מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

החלפת משקוף

צריכים להחליף משקוף בדלת שלכם? בעמוד תראו מחירים של החלפת משקוף לדלת פנים, כניסה וממ"ד ותוכלו להזמין הנדימן מומלץ עבור העבודה.

כמה עולה החלפת משקוף לדלת?

מחיר החלפת משקוף דלת פנים נע בין 300 - 500 ש"ח ומחיר החלפת או התקנת משקוף דלת כניסה נע בין 600 - 700 ש"ח. המחירים כוללים את המשקוף החדש, פירוק של המשקוף הישן והתקנת המשקוף.

מחירון החלפת משקופים

כמה עולה להחליף משקוף לדלת פנים?

המחיר כולל משקוף עץ או פולימר.


300 - 500 ש"ח
מהו מחיר התקנת משקוף לדלת כניסה?

כולל דלתות פלדלת.


600 - 700 ש"ח
כמה עולה החלפת משקוף דלת ממ"ד?

המחיר עבור דלת פנים בממ"ד.


300 - 500 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

החלפת והתקנת משקוף דלת כניסה

דלת הכניסה היא הדלת החשובה ביותר בבית שלנו, היא למעשה זאת שמונעת כניסה של גנבים ופורצים לבית, והיא גם זו שבה אנחנו עוברים בתדירות הגבוהה ביותר. לכן משקוף של דלת הכניסה צריך להיות במצב הטוב ביותר. אם טרקתם את הדלת הרבה פעמים, הייתה לכם בעיה של טרמיטים או בעיה של רטיבות כנראה לא תוכלו לתקן את המשקוף ותצטרכו להזמין הנדימן להתקנת משקוף לדלת הכניסה. תוכל למצוא התקנה של משקוף לפלדלת, רשפים, שריונית חסם או כל חברה אחרת.

 

התקנת משקוף דלת כניסה

החלפת משקוף דלת פנים

החלפת משקוף דלת פנים נעשה גם אחרי שיש לנו בעיה של טרמיטים או רטיבות, אבל פחות במקרים של בלאי טבעי של המשקוף בלבד. דלתות פנים הרבה יותר קלות במשקל ולכן פוגעות הרבה פחות במשקוף בכל סגירה או טריקה. לרוב אם אתם שוקלים להחלפת את המשקוף של דלת הפנים יכול להיות שכדאי לבדוק את מצב הדלת ואולי להתקין דלת פנים חדשה בנוסף. לרוב משקוף של דלת פנים הוא משקוף פולימרי או משקוף מעץ.

 

החלפת משקוף דלת פנים

החלפת משקוף דלת ממ"ד

יש שני סוגים של משקופים בדלת הממ"ד: המשקוף של דלת הממ"ד החזקה שעשוי ברזל ומשקוף סטנדרטי מעץ שנועד עבור דלת פנים שהותקנה בנוסף לדלת הממ"ד. ההבדל האו כמובן בחומר, כשהחלפת משקוף לדלת ממ"ד מברזל יעלה יותר מהחלפת משקוף דלת פנים שעשוי מעץ. במקרה הראשון האחריות היא על הקבלן שבנה את הבית ובמקרה השני האחריות היא עליכם.

 

משקוף לדלת ממ"ד

השוו בין הנדימנים לצורך החלפת משקופים

צריכים להחליף או להתקין משקופים בדלתות הבית שלכם? ערכו השוואה בין הנדימנים לצורך העבודה. הסיבה לכך היא כדי שתוכלו למצוא הנדימן מהיר וזמין שיגיע לבית שלכם אבל גם כדי שתוכלו להשוות בין המחירים. זו הזדמנות לחשוב האם אתם צריכים שירותי הנדימן נוספים כמו למשל תיקון של הדלת ואז לבקש מאותו הנדימן שיעשה את כל העבודות, כך תוכלו לקבל מחיר יותר טוב עבור כל עבודה. התקשרו או השאירו פרטים וקבלו עד 3 הצעות מחיר מהנדימנים בעירכם עבור החלפת משקוף.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

החלפתם את המשקוף, עכשיו מה?

אחרי שהחלפת את המשקוף חשוב לשמור עליו:

 • צביעה תקופתית: לרוב אנחנו לא שמים לב למשקוף שלנו, הוא פשוט נמצא שם ועושה את עבודתו. בשביל לעזור לו כן כדאי להתייחס אליו מדי פעם. הסתכלו עליו ובדקו האם יש שפשופים ושריטות. אחת לתקופה כדאי לצבוע את המשקוף על מנת לשמור עליו לשנים הבאות.
   
 • סימני רטיבות: המשקוף יכול גם להיהרס עקב נזילה סמויה שיש לכם. כמובן שקודם כל תצטרכו לטפל בנזילה, שזה אומר להזמין מאתר נזילות ואז לתקן אותה. אם תעשו זאת מהר לפני שזה יגיע למשקוף תוכלו להציל אותו.
   
 • טרמיטים: עוד גורם חיצוני שהורס את המשקוף שלנו הוא טרמיטים. טרמיטים אוהבים עץ וזה לרוב החומר שממנו עשוי המשקוף שלנו. הדבר הראשון שתצטרכו לעשות הוא להזמין מדביר, אבל אם תספיקו להדביר אותם לפני שהם הגיעו למשקוף תוכלו לשמור עליו להבא.
   
 • אל תטרקו: על כל דלת שנפתחת יש דלת שנסגרת והורסת את המשקוף. זה לא יקרה ביום אחד, אבל לאט לאט המשקוף מתחיל להתקלף ולהיהרס. מה שמעצים את זה הוא כמובן טריקות, אל תטרקו את הדלת ותוכלו לשמור על המשקוף.