מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

החלפת ידית פלדלת

מהו המחיר בעבור החלפת ידית פלדלת ישנה ואיך מחליפים אותה? קראו את כל המידע הרלוונטי בנושא החלפה או תיקון של ידית לדלת פלדלת והזמינו הנדימן שמספק שירותי החלפה של ידיות.

החלפת ידית פלדלת - כמה זה עולה?

מסתבכים עם החלפת ידית הדלת? רוצים להיעזר בשירותיו של הנדימן מקצועי? העלות הממוצעת של עבודה שכזו נעה לרוב סביב 250 ש"ח. דרכנו תוכלו להשוות מחירים בין מספר הנדימנים מומלצים ובכך לבצע סקר שוק קצר ולהמשיך עם הגורם שסיפק לכם את ההצעה המשתלמות ביותר.

מחיר ממוצע להחלפת ידית בדלת פלדלת

מחיר ממוצע להחלפת ידית בדלת פלדלת: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪


 

איך להחליף ידית פלדלת?

דלת פלדלת נחשבת לאחת מהדלתות הנפוצות בישראל. מדובר בדלת אמינה, חזקה ועמידה למדי וזאת כמובן בשל העבודה שמדובר על דלת שעשויה מפלדה. אחת לכמה שנים, נדרש מאיתנו להחליף את הידית של הדלת מאחר והידית לא תקינה. אם תהיתם איך להחליף ידית פלדלת - הנה השלבים בתהליך:

  1. הסרת הרוזטות המחוברות לידית הדלת הישנה.
     
  2. שחרור ההברגות של הידית על ידי מברג או מברגה.
     
  3. שליפת הידית התקולה החוצה ממקומה.
     
  4. חיבור הידית החדשה וסגירת הברגים מחדש.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

החלפת ידית פלדלת ישנה - מתי זה נדרש?

ההחלפה של הידית מתבצעת כאשר ישנה בעיה בידית. הבעיה הראשונה היא שהידית עצמה נשלפת לגמרי, מצב בו ניסיתם לפתוח את הדלת ופשוט נשארתם עם הידית ביד. אומנם בחלק מהמקרים אפשר לתקן את הבעיה אך רבים נוטים להזמין הנדימן מקצועי לצורך החלפת הידית כולה מאחר וההברגה לעיתים שחוקה או שהמוט שמחזיק את הידית נהרס.

 

בעיה נוספת בידית היא שלעיתים היא פשוט נשמטת כלפי מטה. אם הידית נופלת , ייתכן שמנגנון הנעילה נהרס או נשחק אך גם ייתכן שיש בעיה במוט שמחזיק אותה. בכל מקרה, החלפת ידית פלדלת ישנה לוקחת מספר דקות בודדות ורוב ההנדימנים מספקים את השירות הזה.

 

החלפת ידית בדלת פלדלת

כך נקבע המחיר להחלפת ידית לדלת פלדלת

המחיר נקבע בעיקר מסוג הידית הספציפית שיש אצלכם. יש ידיות פשוטות אשר החלפתן מהירה יותר יש ידיות מתקדמות ומעוצבות שבעבור החלפתן המחיר יהיה גבוה מעט יותר. בכל מקרה, מדובר בהבדל של 50 או 100 ש"ח לכל היותר. עלות החלפת ידית דלת פלדלת מושפע גם מסוג הדלת שלכם ועשוי להיות הבדל בין דלת כניסה, דלת ממ"ד או החלפת ידיות לדלת פנים.