מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

התקנת מקרן

מעוניינים להפוך את הסלון שלכם לקולנוע ביתי? או אולי מעוניינים להעביר הרצאה שתמשוך את מלוא תשומת הלב? במאמר זה תוכלו לקרוא על האופציות השונות להתקנת מקרן, המיקומים הנפוצים המשמשים לתליית מקרן, כמה הליך ההתקנה עולה ומה אורכו - קראו וגלו.

סוגים נפוצים של התקנת מקרן

שוקלים לבצע התקנת מקרן? לפני שתקראו להנדימן שיבצע הליך זה עבורכם - דעו כי במקרה כזה קיימות 3 אפשרויות נפוצות, שההבדל ביניהן הוא במיקום ומבחינת נראות:

 • תליית מקרן מהתקרה - הליך תליית מקרן מהתקרה נעשה לרוב ע"י חיבור המקרן לזרוע או מיקומו על מסגרת ייעודית המחוברת לזרוע המחוברת לתקרה.
   
 • התקנת מקרן בתוך שולחן - הליך של התקנת מקרן בתוך או על גבי שולחן, בצורה זו המקרן יכול להיות גלוי ואף סמוי בניראותו. 
   
 • התקנת מקרן עם מעלית - התקנת מקרן על מבנה הנקרא 'מעלית', המאפשר לכוון את גובה המקרן בעת שהוא מחובר לתקרה בהתאם לצורכיו של המשתמש בו.
   
סוג ההתקנה מיקום המקרן
תליית מקרן מהתקרה על גבי מסגרת קבועה או מחובר לזרוע ישירות
התקנת מקרן בתוך שולחן על גבי שולחן או חבוי בגומחה בתוך השולחן
התקנת מקרן בתקרה ע"י מעלית המקרן מצוי במסגרת שנתונה לשינוי

מקומות נפוצים בהם מבצעים התקנת מקרן

המיקומים הנפוצים להתקנת מקרן הם משתנים וזאת בהתאם לצורך, נסביר על כך מתחת:

 • מסגרות עבודה וחינוך - התקנת מקרן בתקרה או בשולחן לצורך הצגה של מצגות נעשית לרוב במקומות עבודה או במסגרות חינוך כגון - אוניברסיטאות ובתי ספר. שימוש במקרן במסגרות אלו מאפשר למרצה או לעובד להציג נושא לבחירתו שיוצג בצורה אחידה בפני כלל הנוכחים בחדר.
   
 • סלון ביתי - שימוש במקרן באיזור זה מאפשר חוויית צפייה רחבה בסרטים ובסדרות במסגרת פרטית. אפשרות נוספת שתוכלו לבחור בה היא תליית טלויזיה על הקיר.
   
 • אולמות אירועים - הליך של התקנת מקרן מסוג זה מתבצע לרוב באולמות אירועים ולרוב יציג סרטונים קצרים או תמונות של החוגג, שלכבודו קם האירוע, ולעתים גם יקרין מילות שיר בעבור אירועי שירה בציבור.
   

התקנת מקרן

כמה עולה התקנת מקרן?

הליך התקנת מקרן בתקרה ע"י הנדימן נע בין 300 - 450 ש"ח. המחיר נחשב לגבוה היות ומדובר בהליך מורכב לביצוע ע"י הנדימן, בעבור מחיר זה תתבצע התקנת מקרן בתקרה באופן ישיר או באמצעות חיבור לזרוע קבועה, במידה והנכם מעוניינים במקרן סמוי בשולחן או כזה שנמצא באופן סמוי בתקרה, המחיר עשוי להתייקר. כמו כן, המחיר הינו בעבור התקנה בלבד, ללא עלות המקרן.
 

מחיר ממוצע להתקנת מקרן בתקרה ע"י הנדימן

מחיר ממוצע להתקנת מקרן בתקרה ע"י הנדימן: 375 ₪

טווח מחיר גבוה 450 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

כמה זמן לוקח הליך התקנת מקרן בתקרה?

הליך תלייה והתקנת מקרן בתקרה ע"י הנדימן עשוי לנוע בין 20 דק' עד 45 דק' וזאת מהתאם לסוג התלייה בה הנכם מעוניינים והוא כולל את התקנת הזרוע אליה יחובר המקרן, קיבוע חוטי החשמל בתוך התיקרה או מחוצה לה ובדיקת יישור של המקרן על פני המתקן שהותקן.

 

זמן ממוצע להתקנת מקרן בתקרה:
30 דקות
45 דקות משך זמן 20 דקות