מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

החלפת ידיות לדלת

הידית של הדלת לא נפתחת כמו שצריך? מחפשים שירותי החלפה או תיקון? בצעו השוואת מחירים מהירה והזמינו עוד היום הנדימן מקצועי לביצוע העבודה.

החלפת ידיות לדלת ע"י הנדימן מקצועי

אחת לתקופה של כמה שנים, נדרש מאיתנו להחליף את ידיות הדלתות בחלק מהחדרים בבית או המשרד. הסיבות להחלפת הידית הן מגוונות למדי ותכף נדבר עליהן בהרחבה, אך חשוב להבין שההחלפה עצמה - על אף שהיא עשויה להיראות כמו פעולה פשוטה יחסית, יכול בקלות להסתבך ולעיתים אף לגרום לנזק רב לדלת עצמה.

 

זאת הסיבה שרבים בוחרים להיעזר כיום בשירותיו המקצועיים של הנדימן אשר מבצע במסגרת עבודתו גם תיקוני נגרות, מגיע עם כלי העבודה הנדרשים ויודע בדיוק איך לבצע את ההחלפה בצורה מהירה ונכונה. העבודה צריכה להתבצע תוך שמירה על הדלת עצמה ומנגנון הנעילה שלה. אם גם אתם זקוקים לשירות של החלפת ידיות לדלת - תוכלו להיעזר בשירות שלנו ולקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות, כך תוכלו להשוות מחירים ולחסוך במחיר העבודה.

 

החלפת ידית לדלת

החלפת ידית לדלת - כמה זה עולה?

המחיר להחלפת ידית לדלת הוא 300 ש"ח בממוצע, כאשר סוג הדלת וסוג הידית שברצונכם להחליף - ישפיעו ישירות על המחיר. במידה ומדובר בידית שהתקנתה מורכבת, המחיר יכול לקפוץ גם ל-400 ש"ח ולעיתים להתייקר אף יותר, לעומת זאת במקרה של החלפת ידית לדלת פנים, המחיר יהיה נמוך יותר והממוצע יעמוד לרוב על 200 ש"ח. נדגיש כי המחיר אינו כולל את עלות הידית אלא רק את פעולת ההחלפה עצמה.

 

מחיר ממוצע להחלפת ידיות לדלת

מחיר ממוצע להחלפת ידיות לדלת: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

מתי נזדקק להחלפת ידיות בדלת?

להלן הסיבות הנפוצות שבגינן נזמין הנדימן לצורך החלפת הידית:

 • רצון להשתדרג: מקרים בהם ידית הדלת ישנה ומלוכלכת הם נפוצים מאוד ואנו מקבלים הרבה פניות להחלפת הידית הישנה בחדשה בשל הרצון להתחדש ולהשתדרג.
   
 • ידית הדלת נפלה: בטח נתקלתם במצבים בהם הידית נשמטת ולא ניתן להרים אותה כלפי מעלה. זה יכול להיגרם בשל ניסיון פריצה של הדלת אך גם בעקבות תקלה בידית.
   
 • ידית הדלת נתקעת: אתם מנסים לפתוח את הדלת אבל הידית תקועה? הגיע הזמן להחליף אותה בידית חדשה ותקינה.
   
 • הידית תקולה: לאורך השנים, הרכיבים השונים עשויים להשתחרר ממקומם ובמקרים אחרים הם פשוט מתקלקלים. נדרש לבצע החלפה או תיקון של הדלת.
   
 • לאחר פריצה: לעיתים כאשר התבצעה פריצה אל הבית או המשרד, מתעורר הרצון להחליף את המערכת כולה וזה כולל את ידית הדלת (לדגם מתקדם ואיכותי יותר) וגם את מנגנון הנעילה והצילינדר.

איך מחליפים ידית לדלת?

בשביל להחליף ידית לדלת, נדרש לנתק באמצעות מברג אלן, את הידית מהקומפקט (רכיב אשר עליו מותקנת הידית עצמה) ולאחר מכן לנתק אותה בזהירות, להרכיב את הידית החדשה ולסגור את ההברגה בשנית.

 

על פניו מדובר בפעולה פשוטה אך במקרים רבים מתווספת להחלפת הידית גם החלפה של פלטה, אשר נדרש לפרק באמצעות הוצאת הברגים משני צידי הדלת באופן זהיר בשביל לא לגרום לנזקים ופגיעות בדלת עצמה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

 

אילו סוגי ידיות לדלתות הכי נפוצות?

אלו סוגי הידיות לדלתות הכי נפוצות:

 • ידיות לדלתות פנים - ידית זאת לרוב עשויה מאלומיניום והידית הינה ידית שהיא חצי קפיצית על מנת שתהיה נוחה לפתיחה, הידיות עמידות בפני מים.
   
 • ידיות לדלתות כניסה מפלדה - ידיות אלה עשויות מפלדה ומותאמות לדלתות כניסה מפלדה. ניתן לקנות ידיות עם חיפוי ובלי חיפוי.
   
 • ידיות לדלת אש- ידיות אלה בנויות מחומרים אשר מעכבים את הבערה. הידיות מותקנות בעיקר ביציאה מחדרי מדרגות ובמרחבים ציבוריים.

 

החלפת ידיות לדלתות פנים

החלפת ידית לדלת פנים לבד - האם זה מומלץ?

התשובה הקצרה היא - לא ממש. וכעת לתשובה הארוכה: היות ודלתות פנים רבות עשויות מחומר המכונה MDF (זהו למעשה קרטון דחוס) הן לא עמידות במיוחד ובעת החלפה הידית הדלת עצמה יכולה לקבל פגיעות. לכן נמליץ להיעזר בשירות מקצועי של הנדימן, מאחר והעלות נמוכה יחסית והשירות חיוני ויכול לחסוך לכם את ההחלפה של הדלת במצב בו נגרם לה נזק על ידכם.

החלפת ידיות לכל סוגי הדלתות

לא פעם, אנו נשאלים באשר לסוג הדלתות הספציפי שעבורם ניתן להזמין את שירותי החלפת הידיות:

 • החלפת ידית לדלת כניסה: רוצים להחליף את הידית הישנה לידית אלגנטית ומודרנית יותר? אנחנו נשמח לסייע בפעולת ההחלפה. תוכלו להזמין תיקון ידית בדלת עץ, אלומיניום וגם בדלתות פלדה, כולל החלפת ידית לדלת רב בריח הנפוצה.
   
 • החלפת ידית לדלת פנים: החלפה של כל סוגי הידיות, החל מהידיות הפשוטות ביותר ועד לידית דקורטיבית. ניתן גם להזמין שירות של תיקון ידית בדלת פנים.
   
 • החלפת ידית לדלת ממ"ד: בין אם דלת הממ"ד שלכם היא עגולה ובין אם מדובר בידית סטנדרטית שמורידים כלפי מטה, תוכלו להזמין שירותי החלפה ואף תיקון של הידית הקיימת. קראו מידע נוסף על החלפת ידית לדלת ממ"ד.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

החלפת ידית לדלת המשרד

ניתן להזמין את השירות גם למשרדים ועסקים וזה כולל את החלפת ידית לדלת הכניסה הראשית למשרד וגם לדלתות של החדרים הפנימיים. בנוסף, אם יש לכם בית קפה, מסעדה, מפעל או כל עסק אחר - תוכלו להזמין הנדימן מקצועי שיסייע לכם בתיקון והחלפת הידיות.

 

החלפת ידיות בדלת

החלפת ידית לדלת רב בריח

בבתים רבים בישראל מותקנת דלת רב בריח אשר נחשבת לדלת איכותית למדי ועמידה בפני פריצות. החלפת ידית לדלת רב בריח הינה פעולה אשר מצריכה ידע וניסיון קודם, תוך הקפדה על עבודה עם החלקים המתאימים. ניתן גם לתקן או להחליף ידית בדלת פלדלת שזו למעשה דלת פלדה חזקה של חברת רב בריח. בנוסף אנו מספקים מענה להחלפת ידיות גם בדלתות פנדור, דלתות אלון ויצרני דלתות וידיות נוספים.

שאלות על החלפה ותיקון ידית לדלת

שוקלים להחליף ידית בדלת הכניסה לבניין? מעוניינים בהחלפה של ידית בדלת פנים ישנה? לא משנה מה צורתה של הידית או מה סוג הדלת, השאלות הבאות יכולות להיות רלוונטיות עבורכם.

מי אחראי על רכישת הידית החדשה?

ברוב המקרים, מזמין העבודה הוא זה שאחראי על רכישת הידיות. כמו כן ניתן לבקש מההנדימן ייעוץ ואף רכישה של הידית עצמה פרט להתקנה, בעלות נוספת.


האם כל ידית מתאימה לכל דלת?

ממש לא. ישנן ידיות שונות החל מידיות שקועות, ידיות משיכה וידיות עגולות שפתיחתן נעשית בסיבוב. חשוב להתאים את הידית הנכונה לסוג הדלת שלכם.


הידית יצאה ממקומה, מה עליי לעשות?

ישנו בורג מקשר אשר ניתן לסגור אותו באמצעות מברג אלן, חיזוק הבורג ימנע מהידית להתנתק ממקומה.


יש תקלה בידית בצד אחד של הדלת, האם להחליף גם את הצד השני?

במקרה של תקלה נהוג להחליף את שתי הידיות, כלומר משתי צידי הדלת - גם במצבים בהם ישנה תקלה בצד אחד בלבד.


האם בעת החלפת הידית נדרש להחליף גם את מנגנון הנעילה?

ברוב המקרים אין באמת קשר בין השניים ולכן לא תזדקקו להחלפת הצילינדר או המנעול של הדלת אלא רק להחלפת הידית.