מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

מתקין טלוויזיה בקריות

האם אתם צריכים מתקין טלויזיה בקריות? אתם בפורטל הנכון. הנדימן פלוס מנגיש לגולשיו את תחום עבודות ההנדימן לרבות, תליית טלויזיה בקריות ובכל מקום אחר בארץ. בפורטל תמצאו מאמרים השופכים אור על הנושאים השונים של מקצוע ההנדימן, פרטים אודות ספקים והחשוב מכל, כאן תוכלו לבצע השוואת מחירים ולבחור את ההנדימן הטוב ביותר לעבודה שלכם. 

מדוע צריך מתקין טלויזיה בקריות?

במשך שנים רבות הורגלנו לרכוש טלויזיה, להוציאה מהקופסה ומהניילון ופשוט להניחה במקום המיועד לה, שהיה על פי רוב, שידת סלון כלשהי. בימינו, הדברים כבר אינם נראים כך כלל וכלל. הטלוזיות הפכו שטוחות, גדולות בהרבה ובדרך כלל, הן מותקנות על הקיר או מהתקרה. בדיוק בשל כך, מתקין טלויזיה בקריות הוא איש מקצוע נדרש ורבים נעזרים בו לטובת התקנת טלויזיה בקריות. הטלוזיות המודרניות נתלות מזרוע ייחודית, או מהקיר או מהתקרה ופעולה זו, מצריכה מרוב האנשים, הזמנה של הנדימן מקצועי לביצוע ההתקנה.
 

התקנת טלויזיה בקריות

כמה עולה הנדימן להתקנת טלויזיה מהקיר בקריות?

מחיר תליית טלויזיה בקריות, נע בין 250 ל- 350 שקלים כלומר, המחיר הממוצע להתקנה זו עומד על סך של 275 שקלים. ישנם מספר פרמטרים הגורמים לפער הקטן הזה במחיר והם, נוחות הגישה לנקודת תליית הטלויזיה, גודל הטלויזיה וסוג הקיר עליו תתבצע התלייה. לעיתים, גם שיטת ההתקנה תשפיע מעט על המחיר, תלייה על הקיר תהיה במחיר זול יותר מאשר תליית טלויזיה מהתקרה, שהיא תהיה במחיר שונה מעט. בכל מקרה, ניתן לציין בברור עובדה אחת חשובה, התקנת טלויזיה על קיר בקריות, עדיף שתתבצע על ידי הנדימן מקצועי.


מחיר התקנת טלויזיה בקריות

מחיר התקנת טלויזיה בקריות: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

שיטות תליית טלויזיה בקריות הנפוצות בעיר

מבין שתי שיטות ההתקנה שהזכרנו, מרבית האנשים בוחרים לבצע התקנת טלויזיה, באמצעות זרוע דינמית, מתכווננת, היוצאת מהכיר. העובדה שניתן בצורה זו לכוון את הטלויזיה, בהתאם למיקום שלנו במרחב, מייצרת יתרון, שרוב האנשים מוצאים בו רמה גבוהה יותר של נוחות. אולם, אין זה אומר שמבחינת טיב ורמת ההתקנה מדובר בפעולה איכותית יותר. שתי השיטות מספקות תוצאה דומה וטובה. טלויזיה בעלת יכולת כיוון זוויות מתאימה בעיקר לסלון ולמטבח, מרחבים בהם אנו פחות סטטיים ולכן, כיוון זווית הצפייה חשובה לנו.
 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

מה משך הזמן שלוקח לאיש מקצוע לבצע התקנת טלויזיה?

משך הזמן שלוקח להנדימן או מתקין טלויזיה בקריות לבצע התקנה מלאה הוא בין חצי שעה ועד ל-שעה שלמה. כולל איזון ותלייה על גבי קיר מכל סוג.
 

זמן ממוצע לביצוע העבודה:
 45 דקות
60 דקות משך זמן 30 דקות

שלושה טיפים חשובים לפני שמתקינים טלויזיה

  • וודאו שמתבצעת התקנה ישרה – חשוב מאוד שההנדימן שלכם יבצע את התקנת הטלויזיה בעזרת פלס כדי שההתקנה תהיה ישרה.
     
  • בדקו כלים וחומרים בטרם ההתקנה – במידה ואתם תולים טלויזיה על קיר גבס, ציינו זאת מראש באזני המתקין כדי שהוא יגיע אליכם עם החומרים והכלים המיועדים לקיר גבס, כדוגמת דיבלים מתאימים וניצבים המאפשרים חיזוק ותמיכה. 
     
  • בחרו זרוע מדויקת לטלויזיה – וודאו שהזרוע שלכם מתאימה לסוג הקיר ולגודל הטלויזיה שרכשתם. אי התאמה בין אלמנטים אלה עלולה לגרום לאי יציבות של הטלויזיה על הזרוע ואף, לגרום להתנתקותה של הזרוע מהקיר ונפילת הטלויזיה לרצפה.