מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

מתקין טלוויזיה בתל אביב

צריכים התקנת טלוויזיה בתל אביב? מחפשים מתקין שיבצע בעבורכם תלייה והתקנה? דרך הנדימן פלוס ניתן למצוא מתקיני טלוויזיות בתל אביב במחירים זולים במיוחד, השוו וחסכו!

השוואת מחירים בין מתקיני טלווזיות בתל אביב

מחפשים מתקין טלויזיה בתל אביב מומלץ ובמחיר זול? בעזרת פורטל 'הנדימן פלוס' תוכלו למצוא אותו! השאירו פרטים או חייגו ונדאג שתקבלו בחזרה עד שלוש פניות של מתקיני טלוויזיות מתל אביב והסביבה העוסקים בכך. השוו בינהם את המחירים שהוצעו, בחרו במתקין הזול ביותר וחסכו בעלויות! הנדימן פלוס אינו גובה עמלה והשירות ניתן ללא התחייבות.
 

התקנת טלוויזיה בתל אביב

כמה עולה תליית טלויזיה בתל אביב?

מחיר תליית טלויזיה בתל אביב נע בין 250 - 350 ש"ח, כאשר הממוצע הנו 300 ש"ח בלבד. זה בעבור התקנת טלוויזיה על קיר (לא כולל המתלה עצמו). אם ההתקנה מורכבת יותר, מומלץ להיכנס אל עמוד תליית טלוויזיה, שם תראו מחירון מלא למגוון סוגי התקנות.


מחיר ממוצע לתליית טלויזיה בתל אביב

מחיר ממוצע לתליית טלויזיה בתל אביב: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

היכן ואיך ניתן לבצע התקנת טלוויזיה?

רבים אינם יודעים היכן למקם את הטלוויזיה בביתם או כיצד תבוצע ההתקנה עצמה, הנה אפשרויות שניתן ליישם:

 • תליית הטלוויזיה על קיר: נקרא לזה התלייה הקלאסית. הרוב משתמשים במתלה סטטי שמותקן על גבי הקיר, מניחים עליו את הטלוויזיה לאחר קיבוע שלו וזהו. נפוץ מאוד בסלון וגם בחדר השינה. ישנה אפשרות לתלות טלויזיה על קיר גבס רק מומלץ לעשות את זה היכן שיש ניצב ובנוסף לא מומלץ להשתמש בזרוע לתלייה.
   
 • תליית טלויזיה מהתקרה: במידה ויש לכם קיר גבס שאינו מספיק חזק טלוויזיה או שאין מקום על גבי הקיר וכן תלייה בגובה היא אופציה, משתמשים בתקרה.
   
 • תלייה על עמוד: גם במקרים בהם הסלון לא מופנה כלפי קיר וגם במקרים בהם רוצים מראה דקורטיבי ועיצובי אחר. ניתן באמצעות עמוד אשר מחובר אל הרצפה לתלות את הטלוויזיה על גביו.
   
 • שימוש בזרוע: בעבר זרוע ברקן הייתה נפוצה מאוד, כיום פחות. אבל עדיין יש זרוע שניתן להתקין עלייה טלוויזיה ולהשתמש בה לצורך כיוון אם זה זווית כלפי מטה או לאחד מן הצדדים.

שאלות שגולשים שאלו מתקין טלוויזיה בתל אביב

מעבר למידע שמוצג בעמוד, הנה שאלות נוספות שנשאלו על ידי הגולשים ונענו ע"י מתקין טלוויזיה בתל אביב:

באיזה גובה לתלות טלויזיה בסלון?

תלוי בגודל שלה מבחינת אינץ' אבל הממוצע נע בין 80 - 90 ס"מ מהרצפה.


האם ניתן לתלות טלויזיה על קיר גבס?

במקרים מסויימים זה אכן אפשרי, צריך לבצע חיזוקים לשם כך. אם הטלוויזיה ממש גדולה ואין אפשרות לחיזוקים, יעדיף מתקין הטלוויזיה להתקין מהתקרה. בהסכמת הלקוח כמובן.


כמה הצעות מחיר מקבלים בהנדימן פלוס?

דרך הפורטל תקבלו עד שלוש הצעות מחיר וזאת - למטרת השוואת מחירים והוזלת עלויות.