מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

תליית טלויזיה על קיר גבס

מחפשים הנדימן? לא יודעים איך לתלות טלויזיה על קיר גבס? בפורטל 'הנדימן פלוס' תוכלו למצוא את כל המידע שאתם צריכים לפני שתבצעו תליית טלויזיה על קיר גבס ובנוסף תוכלו לקבל כמה הצעות מחיר מהנדימן באזור מגוריכם!

האם אפשר לתלות טלוויזיה על קיר גבס?

בואו נתחיל מהתשובה הפשוטה - כן, אפשר לתלות טלוויזיה על קיר גבס. בתליית טלויזיה על קיר גבס ההנדימן יצטרך דיבלים ייעודים לקיר גבס אשר נקראים רוזטה. שימו לב שבעת קניית מתקן לתליית טלויזיה על קיר גבס יש לקנות מתקן צמוד לקיר ולא להתקין זרוע. יש לציין שהתשובה מדברת על טלויזיה עד משקל של 70 ק''ג. במידה ומדובר בתליית טלויזיה או כל חפץ אחר ששוקל מעל 70 ק''ג יש לקנות מתקן ייעודי למשקל זה.

 

תליית טלויזיה על קיר גבס

מחיר לתליית טלויזיה על קיר גבס

המחיר של תליית טלויזיה על קיר גבס משתנה בין בעלי המקצוע השונים ובין סוגי העבודה אותה הם יצטרכו לבצע, לרוב המחיר להתקנת טלויזיה על קיר גבס יהיה 300 ש''ח בממוצע. טווח המחירים נע בין 250 - 350 ש''ח. שימו לב שהמחיר כולל אך ורק התקנת טלויזיה על קיר גבס והוא אינו כולל את עלות הזרוע. יש לציין שכאשר מזמינים הנדימן לקבץ כמה עבודות ביחד מכיוון שזה יוזיל את העלות.

 

מחיר ממוצע לתליית טלויזיה על קיר גבס

מחיר ממוצע לתליית טלויזיה על קיר גבס: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

טיפים לתליית טלויזיה על קיר גבס

לפני תליית טלויזיה על קיר גבס, כדאי שתקראו את הטיפים הבאים:

 • במידה ואתם מזמינים הנדימן הקפידו לבדוק האם ההנדימן מספק את הדיבלים לגבס או שתצטרכו לקנות בעצמכם. במידה ולא זכרו לקנות דיבלים לגבס.
   
 • ערכו בדיקת ניצבים בקיר. (מוסבר בפסקה הבאה)
   
 • השתמשו בפלס או לחלופין וודאו שההנדימן משתמש בפלס על מנת לראות שהוא מבצע את התלייה ישר.
   
 • צלמו להנדימן את המתקן והטלויזיה על מנת שיוכל להיערך עם כל הציוד וכלי העבודה שיצטרך.
   
 • אם מתבצעת גם התקנת טלויזיה על קיר גבס (כולל חיווט וחיבור החוטים) וודאו שיש תעלה או "קוברה" להסתרת כבלים.

 

הטיפ: למה הוא חשוב?

בדיקת ניצבים בקיר

 

ההתקנה תהיה יציבה יותר

שימוש בפלס

 

על מנת לוודא שהתלייה ישרה

בדיקת דיבלים

 

תלייה על גבס מצריכה דיבלים מיוחדים לגבס

צילום להנדימן

 

על מנת שההנדימן יוכל להיערך בהתאם

איך לתלות טלוויזיה על קיר גבס?

תהליך תליית טלויזיה על קיר גבס אינו מסובך אך בקלות יכול להפוך למסוכן אם לא מבצעים את התהליך בצורה נכונה. תהליך התלייה מתבצע כך:

 1. גובה התלייה - ראשית בחרו את גובה תליית הטלויזיה על קיר גבס, וודאו שזה הגובה המתאים לכם. הגובה הנפוץ ביותר הינו 70 - 80 ס''מ.
   
 2. בדיקת ניצבים - בדקו אם יש ניצבים על הקיר (זיהוי ניצבים ניתן לעשות באמצעות הצמדת מגנט לקיר) במידה ואין קדחו חור קטן והכניסו לתוכו דיבל גבס.
   
 3. קדיחת חורים - קדחו כמה חורים על מנת לחלק את המשקל כמה שיותר.
   
 4. חיבור מתקן התלייה לקיר - לאחר שביצעתם את השלבים הקודמים חברו את מתקן התלייה לקיר.
   
 5. הברגת הטלויזיה - מבריגים את הטלויזיה אל מתקן הטלויזיה היטב.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

כמה זמן לוקח לתלות טלויזיה על קיר גבס?

כל תהליך התלייה של הטלוויזיה על גבי קיר הגבס לוקח במקסימום כחצי שעה. קל מאוד לקדוח חורים בקיר גבס והשלב הכי הארוך בתהליך הוא חיבור מתקן התלייה והברגת הטלויזיה עצמה. בממוצע, תליית הטלוויזיה על גבס לוקחת כ-20 דקות אך חשוב לזכור כי הדבר תלוי גם במיומנותו של בעל המקצוע ובגובה התלייה.

 

זמן ממוצע לביצוע העבודה:
 20 דקות
30 דקות משך זמן 10 דקות

השוואת מחירים בהנדימן פלוס

בפורטל 'הנדימן פלוס' משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר מהנדימנים שונים באזורכם ובכך תוכלו לחסוך כסף! כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר הוא להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותקבלו במהירות עד 3 הצעות מחיר לתליית טלויזיה על קיר גבס! מה שישאר לכם לעשות הוא רק להשוות ולחסוך! 

 

תליית טלויזיה על גבס

הנדימן לתליית טלוויזיה על קיר גבס

אז איך בוחרים הנדימן לביצוע העבודה? לפי הפרמטרים הבאים:

 • מחיר השירות: כפי שהסברנו כאן בעמוד, המחיר הממוצע לתליית טלוויזיה על קיר גבס הוא 300 ש"ח והטווח נע בין 250 ל-350 ש"ח בממוצע. אם קיבלתם הצעה אשר גבוהה בצורה משמעותית מהטווח הזה, כדאי לשקול אם להזמין את השירות מאותו אדם.
   
 • ניסיון קודם: בשביל לתלות טלויזיה על קיר גבס, נדרש לא מעט ניסיון והדבר אינו דומה לעבודות אחרות בתחום כמו תליית אביזרים על הקיר או אפילו תליית מקרנים או תליית טלוויזיה על עמוד. לכן, נרצה לבדוק כי בעל המקצוע ביצע עבודה מסוג זה בעברו ורק לאחר מכן נזמין את שירותיו.
   
 • אחריות: נושא האחריות על עבודות מסוג זה הוא שנוי במחלוקת מאחר וחלק גדול מבעלי המקצוע יספקו אחריות למשך כמה חודשים על עבודת ההתקנה, בעוד אחרים לא יציעו זאת במסגרת השירות. אנו ממליצים לבדוק היטב את סוגיית האחריות ולהזמין הנדימן לתליית טלויזיה על גבס, כאשר הוא מתחייב לתיקונים (סבירים) במידה והדבר נדרש.

שאלות על תליית טלויזיה על גבס:

האם ניתן לבצע התקנה גם לטלוויזיות גדולות?

התקנת טלויזיה על קיר גבס מתאפשרת גם כאשר מדובר על מסכים גדולים. אפשר לתלות באמצעות סופר דיבל או להשתמש במתקן תלייה הנמצא בתוך הקיר.


איך נזהה את הניצבים בקיר הגבס?

אפשר להשתמש במגנט חזק על מנת לאתר את המיקום המדויק של קיר הגבס. לאחר מכן יהיה ניתן לבצע חיתוך בנקודה זו לצורך תליית הטלוויזיה.