מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

תליית טלויזיה בממד

צריכים תליית טלויזיה בממ''ד? במאמר זה תוכלו לקבל את כל המידע שאתם צריכים לפני שתזמינו הנדימן לביצוע העבודה! בנוסף, תוכלו לקבל עד כמה הצעות מחיר מהנדימנים שונים, להשוות ולחסוך!

מחיר תליית טלויזיה בממ''ד

מחיר תליית טלויזיה בממ''ד הוא 275 ש''ח בממוצע. טווח המחירים נע בין 200 - 350 ש''ח. יש לציין שהמחיר עשוי להשתנות בין ההנדימנים השונים ובנוסף במורכבות העבודה שגם כן עשויה לייקר את המחיר כגון: גודל הטלויזיה, סוג המתקן, סוג התלייה וכדומה.

 

מומלץ לקבץ כמה עבודות יחד על מנת שהמחיר יצא יותר זול. לדוגמא - אם אתם צריכים גם תליית אביזרים וגם תלייה של הטלויזיה, מומלץ להזמין את שירות ההנדימן בפעם אחת והמחיר יהיה זול יותר.

 

מחיר ממוצע לתליית טלויזיה בממ''ד

מחיר ממוצע לתליית טלויזיה בממ''ד: 275 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪


>>>ראו מחירון הנדימן

תליית טלויזיה בממ''ד - האם זה אפשרי?

תליית טלויזיה בממ''ד אפשרית לחלוטין. אמנם זה יותר מורכב ויותר קשה לקדוח בבטון, אבל זה בהחלט אפשרי. על מנת לעשות את זה בצורה נכונה, יש להשתמש במקדחה חשמלית עם אפשרות למצב ''פטישון''. בנוסף יש להרכיב מקדח בטון בקוטר המתאים.

 

לתלות טלויזיה בממ''ד זו משימה יותר מורכבת בגלל הקושי של הקידוח בבטון, אבל במידה ומבצעים עם הכלים המתאימים ובצורה הנכונה, זה בהחלט אפשרי.

 

תליית טלויזיה בממ

מחפשים הנדימן לתליית טלויזיה בממ''ד? השוו וחסכו!

בפורטל הנדימן פלוס משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר לתליית טלויזיה בממ''ד במהירות ובקלות! כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר זה להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותוכלו לקבל את הצעות המחיר עוד באותו היום. למה שתשלמו יותר אם אפשר לשלם פחות?

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

מה משפיע על המחיר של תליית טלויזיה בממ''ד?

ישנם כמה דברים אשר משפיעים על המחיר של תליית טלויזיה בממ''ד:

 • גודל הטלויזיה - גודלה של הטלויזיה הינה גורם משמעותי במחיר של תליית הטלויזיה. ככל שהגודל של הטלויזיה יותר גודל - המחיר יהיה יקר יותר.
   
 • סוגו של המתקן - סוג של המתקן טלויזיה גם כן משפיע על המחיר. לדוגמא - תליית טלויזיה על מתקן צמוד קיר יהיה זול יותר מאשר תליית טלויזיה על מתקן זרוע.
   
 • סוג התלייה - במידה ותבצעו התקנת טלויזיה מהתקרה או בתוך נישת גבס מסוימת שהכנתם מראש לטלויזיה, הדבר עשוי לייקר את המחיר של תליית הטלויזיה.

 

התקנת טלויזיה בממד

איך מתבצעת תליית טלויזיה בממ''ד?

על מנת לבצע תליית טלויזיה בממ''ד יש לבצע את השלבים הבאים:

 • מתקן - בשלב הראשון יש לבחור את המתקן שעליו תתקינו את הטלויזיה.
   
 • גובה הטלויזיה - בשלב השני, יש לבחור את הגובה שבה תתלו את הטלויזיה. הגובה המומלץ לתליית הטלויזיה הוא משתנה בהתאם לגודל הטלויזיה, גובה דיירי הבית ומיקום הטלויזיה.
   
 • סימון לפני קידוח - לפני שמתחילים לקדוח בבטון, מומלץ לסמן את החורים שאתם עומדים לקדוח על מנת לתלות את המתקן ולבצע בדיקה שאכן זה הגובה המתאים והכל ישר וסימטרי.
   
 • קידוח - לאחר שבדקתם שהגובה מתאים ושהכל ישר ניתן להתחיל בקידוח החורים.
   
 • הכנסת דיבלים - לאחר שקדחתם את החורים, מכניסים את הדיבלים לחורים שקדחתם.
   
 • תליית המתקן - בשלב זה, תולים את המתקן ומבריגים את הברגים. לאחר שעשיתם את זה, בצעו בדיוק שהכל ישר. מומלץ לעשות את הבדיקה עם פלס.
   
 • הצבת הטלויזיה - זהו השלב האחרון והסופי, לאחר שהתקנתם את המתקן, מציבים את הטלויזיה על המתקן.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

איך תמצאו הנדימן מומלץ לתליית טלויזיה בממ''ד?

ישנם כמה דברים שחשוב שתבדקו על מנת שתמצאו הנדימן מומלץ לתליית טלויזיה בממ''ד:

 • ביקורות - חפשו אחר שמו של ההנדימן ברחבי האינטרנט וקראו קצת ביקורות והמלצות על מנת שתוכלו לוודא שאתם בוחרים באדם הגון ומקצועי.
   
 • מחיר - בקשו הצעת מחיר מההנדימן על מנת שתוכלו לבצע השוואת מחירים וכך תוכלו לחסוך בכסף.
   
 • ניסיון - וודאו שלהנדימן יש ניסיון בתליית טלויזיה על קיר בטון של ממ''ד. בחרו בהנדימן בעל ותק וניסיון.