מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

החלפת ידיות לדלתות פנים

כאשר ישנה בעיה בידית הדלת, אנו נזדקק לשירותיו של הנדימן אשר יגיע ויבצע החלפה של הידית. אם אתם זקוקים לשירות שכזה, תוכלו להזמין אותו דרכנו, לאחר שתבצעו השוואת מחירים קצרה.

החלפת ידיות לדלתות פנים - מתי זה נדרש?

אלו הסיבות הנפוצות ביותר שבגינן נזדקק להחלפת ידיות לדלתות פנים בבית או במשרד:

  • ידית הדלת יצאה ממקומה: ניסיתם לפתוח את הדלת ונשארתם עם הידית ביד? ייתכן שתזדקקו להחלפת הידית מאחר וההברגה נשחק או שיש בעיה במוט עצמו.
     
  • ידית הדלת נפלה: בטח נתקלתם במצבים בהם הידית נשמטת ולא ניתן להרים אותה כלפי מעלה. זה יכול להיגרם בשל ניסיון פריצה של הדלת אך גם בעקבות תקלה בידית.
     
  • הידית ישנה ובלויה: לא תמיד נחליף את הידית כאשר היא תקולה אלא לעיתים ההחלפה תתבצע כאשר נרצה להתחדש בידית חדשה ומודרנית יותר במקום הידית הישנה שקיימת כעת.
     
  • ידית הדלת נתקעת: אתם מנסים לפתוח את הדלת אבל הידית תקועה? הגיע הזמן להחליף אותה בידית חדשה ותקינה.

החלפת ידיות לדלתות פנים

כמה תעלה החלפת ידית לדלת פנים?

המחיר נע בין 200 ש"ח ל-300 ש"ח, כאשר סוג הידית, סוג הדלת ומורכבות פעולת ההחלפה - ישפיעו על המחיר כמובן. חשוב לזכור כי המחיר אינו כולל את עלות הידית אלא מתייחס לפעולת ההחלפה בלבד.

מחיר ממוצע להחלפת ידית בדלת פנים

מחיר ממוצע להחלפת ידית בדלת פנים: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

החלפת ידיות מכל הסוגים והדגמים

אחת השאלות הנפוצות שאנו נשאלים היא באשר לסוג הידיות שניתן להחליף בעזרתנו. מאחר ואנו עובדים עם מספר רב של הנדימנים מכל רחבי הארץ, תמיד נוכל למצוא הנדימן מקצועי אשר יכול לספק לכם את השירות, ללא קשר לסוג הידית שמותקן אצלכם כיום.

 

ניתן להחליף ידיות עגולות עם מנעול פאבלוק (נפוצות מאוד בחדרי שירותים) וגם ידיות מעוצבות ממתכת של כל החברות המובילות בתחום. השאירו פנייה בטופס המופיע כאן למטה וקבלו עד שלוש הצעות מחיר מהנדימנים שונים אשר פועלים עם הנדימן פלוס.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

מחליפים מספר ידיות וחוסכים במחיר

מלבד השוואת מחירים בין הנדימנים, שיכולה להוזיל לכם את המחיר, כדאי גם לנסות לרכז מספר עבודות בו זמנית - כלומר בביקור אחד. לכן, כדאי לבדוק מה המחיר שיבקש ההנדימן בעבור החלפת ידיות לדלתות במספר נקודות שונות בבית. זכרו כי הנדימן מתמחה במגוון תחומים ולכן תוכלו לנצל את הביקור גם לצורך תיקוני נגרות שונים.

החלפת ידית לדלת פנים לבד - האם זה מומלץ?

התשובה הקצרה היא - לא ממש. וכעת לתשובה הארוכה: היות ודלתות פנים רבות עשויות מחומר המכונה MDF (זהו למעשה קרטון דחוס) הן לא עמידות במיוחד ובעת החלפה הידית הדלת עצמה יכולה לקבל פגיעות. לכן נמליץ להיעזר בשירות מקצועי של הנדימן לתיקון הדלת, מאחר והעלות נמוכה יחסית והשירות חיוני ויכול לחסוך לכם את ההחלפה של הדלת במצב בו נגרם לה נזק על ידכם.