סמויה - לאחר התקנת אסלה סמויה וחיפוי קרמיקה מסביב לקיר המסתיר יש פרק זמן של ייבוש כללי של החומרים.
   
 8. וידוי תקינות האסלה - לאחר שכל החומרים התייבשו - ההנדימן יבצע בדיקה שהכל פועל באופן תקין ע"י הדחת מי האסלה מספר פעמים כדי לוודא שלא קיימות דליפות. במידה וישנן דליפות ההנדימן יבצע איטום נוסף. במידה ואין - שתהיה בשעה טובה.

 

התקנת אסלה סמויה

תקן גובה אסלה תלויה?

תקן גובה התקנת אסלה תלויה קובע שגובה של כל האסלות התלויות ינוע בין 39 עד 41 סמטימטרים מפני הרצפה (לא כולל את גובה המושב). כמו כן, גובה אסלה תלויה יכול לסטות בסנטימטר 1 בלבד מגובה הריצפה וגובה המומלץ לברגי החיבור של האסלה יהיה בין 32 - 33 סמטימטרים. 

התקנת אסלה תלויה על קיר גבס - מה חשוב לדעת?

התקנת אסלה תלויה על קיר גבס עשויה להקל על ההנדימן בביצוע החיבורים בין הניאגרה הסמויה לאסלה עצמה ועל כן מחיר ההתקנה יהיה זול יותר בהשוואה להתקנת אסלה תלויה על קיר בטון - היות ובמקרה זה יש צורך בשבירת קיר מסיבית ולמורכבות גדולה יותר מה שיביא לעלייה במחיר ההתקנה עצמה.
 

יש לקחת בחשבון שקיר גבס נחשב לעדין יותר בהשוואה לקיר בלוק - מה שאומר שעל מנת לאבטח אתכם מפני סכנת קריסה הן של הקיר והן של האסלה התלויה עליו, מומלץ שההנדימן יבצע קונסטרוקצית גבס המחוברת לבסיס בטון.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

האם יש אחריות על התקנת אסלה?

בד"כ בעת התקנת אסלה סמויה או כל אסלה אחרת ואפילו מושב אסלה - לא נהוג לקבל אחריות על עבודת ההתקנה אבל כן על האסלה, לכן בדקו מבעוד מועד אודות תוקף אחריות כאשר אתם רוכשים את האסלה עצמה. לרוב תקופת אחריות על רכישת אסלות נעה בין 5 עד 8 שנים.
 

משך תקופת האחריות הממוצעות עבור אסלה:
8 שנות אחריות 6.5 שנות אחריות  5 שנות אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

שאלות נפוצות על התקנת אסלה ששאלתם

ריכזנו לכם מספר שאלות על התקנת אסלה שנשאלו על ידי גולשי האתר:

מושב האסלה שחוק. האם יש צורך בהתקנת אסלה חדשה?

במידה ורכיבי הניאגרה עצמם תקינים אך נוצר שחיקה על גבי מושב האסלה בלבד - מומלץ לבצע התקנה של מושב אסלה חדש ולא להחליף את כל האסלה ע"מ לחסוך בעלויות ומורכבויות נוספות.


איך אדע שבעל המקצוע שבחרתי אכן מומלץ?

לאחר שקיבלתם מפורטל הנדימן פלוס 3 בעלי מקצוע, תוכלו לבדוק אודותם ברחבי הרשת ולקרוא תגובות מלקוחות קודמים שנעזרו בהם לצורך התקנת אסלה.


התקנת אסלה סמויה - מחברה ישראלית או זרה?

מומלץ לבחור בהתקנת אסלה סמויה שיוצרה ע"י חברה ישראלית היות ואז האופציה לחלקי חילוף - בעת הצורך, זמינה יותר מאשר חלקי חילוף לאסלות תלויות המיובאות מחו"ל.