מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

מתקין טלוויזיה באשדוד

קראו כמה עולה תליית טלוויזיה באשדוד, היכן ואיך ניתן לתלות אותה, כמה זמן זה לוקח וגם איך תוכלו לאתר הנדימן מקצוען באזורכם דרך הנדימן פלוס.

מה המחיר לתליית טלוויזיה באשדוד?

מחיר תליית טלוויזיה באשדוד נע בין 250 - 350 ש"ח וזה מתייחס לתלייה טלויזיה על הקיר. קחו בחשבון שהמחיר שצויין מתייחס לעבודה בלבד, ללא עלות המתלה לטלוויזיה.

 


מחיר התקנת טלוויזיה באשדוד בממוצע

מחיר התקנת טלוויזיה באשדוד בממוצע: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

על בסיס מה ניתן לתלות טלוויזיה?

אז למי מכם שמעוניין בשירותי תליית טלוויזיה באשדוד, דעו שביכולתו של הנדימן להתקין את הטלויזיה שלכם במגוון רחב של מקומות:

 • תליית טלויזיה על קיר - הקיר נחשב לאזור הנפוץ ביותר כיום וזה ייעשה ע"י התקנת וו תלייה ממש כמו שתולים תמונה או לחילופין: ניתן להתקין את הטלויזיה על בסיס זרוע שנעה קדימה, אחורה ולצדדים.
   
 • תלייה מהתקרה - במידה וקירות החדר שלכם עשויים גבס ואינם חזקים מספיק כדי להכיל את מסך הטלויזיה שלכם, דעו כי מתקין טלויזיות באשדוד יוכל במקרה כזה לתלות את הטלויזיה על התקרה של החדר.
   
 • תליית טלויזיה על עמוד - ישנם מקרים בהם לא ניתן להתקין את הטלויזיה על השטחים שציינו אך אל דאגה, במקרה כזה דעו שיש אופציה לתלות את הטלויזיה על עמוד ייעודי, רק קחו בחשבון שהדבר יצריך קיבוע של העמוד עצמו בין התקרה לרצפה.
   
 • תליית טלויזיה על עץ - תליית טלויזיה באשדוד ניתנת גם על בסיס קיר עץ וזאת בתנאי שהעץ חזק מספיק ובתנאי שקיים חיבור מקדים לחשמל. 
   

מתקין טלוויזיה באשדוד

היכן מתבצעת תליית טלוויזיה באשדוד?

כיום ניתן לתלות טלויזיה במגוון אזורים, כמו מרפסות, חדרי שינה ואפילו בחדר ממ"ד.

 • תליית טלוויזיה בחדר שינה - אם בעבר היינו מתקבצים בסלון כדי לצפות בטלויזיה, כיום ניתן הדבר גם בחדרי השינה, תוך התאמה של גודל המסך לגודל החדר, כך שלא יזיק לעיניים. לפני שאתם נעזרים במתקין טלוויזיה באשדוד, בדקו מהו גודל המסך האידיאלי שיתאים לגודל החדר. דאגו לבדוק אם ניתן להתקין טלויזיה על הקיר או שמא מדובר בקיר גבס. במידה ומדובר בגבס, יהיה על ההנדימן להתקין את הטלויזיה על התקרה.
   
 • תליית טלויזיה במרפסת - תליית טלוויזיה באשדוד ניתנת ליישום גם במרפסות, חשוב רק לוודא שיש חיבור לחשמל באזור. במידה ולא, תצטרכו להיעזר בחשמלאי מוסמך להקמת נקודת חשמל חדשה.
   
 • תליית טלויזיה בממ"ד - במידה ואתם לנים בחדר הביטחון של הבית או שהוא סתם משמש כחדר משחקים לילדים, דעו כי גם בתוכו ניתן להתקין טלויזיה הן בתקרה והן על הקיר. רק חשוב שתקחו בחשבון שמדובר בעבודה מורכבת יותר היות ומדובר על קירות בטון, שקשים יותר לקידוח ולכן - העבודה צפויה להתייקר.

תליית טלוויזיה באשדוד - דגשים חשובים:

 • הקפידו להיות נוכחים במקום ע"מ לוודא שההנדימן מתקין את הטלויזיה בצורה ישרה.
   
 • דאגו לרכוש מתקן תלייה המתאים לגודל הטלויזיה שלכם, לא פעם קורה שמסכים נופלים ממתקן התלייה היות והוא קטן מדי.
   
 • במידה ואתם בכל זאת מעוניינים לתלות את הטלויזיה שלכם על קיר גבס, יהיה עליכם לוודא מול ההנדימן שהוא אכן מוסמך לבצע עבודות הקשורות בגבס, זאת מפני שעבודה לא נכונה עלולה לגרום לשבירת הקיר כולו. תוכלו להשאיר פרטים מתחת ופורטל הנדימן כבר ידאג להעביר לכם בחינם עד 3 הנדימנים באזורכם, שביניהם תוכלו לברר נסיון ומחיר לתליית טלוויזיה באשדוד.השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

כמה זמן לוקח לוקח לתלות טלויזיה?

בעיקרון הליך תליית טלויזיה צפוי לקחת בין חצי שעה ועד שעה וחצי. טווחי הזמן שצויינו תלויים במיקום: אם מדובר על תלייה סטנדרטית על קיר, הדבר צפוי להתבצע באופן מהיר יותר. ולעומת זאת העבודה צפויה להתארך במידה ומדובר על התקנת טלויזיה בתקרה או בחדרי ממ"ד.

 

זמן ממוצע לביצוע לתליית טלוויזיה באשדוד:
 60 דקות
90 דקות משך זמן 30 דקות