מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

תליית טלויזיה על קיר

יש לכם טלויזיה חדשה? תתחדשו! רוצים לראות איך לתלות אותה או להזמין מתקין מקצועי? בעמוד תראו מה המחיר של התקנה טלויזיה, מה חשוב לדעת על סוגי קירות שונים וגם באיזה גובה מומלץ. למי שרוצה להתקין את הטלויזיה לבד תראו גם טיפים חשובים לקידוח.

כמה עולה להתקין טלויזיה על הקיר?

מחיר התקנת טלויזיה על קיר נע בין 200 - 350 ש"ח כשהוא משתנה בהתאם למספר דברים. המחיר של התקנה סטנדרטית של טלויזיה על קיר בטון נע בין 200 - 250 ש"ח, התקנה על קיר גבס או מהתקרה יעלו בין 250 - 350 ש"ח. המחיר לא כולל את מתקן התלייה ולא כולל את הטלויזיה עצמה.

 

מחיר התקנת טלויזיה על קיר בממוצע

מחיר התקנת טלויזיה על קיר בממוצע: 275 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

מה משפיע על מחיר התקנת טלויזיה על קיר?

יש כמה דברים שמשפיעים על מחיר התקנת טלויזיה על קיר:

 • גודל הטלויזיה: ברגע שגודל הטלויזיה נהיה 70 אינץ' או יותר זה מסבך מעט יותר את ההתקנה כי היא דורשת יותר קידוחים. יותר קידוחים אומר יותר זמן שמתקין הטלויזיות משקיע ולכן גם המחיר גבוה יותר.
   
 • התקנת עם זרוע: תליית טלויזיה על הקיר יכולה להתבצע עם זרוע או עם מתקן צמוד. מתקן צמוד היא ההתקנה הבסיסית, ולעומתה התקנת טלויזיה עם זרוע היא יותר מורכבת ולכן מוסיפה קצת למחיר.
   
 • סוג הקיר: נרחיב על ההבדל בין סוגי הקירות בפסקה הבאה, אבל בינתיים נגיד רק שההתקנה הבסיסים היא על קיר בטון. אם צריך להתקין את הטלויזיה על קיר גבס לדוגמה המחיר יהיה יותר גבוה.

 

תליית טלויזיה על קיר

על איזה קיר תרצו לתלות את הטלוויזיה?

לא כל קיר דומה לקיר אחר ויש כמה דגשים לגבי סוגי קירות שונים. נרחיב:

 • קיר בטון: כמו שאמרנו תליית טלויזיה על קיר לרוב מתבצעת על קיר בטון. זהו סוג הקיר העמיד והחזק ביותר ולכן הכי נפוץ לתלות את הטלויזיה עליו. לפני התקנת טלויזיה על קיר בטון חשוב לוודא שיש מקדח מיועד לבטון - בלעדיו לא תוכלו לקדוח.
   
 • קיר גבס: קירות גבס יותר חלשים מקירות בטון ולכן יש כמה דברים שצריך לעשות על מנת לתלות את הטלויזיה על קיר גבס. ראשית צריך לוודא שיש לכם או למתקין דיבלים מותאים לקיר גבס. שנית הדרך המומלצת ביותר היא להתקין על ניצב (עמוד חזק) שנמצא בקיר הגבס. בשביל לתכנן איפה אתם רוצים את הטלוויזיה תוכלו לדפוק על הקיר ולשמוע איפה הוא חלול. ברגע שאתם שומעים שהוא לא חלול מצאתם את הניצב.
   
 • קיר בלוקים: תליית טלויזיה על קיר בלוקים מאוד דומה לקיר בטון מבחינתכם. מדובר בקיר יציב מספיק בשביל להחזיק טלויזיה ולא תצטרכו לעשות דפיקות. היתרון בו הוא שלא צריך לקדוח בבטון, ולמי שאין מקדח לבטון יכול להסתדר עם מקדח חלש יותר.
   
 • קיר איטונג: קיר איטונג הוא כמו קיר גבס אך יותר עדין. זה אומר שהוא יתקשה יותר לסחוב משקלים כבדים כמו טלויזיה לכן כשרוצים לתלות עליו חשוב לוודא שמייצבים נכון. קשה לזהות שמדובר באיטונג לעומת גבס, הדרך הכי טובה היא כשקודחים לראות שיוצאים רסיסים לבנים.
   
 • קיר עץ: תליית טלויזיה על קיר מעץ היא מעט דומה לקיר גבס. יותר חלש מבטון וגם פה חשוב לוודא שיש לכם דיבלים מתאימים לעץ.
   
 • תקרה: תליית טלויזיה מהתקרה יותר מורכבת, אבל כמובן שהמראה האלגנטי שווה את זה. לפני קידוח בתקרה חשוב לוודא שיש לנו את האפשרות לעשות זאת בכלל ולוודא שאנחנו לא קודחים לתוך הרצפה של הקומה מעלנו. הניחו את הבורג ליד המקדח וסמנו בדיוק איפה הוא נגמר. בנוסף חשוב ללבוש משקפי מגן כדי שלא יכנסו לכם דברים לעין כשאתם קודחים בתקרה.
   
 • קיר בממ"ד: קיר הממ"ד הוא קיר מאוד חזק ולכן אין שום דאגה לגבי היציבות של הטלויזיה. לצורך קידוח בקיר ממ"ד תצטרכו מקדח מיוחד שמותאם לקידוח בממ"ד.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

מהו הגובה המומלץ להתקנת טלויזיה על הקיר?

הגובה המומלץ להתקנת טלויזיה על הקיר משתנה בהתאם למיקום שלה, גודל שלה ולגובה האנשים בבית. חלקו את הטלווזיה ל-3 שלישים (תחתון, אמצעי ועליון) אתם רוצים לראות את הטלויזיה בשליש האמצעי. הוספנו לכם טבלה שתעזור לכם להבין את הגובה:

 

גודל טלויזיה גובה מהרצפה חדר בבית
50 אינץ' 130 ס"מ חדר שינה
55 אינץ' 80 ס"מ סלון
65 אינץ' 85 ס"מ סלון
75 אינץ' 90 ס"מ סלון

איך מתבצעת התקנת מסך טלויזיה על קיר?

התקנת טלויזיה על קיר מתבצעת כך:

 1. מתקן תלייה: שתי האפשרויות שלכם לבחירת מתקן לתליית טלויזיה על הקיר הן זרוע או מתקן צמוד. היתרון של התקנה על זרוע הוא האפשרות לסובב את הטלויזיה לזוויות שונות. עם זאת ההתקנה יותר מורכב וכן גם מעט יותר יקרה. תצטרכו להוסיף בין 50 - 100 ש"ח על התקנה עם זרוע.
   
 2. גובה תלייה: עכשיו הזמן לבחור את הגובה הרצוי. מומלץ לעשות סימולציה שלכם רואים את הטלויזיה כדי להמחיש בדיוק איפה תרצו לראות. זכרו שתליית טלויזיה על קיר בחדר שינה כנראה יותר גבוהה מאשר תלייה בסלון כי המיטה יותר גבוהה וגם יכול להיות שתרצו לראות בשכיבה (ואז אתם יותר מכופפים).
   
 3. סימון: השלב הבא הוא סימון של המיקומים של הברגים. שימו לב שהסימון הוא למיקום של הברגים לא למיקום של הטלויזיה עצמה. כדי שלא תצטרכו להחזיק את הטלויזיה בזמן הזה מומלץ לסמן את אחד הסימונים ואז למדוד על הטלויזיה עם סרגל או מטר איפה לסמן את הסימונים האחרים. בשביל לוודא שהקו שלכם ישר קחו משהו ישר כמו סרגל. ודאו שאתם מתמשים בפלס כדי לוודא שיא תהיה ישרה.
   
 4. קידוח של הברגים: ההכנה האחרונה שאתם צריכים לעשות לטלויזיה לפני התלייה שלה על הקיר הוא הקידוח. אתם אמורים לקבל את הברגים והדיבלים הדרושים עם הטלויזיה עצמה, אבל אם הזמנתם מתקין טלויזיות מקצועי אין צורך לדאוג, הוא יביא משל עצמו. ם. חשוב לוודא שאתם לא קודחים איפה שיכול להיות חוט חשמל, נסביר על כך בהמשך.
   
 5. התקנת הטלויזיה: זהו, השלב הסופי של תליית טלויזיה על קיר - התלייה עצמה. בין אם תליתם בעצמכם ובין אם לקחתם מתקין טלויזיות על קיר חשוב לוודא שמשתמשים בפלס כדי לבדוק את העבודה שלכם.

 

התקנת טלויזיה על קיר

איך תולים טלוויזיה על הקיר לבד - טיפים חשובים

הבנתם איך תולים טלוויזיה על הקיר. אם אתם רוצים לתלות לבד יש עוד כמה טיפים שחשוב לנו לתת לכם:

 • ברגים ודיבלים: אם לא הגיעו הברגים והדיבלים הדרושים עם הטלויזיה תצטרכו ללכת לקנות אותם. עבור טלויזיה עד 50 אינץ'. קנו ברגים באורך 45 - 50 מ”מ ועובי 8 מ"מ ודיבלים בעובי 10 מ"מ. אם יש לכם טלויזיה שונה תמיד תוכלו להתייץ עם המוכר.
   
 • איך לקדוח נכון: בשביל לקדוח נכון דבר ראשון ודאו שיש לכם את המקדח הנכון לקיר. אם אתם לא בטוחים תוכלו לשאול כל אדם בחנות הכל לבית ואם אין לכם תוכלו כבר לקנות את המקדח הנכון.
   
 • איך לוודא שאין חוט חשמל: בשביל לוודא שאתם לא בטעות קודחים ובקיר יש חוט חשמל הסתכלו על השקעים באזור. חוטי חשמל תמיד הולכים בקווים ישרים למעלה או הצידה מהשקע.

איך למצוא מתקין טלויזיות על הקיר מומלץ?

בשביל למצוא מתקין טלויזיות על הקיר ולוודא שהוא האחד בשבילכם עקבו אחרי הטיפים הבאים:

 • שאלות מקדימות: לפני תליית טלויזיה על קיר יש כמה דברים שחשוב שהמתקין ידע לפני שהוא מגיע לבית שלכם. מתקין מקצועי ישאל אתכם את השאלות הנכונות בשביל להגיע עם הציוד הנכון ולתת את המחיר הנכון. הוא יברר על סוג הקיר, החדר בו מותקנת הטלויזיה, גודל ושיטת ההתקנה שבחרתם.
   
 • שימוש בפלס: אי אפשר לבצע תליית טלויזיה מקצועית בלי להשתמש בפלס. איך יודעים שהטלויזיה תהיה ישרה? ודאו שבמהלך וסוף העבודה הוא משתמש בפלס.
   
 • וידוא של הגובה: רגע לפניי תליית הטלויזיה על הקיר הוא יוודא איתכם את הגובה הרצוי. אם אתם לא בטוחים בעצמכם להחליט מה הגובה האידיאלי תמיד תוכלו להתייעץ עם המתקין במקום.
   
 • זמינות הגעה: דבר נוסף שכדאי לבדוק היא זמינות של המתקין. חלקם יכולים להיות יותר פנויים וחלקם יותר עמוסים, אבל לרוב אין בעיה למצוא מתקין טלויזיות שמגיע תוך שעתיים שלוש. אם אתם לא מוצאים מתקין זמין דברו עם אחד אחר.
   
 • מחיר העבודה: ודאו מה מחיר תליית הטלויזיה על הקיר שלכם לפני שאתם מזמינים את המתקין. בתחילת העמוד הראנו לכם שמחיר התקנת טלויזיה על קיר לא אמור לעלות יותר מ- 350, מקסימום 400 ש"ח. אם אתם מקבלים הצעת מחיר מוגזמת תדעו לעבור למתקין הבא.
   
 • עבודות נוספות: הרבה פעמים יש עוד שירותי הנדימן שנהוג לבקש מהמתקין כמו למשל תלייה של רמקולים או התקנה של מקרן. אם הוא כבר הגיע אליכם הביתה מומלץ לנצל את ההזדמנות ולבקש ממנו לעשות גם את העבודות האלו, תקבלו מחיר יותר טוב על כל אחת מהן.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

מצאו מתקין טלויזיות על הקיר עם הנדימן פלוס

התקשרו או השאירו פרטים וקבלו עד 3 הצעות ממתקיני טלויזיות בעיר שלכם עבור תליית טלויזיה על הקיר. כך תוכלו לבצע השוואה ביניהם ולמצוא את המתקין המתאים בשבילכם, בין אם זה בגלל זמינות גבוהה יותר, מחיר יותר טוב, מקצועיות או הכל ביחד.