מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

חידוש דלתות

אם אתם מחפשים פתרון לשדרוג הדלתות בבית מבלי שתצטרכו להחליף אותן - חידוש דלתות הוא פתרון מצויין עבורכם. בעמוד זה תקבלו את כל המידע שתצטרכו על חידוש דלתות כניסה ופנים, מה השיטות הקיימות לביצוע חידוש דלתות, כמה זה יעלה לכם ואיך תמצאו הנדימן מומלץ באזורכם שיוכל לבצע לכם את העבודה בצורה הטובה ביותר. 

חידוש דלתות לבית ולעסק

חידוש דלתות בבית או בעסק נעשה פופולרי עם הזמן וזאת בשל העובדה כי הוא מהווה פתרון זול ונוח לעומת החלפת הדלת במלואה. כיום מתייחסים לדלתות גם כאלמנט עיצובי ולא רק כחוצץ ליציאה וכניסה מהחלל. ניתן לבצע גם חידוש דלתות כניסה וגם חידוש לדלתות פנים ע"י מספר שיטות הקיימות כיום בשוק כמו: הדבקת טפט לדלת, צביעת הדלת או ציפוי מגנט לדלת, עליהם נפרט בהמשך. דרכנו תוכלו למצוא הנדימן מומלץ באזורכם המתמחה בחידוש דלתות שיוכל לבצע את העבודה בצורה המקצועית ביותר.
 

חידוש דלתות

מחירון חידוש דלתות 

מחיר עבור חידוש דלתות יהיה שונה בין השיטות השונות ובהתאם לסוג וגודל הדלת. לדוגמא, מחיר הדבקת טפט סטנדרטי לדלת פנים ינוע בין 400 - 600 ש"ח בממוצע (לצד אחד) לעומת הדבקת טפט על דלת כניסה פלדלת שינוע בין 500 - 900 ש"ח בממוצע (לצד אחד). לפניכם מחירון ממוצע לחידוש דלתות:

מחירון ממוצע לחידוש דלתות

הדבקת טפט על דלת

טפט סטנדרטי, עבור צד אחד.


350 - 600 ש"ח
הדבקת טפט על דלת פלדלת

טפט ייעודי לפלדלת, המחיר הוא לציפוי דלת מצד אחד.


500 - 900 ש"ח
צביעת דלת עץ

כולל משקוף.


300 - 500 ש"ח
ציפוי מגנט לדלת

עבור צד אחד.


300 - 550 ש"ח
התקנת דלת חדשה

כולל מחיר הדלת והתקנה. 


1,400 - 2,000 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

מתי תצטרכו לבצע חידוש דלתות?

הצורך לביצוע חידוש דלתות יכול לנבוע ממספר סיבות עיקריות:

 • בלאי והתיישנות של הדלת - עם השנים נוצרים נזקי בלאי והתיישנות של הדלתות המשפיעים על מצב הדלת ואיכותה. אם הנזקים קשורים לתפקודה של הדלת יהיה צורך להזמין הנדימן עבור תיקון דלתות. אך אם מדובר בנזקים המשפיעים גם על הנראות של הדלת, יהיה צורך בביצוע חידוש. כשדובר בדלתות עץ ניתן יהיה לראות זאת ע"י דהייה או קילופים של הצבע או במקרה של דלתות פנים בחדרי שירותים ומקלחת שעשויות להתבלות בעקבות רטיבות הנוצרת מהלחות הגבוהה שבסביבתן.
   
 • התאמת הדלת לסגנון העיצובי - נמצאים בעיצומו של שיפוץ הבית? רוצים לשדרג את הכניסה במינימום הוצאות? חידוש דלתות מאפשר שינוי של מראה הדלת והתאמתו לסגנון העיצובי של הבית.
   
 • שדרוג הבית במינימום עלות - הרצון לחדש ולשדרג את הבית קורץ לכם אבל אתם לא רוצים להשקיע משאבים רבים? חידוש דלתות יאפשר לכם לעשות זאת בנוחות ובקלות יחסית.

מהן השיטות לחידוש דלתות ע"י הנדימן?

דרכנו תוכלו למצוא הנדימן המספק שירות של חידוש דלתות כניסה ופנים במספר שיטות, כשהנפוצות ביותר הן: הדבקת טפט לדלת, צביעת דלתות וציפוי מגנט לדלת. כמובן שלשיטות אלו מתלווה גם האופציה הרגילה של החלפת דלתות ע"י הנדימן. איך תדעו איזו שיטה מתאימה לכם? לפניכם פירוט על השיטות השונות:
 

  אופן ביצוע משך זמן עבודה יתרונות חסרונות
הדבקת טפט לדלת פירוק הדלת, קילוף ציפוי ישן, מריחת דבק והדבקת הטפט. 1.5 - 3 שעות ל2 הצדדים עמיד מאוד לנזקי חוץ יקר ביחס לחלופות
צביעת דלתות צביעת במספר שכבות ומריחת לכה 1 - 2 שעות + שעות ייבוש זול ביחס לחלופות  מתאים רק לדלתות עץ
ציפוי מגנט לדלת הנחת הטפט על הדלת ללא פירוק הדלת חצי שעה קל ופשוט לביצוע מוסיף משקל לדלת 

חידוש דלתות לעומת החלפת דלתות

כאשר נרצה להחליף או לשנות את הדלת הקיימת יעמדו ברשותנו 2 אופציות עיקריות: החלפת דלתות או חידוש דלתות. בעבר לא היו קיימות האפשריות הקיימות היום לחידוש דלת ומי שרצה לחדש אותה היה נאלץ לרוב לקנות דלת חדשה במחיר גבוה או להסתפק בצביעה (במקרה ומדובר בדלת עץ). אז מה היתרונות העיקריים של חידוש דלתות לעומת החלפת דלתות:

 • עלות זולה יותר - חידוש דלתות זול יותר ביחס להחלפת דלת הכולל קניית דלת חדשה ועשוי להגיע בסופו של דבר לאלפי שקלים לעומת מאות שקלים.
   
 • חסכון בזמן - משך זמן עבודה של חידוש דלתות עפ"י השיטות שפירטנו מגיע למספר שעות בודדות לעומת החלפת דלת חדשה שלרוב תכלול גם החלפת משקוף ועשויה לקחת הרבה יותר זמן, בעיקר אם מדובר במספר דלתות.
   
 • פחות מלכלכך - חידוש דלתות ע"י צביעה, טפט או ציוי מגנט אינו מצריך שבירה או פירוק של המשקוף ואינו גורם ללכלוך או אבק.
   
 • אפשרויות בחירה מגוונות - בין אם החלטתם לחדש את הדלת ע"י הדבקת טפט, מגנט או צביעה, יעמדו לרשותכם אפשרויות עיצוב שונות ומגוונות ובחלק מהפעמים אף תוכלו ליצור עיצוב בהתאמה אישית שלכם.

השוואת מחירים לחידוש דלתות 

חידוש דלתות עשוי להיות משתלם מאוד לעומת החלפת דלתות בעיקר כשמדובר במספר דלתות. יחד עם זאת רצוי לבצע השוואת מחירים בין ההנדימנים השונים ולא להסתמך על הצעת מחיר אחת, בכדי להבטיח קבלת מחיר הוגן ולא לבזבז זמן וכסף יקר. דרכנו תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר מהנדימנים מומלצים באזורכם עבור חידוש דלתות. השאירו את הפרטים, השוו וחסכו עד 39% במחיר!

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

חידוש דלתות כניסה (גם פלדלת)

הכניסה של הבית משפיעה על התחושה והרושם הראשוני עבור מי שנכנס לבית. חידוש דלת הכניסה יכולה לשדרג וליצור אווירה נעימה ומסוגננת תוך התאמה לסגנון העיצובי של הבית והחצר. ניתן לבצע חידוש דלתות כניסה כולל דלתות פלדלת עבורן קיים גם ציפוי טפט ייעודי המותאם לעמידות על החומר ממנו עשויות. הנדימן יוכל לספק עבורכם גם שירותים נוספים לחידוש מלא של דלת הכניסה כמו: החלפת ידית בדלת, החלפת עיינית ועוד.

חידוש דלתות פנים 

אם החלטתם לשנות עיצוב בבית או שהדלתות בחדרים כבר ישנות ולא מתאימות, תוכלו לבצע חידוש דלתות פנים בשיטות שפירטנו למעלה. חידוש מספר דלתות עשוי להוזיל את המחיר המוצע עבור דלת אחת ולכן זה הופך למשתלם יותר כאשר מדובר בדלתות פנים ולא רק בדלת אחת כפי שלרוב מתבצע בחידוש דלת כניסה. דלתות פנים הנן דלתות סטנדרטיות וקטנות יחסית כך שחידוש דלתות עשוי להיות פתרון משתלם ביותר עבור מי שרוצה לרענן ולשדרג את המראה הכללי בבית או במשרד. 

שאלות ותשובות בנושא חידוש דלתות

לפניכם שאלות שנשאלו ע"י גולשים שהתעניינו בחידוש דלתות:

איזה שיטות קיימות לחידוש דלתות?

השיטות הנפוצות לחידוש דלתות הן: התקנת טפט לדלת, ציפוי מגנט לדלת או צביעת הדלת. ניתן לראות הסבר מפורט בעמוד.


איך אוכל למצוא הנדימן מומלץ לחידוש דלתות באזור שלי?

דרכנו ניתן להשאיר פרטים ולקבל עד 3 הצעות מחיר מהנדימנים מומלצים באזורכם המתמחים בחידוש דלתות.