מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

החלפת ידית לדלת ממ"ד

ידית הממ"ד כבר לא מתפקדת כבעבר? קראו על התקלות הנפוצות בה, מה מוביל לכך, כמה עולה לתקן ידית דלת ממ"ד וגם כיצד תוכלו למנוע חזרה של הבעיה בעתיד - כל הפרטים מתחת.

אילו תקלות מחייבות החלפת ידית לדלת ממ"ד?

החלפת ידית לדלת ממ"ד תבוא כאשר מתגלות תקלות בידית של הדלת, שלא מאפשרות לה להיסגר בצורה הרמטית ולהגן עלינו. הדבר יתבטא בין היתר כאשר הידית יצאה מהחיבור שלה בדלת, כאשר היא רופפת או תקועה, או במקרים בהם היא נשברה פיזית.

 

החלפת ידית לדלת ממ"ד

מה הסיבות המובילות לתיקון ידית לדלת ממ"ד?

הסיבות שמשפיעות בין היתר על הצורך בתיקון ידית דלת ממ"ד או בהחלפה לעתים נגזרות משימוש לא מבוקר בדלת, התקנה לקויה וגם כתוצר של שחיקה טבעית.

 • פגיעה פיזית - לעתים קורה שאנו פוגעים בדלת הממ"ד עקב הובלה של חפצים דרכה או עקב פגיעה שנעשתה במכוון, כמו במקרה של פריצה.
   
 • שימוש לא מבוקר - במידה ואתם או ילדכם נוטים לטרוק את הדלת או ללחוץ על הידית שלה בצורה לא מבוקרת, קרוב לוודאי שהידית כבר הספיקה לצאת מהחיבור, להתעקם או להישבר לחלוטין.
   
 • התקנה לקויה - גם התקנה לקויה מלכתחילה עשויה לגרום לחוסר תפקוד של ידית הממ"ד שלכם וזאת גם במידה וביצעתם שימוש סביר ותקין.
   
 • בלאי טבעי - בדומה לדלתות אחרות הזקוקות לתיקון, גם כאן היבט השחיקה משפיע, כי אין מה לעשות, כל מוצר שעושים בו שימוש לעתים קרובות - סופו להישחק ולהיהרס.

כמה עולה החלפת ידית לדלת ממ"ד?

החלפת ידית ממ"ד תעלה בד"כ בין 250 - 500 ש"ח וזה יכלול את הידית החדשה ואת העבודה. במידה ותרצו להחליף את כל מנגנון הנעילה של דלת הממ"ד שלכם, הדבר צפוי לעלות בין 550 - 800 ש"ח.

 

החלפת ידית לדלת ממ"ד

החלפת ידית לדלת ממ"ד: 375 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 500 ₪

איך למנוע בשנית החלפת ידית דלת ממ"ד?

אז כפי שכבר קראתם, מדובר בהליך שעולה לא מעט ועל כן, בטח תרצו לדעת כיצד להמנע ממנו בשנית. אז הנה כמה טיפים מצוות הנדימן פלוס:

 • נקיון - הקפידו לנקות את אזור הידית והמנגנון של דלת הממ"ד לפחות אחת לשבועיים כדי למנוע חדירת לכלוך שעשוי לשבש את התפעול שלה.
   
 • שימוש מבוקר - הקפידו לסגור ולפתוח את הדלת בצורה מבוקרת ועדינה.
   
 • ילדים - פקחו על ילדיכם כשהם בתחומי חדר הממ"ד כדי לוודא שהם לא טורקים את הדלת וגם כדי לוודא שהם לא נועלים את עצמם בפנים.