מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

התקנת מושב אסלה

צריכים להחליף את מושב האסלה? הזמינו הנדימן לצרוך התקנת מושב אסלה חדש במחיר משתלם לאחר השוואת מחירים.

השוואת מחירים להחלפת מושב אסלה

צריכים להרכיב את מושב האסלה? במידה ואינכם יודעים כיצד (או פשוט לא רוצים להתעסק בכך) - הזמינו הנדימן! אלו בדיוק סוגי העבודות הקטנות לבית שמבצע הנדימן. רוצים להזמין שירות? השאירו פרטים כאן בהנדימן פלוס ואנו נדאג שתקבלו עד שלוש פניות בחזרה ותוכלו לערוך השוואת מחירים בין הנדימנים.
 

התקנת מושב אסלה

מהו מחיר התקנת מושב אסלה?

בעת הזמנת הנדימן לצורך התקנת מושב אסלה, הוא יגבה מכם מחיר מינימלי - המחיר של ביקור והוא נע בין 200 - 250 ש"ח, לעיתים ניתן להשיג גם ב-150 שקלים בלבד (אך זה יוצא מטווח המחירים הממוצע).

 

מחיר התקנת מושב אסלה בממוצע

מחיר התקנת מושב אסלה בממוצע: 225 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

מה לגבי התקנת מושב אסלה תלויה?

גם במידה ויש לכם בבית אסלה תלויה תוכלו להזמין הנדימן לצורך ההתקנה. התקנת מושב אסלה תלויה מעט מסובכת יותר מאשר התקנת מושב באסלה רגילה מפני שיש צורך לחכות עד שהחומר של האסלה יתייבש. כמובן במידה ואתם פשוט מחליפים את מושב האסלה אז אין מה לדאוג, אבל במקרה של אסלה חדשה חשוב לדעת את זה לפני שאתם מזמינים הנדימן.

איך מרכיבים מושב אסלה וכיצד מפרקים?

תחילה, נתחיל בפירוק המושב:

אם תסתכלו מתחת לאסלה בסוף איפה שמתחיל המושב תראו ברגים שלרוב יהיו מפלסטיק או נירוסטה מחוברים עם אום. באמצעות סיבוב 2 הברגים תוכלו לפרק את כלל מושב האלסה.
 

ועכשיו להרכבת מושב האסלה:

המושב למעשה מוחלק ל-2 חלקים, יש את התושבת והברגים ואת המכסה שאותו מחברים אל התושבות. אז קודם כל יהיה יותר  נוח לחבר אל התושבת אל מכסה האסלה ורק לאחר מכן לקבע אותו אל האסלה עצמה. התושבת למעשה נכנסת משני צידי המכסה של האסלה ולאחר מכן יש 2 ברגים ארוכים (כמו אלו שפירקנו בהתחלה) מכניסים אותם אל החורים שבאסלה ובאמצעות האומים מחזקים ומקבעים את מושב האסלה אל האסלה עצמה. לא מבינים כיצד, מסתבכים? השאירו פרטים:

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

מה חשוב לבדוק בעת חיבור מושב אסלה חדש?

הנה כמה דברים שכדאי שתבדקו לפני שאתם מזמינים הנדימן לצרוך התקנת מושב אסלה או מנסים להרכיב לבדכם:

  1. בדקו שמושב האסלה תואם את האסלה שלכם. במרבית המקרים מדובר על מושב אסלה אוניברסלי, אך קיימים מקרים שבהם המושב מותאם לדגם ספציפי (נסו לתאם בין דגם האסלה למושב), טיפ זה מומלץ לבדיקה גם בעת התקנת כלים סניטריים שונים.
     
  2. הזמנתם הנדימן לצורך התקנת אסלה חדשה? בדקו שיש גם מושב (לא תמיד מגיע ביחד), במידה ולא רכשו מושב אסלה וההנדימן שכבר נמצא בביתכם יתקין גם את המושב.
     
  3. בדגמים מסוימים של אסלה תלויה החיבור שונה לחלוטין מאסלה רגילה, כאשר מבצעים שליפה כלפי מעלה ולאחר מכן שחרור ולא מלמטה, בדקו מראש איזה סוג מושב יש לכם על מנת לרכוש אחד מתאים.