מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

התקנת טלויזיה על עמוד

בין האופציות השונות הקיימות לתלייה של טלויזיה - ישנה אופציה חדשה יחסית אשר צוברת תאוצה בשנים האחרונות והיא התקנת טלויזיה על עמוד תומך. גלו את כל המידע החשוב בנושא לפני הזמנת השירות והזמינו הנדימן שיסייע לכם בעבודה עצמה.

הזמינו הנדימן לתליית טלויזיה על עמוד

כפי שאתם בוודאי יודעים, ניתן לתלות טלויזיה במגוון דרכים שונות. הדרך המוכרת ביותר היא ככל הנראה תליית טלויזיה על הקיר באמצעות זרוע אך קיימת גם אופציות נוספות כמו תליית טלויזיה מהתקרה באמצעות מעלית תקרתית מיוחדת וגם תליית טלויזיה על עמוד - שיטה אשר הפכה לנפוצה מאוד בשנים האחרונות.

 

תליית טלויזיה על עמוד

התקנת טלויזיה על עמוד - כמה זה עולה?

כאשר מדובר אך ורק על העבודה עצמה, המחיר יעלה בממוצע 400 ש"ח. אם תזדקקו להתקנת טלויזיה על עמוד + רכישה של העמוד עצמו, העלות תקפוץ משמעותית וזאת מאחר ועמודי נירוסטה עשויים לעלות 1,500 ש"ח ואף יותר, תלוי בדגם הספציפי.

 

מחיר לתליית טלויזיה על עמוד

מחיר לתליית טלויזיה על עמוד: 500 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

טלוויזיה עומדת על עמוד - יתרונות מרכזיים:

אסתטיקה: מדובר למעשה בפתרון עיצובי מרשים ומיוחד, אשר שומר על הקיר והתקרה בחדר "נקיים" מקדיחות. רבים סבורים כי מדובר באופציה אלגנטית ומיוחדת אשר מעניקה גימור יוקרתי ויש שיאמרו אפילו, חדשני.

 

נוחות: התקנת טלוויזיה עומדת על עמוד, תאפשר לשלוט בזווית הטלויזיה והמשמעות היא שיהיה ניתן לסובב אותה לכיוונים שונים בהתאם לרצונכם.

 

התקנה על כל משטח: ניתן לבצע התקנת טלויזיה על עמוד על סוגים שונים של משטחים החל משיש או גרניט פורצלן ועד לדקים או פרקטים.

 

כבלים סמויים: אי אפשר לדבר על תליית טלויזיה על עמוד, מבלי להזכיר את אחד מהיתרונות המרכזיים - הסתרת החיווט. למעשה הכבלים של הטלויזיה נכנסים לתוך העמוד עצמו והם אינם גלויים לעין.

 

אין צורך בקיר: כאשר אנו משתמשים בעמוד כתמיכה, אין לנו צורך למעשה בקיר תומך ועל כן השילוב של הטלויזיה מתאפשר במגוון נקודות שונות ברחבי הבית.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

איפה נהוג להתקין טלויזיה על עמוד?

בדרך כלל שיטת התקנה זו נפוצה מאוד בחדרי שינה או בסלון הבית אך כיום כבר משתמשים בעמוד גם במקומות נוספים כמו חדרי ילדים ומטבחים. בנוסף, זהו פתרון שנפוץ מאוד גם בחדרי ישיבות במשרדים ואפילו במוסדות לימוד. 

מתקינים טלוויזיה על עמוד מהתקרה בזול!

דרך הנדימן פלוס, תוכלו להוזיל את מחיר העבודה וזאת על ידי ביצוע סקר שוק ובדיקה של מספר הצעות שונות מהנדימנים מומלצים ומקצועיים המספקים שירות של זה באזורכם. ניתן לקבל הצעת מחיר רק עבור עבודת ההתקנה אך ניתן גם לקבל שירות הכולל רכישה של העמוד עצמו או לחילופין ייעוץ מקצועי בבחירת העמוד המתאים. שימו לב, ניתן להתקין טלויזיה על עמוד מהתקרה אך גם כמובן להתקין את העמוד אל הריצפה או המשטח.

שאלות על התקנת טלוויזיה על עמוד

האם העמוד יכול להחזיק גם מסכי טלויזיה כבדים?

בהחלט. ניתן לתלות על עמוד מסכי טלויזיה של 55 אינצ' ואף יותר, הכל תלוי בדגם הספציפי של העמוד ובהתאמתו.


איך לבחור עמוד לתליית טלויזיה?

כדאי לבדוק מאיזה חומר הוא עשוי (לרוב נירוסטה) מה משקל הנשיאה המירבי שלו ומה מחירו.


כמה זמן לוקח לבצע תליית טלוויזיה על עמוד תומך?

לרוב יהיה מדובר בעבודה של בין שעה לשעתיים, תלוי בסוג המשטח שעליו מתקינים את העמוד ובסוג הספציפי שלו.


מה העלות של עמוד לתליית טלויזיה?

העמוד עצמו עולה בין 1,000 ש"ח ל-2,700 ש"ח ואף יותר, תלוי מאוד בדגם הרצוי.