מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

פירוק משקוף דלת

מתי צריך להחליף משקוף, מהו מחיר החלפת משקוף עם הנדימן, איך תוכלו לאתר אחד דרך הנדימן פלוס וגם מדוע לא כדאי לבצע זאת לבד - כל הפרטים מתחת.

מתי עולה הצורך בפירוק משקוף דלת?

בין המקרים המצריכים פירוק משקוף דלת הם: שיפוץ של הבית, טיפול בטרמיטים או לצורך התקנה של דלת או ע"מ להחליף משקוף ישן.

 • שיפוץ - לעתים במסגרת שיפוץ דירה, על השיפוצניק לפרק את משקופי הדלתות לצורך הרחבת פתח הדלת או לחילופין בגלל שינוי בגובה הרצפה.
   
 • טיפול בטרמיטים - לעתים הסיבה לפירוק המשקוף היא דווקא בגלל שחדרו אליו טרמיטים. במקרה כזה על ההנדימן יהיה לפרק את המשקוף הנגוע ובו בזמן להיעזר במדביר שיטהר את חלקי המשקוף וישליך אותם לאשפה.
   
 • החלפת משקוף - יש צורך בפירוק משקוף דלת במקרים בהם מעוניינים להחליף את המשקוף הישן בחדש.
   
 • חידוש דלת - במסגרת חידוש של דלתות פנים עולה הצורך להתאים את המשקוף אליה, מה שיחייב לפרק גם אותו ולהתקין במקומו משקוף המתאים למידות הדלת החדשה.
   

פירוק משקוף דלת

מהו מחיר פירוק משקוף דלת?

מחיר פירוק משקוף דלת נע לרוב בין 200 - 300 ש"ח. המחיר שצויין מתייחס לפירוק משקוף עץ ואינו כולל התקנה של משקוף חדש. המחיר אינו כולל פינוי החלקים שפורקו.


מחיר פירוק משקוף דלת בממוצע

מחיר פירוק משקוף דלת בממוצע: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

פירוק משקוף דלת - האם אפשר לבד?

למי מכם שחושב שפירוק משקוף עשוי להיות קל כמו צביעת משקוף, דעו שאין זה המצב. פירוק משקוף לבד יכול לגרום להרס לקירות הסמוכים, הכולל קילוף צבע וסדיקת הקיר.

 

פירוק משקוף דלת לרוב יש לבצע עם כלים הכוללים: לום ברזל, מברגה, סכין יפנית, כך שבמידה ואין ברשותכם את הידע הדרוש, כדאי שתיעזרו בהנדימן מקצועי, אותו תוכלו לאתר בחינם ע"י השארת פרטים בטופס המצורף.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

כיצד מתבצע פירוק משקוף דלת?

אז לאחר שהשגתם דרך הנדימן פלוס בעל מקצוע לפירוק משקוף הדלת שלכם, דעו שאלו שלבי העבודה שהוא עתיד לבצע:

 1. שחרור דפנות - בתחילה יהיה על ההנדימן להפריד בין המשקוף לקיר ע"י חיתוך של פסי הסיליקון המחברים אותו לקיר משני צדי הדלת.
   
 2. לום ומברגה - כעת ההנדימן ישתמש בלום ברזל כדי לשחרר את המשקוף מהקיר ובמברגה כדי לשחרר את הברגים המחברים את המשקוף הפנימי אל הקיר.
   
 3. פירוק משקוף ידנית - כעת לאחר שהסיר את כל אמצעי הקיבוע, הוא ינסה עם ידיו להסיר את משקוף הדלת מהקיר. במידה ויש קושי - הוא יוכל להיעזר בפטיש ומברג כדי להפעיל לחץ מבוקר.