מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

צביעת משקופים

אם המשקוף שלכם מתחיל להראות סימני שפשוף או חלודה כנראה שהגיע הזמן לעזור לו ולצבוע אותו. בעמוד שלפניכם תראו מתי יש צורך בצביעת משקוף, האם יש צורך בהחלפה ואיך מתבצעת צביעת משקוף פלדלת (מתכת) ועץ. בנוסף תראו מה המחיר של צביעת באמצעות הנדימן מקצועי ותוכלו למצוא הנדימן מומלץ לעבודה.

מחיר צביעת משקוף

אז כמה עולה לצבוע משקוף? ובכן - מחיר צביעת משקוף נע בין 150 - 250 ש"ח למשקוף בודד. המחיר לא ישתנה בין אם מדובר בצביעת משקוף עץ לעומת משקוף מתכת, אך אם תידרש עבודה מקדימה של הורדת קורוזיה או ניסור עץ המחיר כן יכול לעלות מעט.

 

מחיר צביעת משקוף בממוצע

מחיר צביעת משקוף בממוצע: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

צביעת משקופים - מתי נצטרך?

המשקוף שלנו נפגע הרבה פעמים נמצא שם ונשכח לכמה שנים, לכן יכולות להיות כמה סיבות לכך שנצטרך לצבוע אותו. הסיבה הנפוצה ביותר היא פשוט בלאי טבעי של המקוף עקב פתיחה וסגירה של הדלת שגורם לשפשופים וקילופים של המשקוף.

 

אם זאת יש כמה מקרים שבהם צביעת משקוף לא תציל את המשקוף האהוב שלנו ויהיה צריך להחליף אותו לגמרי. אם אתם רואים נתיבים קטנים במשקוף העץ שלכם כנראה שהמשקוף שלכם חווה התקפה של טרמיטים - ובמקרה הזה חשוב לקרוא למדביר.

 

מה קרה למשקוף? החלפת או צביעת המשקוף?
קילופים ושפשופים צביעה
טרמיטים החלפה (והדברה)
טריקות דלת צביעה
ריקבון קשה החלפה
חלודה תלוי ברמת החלודה

 

צביעת משקוף

צביעת משקוף פלדלת ומתכת

משקוף פלדלת עשוי ממתכת, לכן כמובן צביעת משקוף פלדלת של הממד ומשקוף מתכת היא אותו הדבר בדיוק. איך מתבצעת צביעת משקוף מתכת?

 1. בחירת הצבע: לצורך צביעת משקוף מתכת פורטל הנדימן פלוס ממליץ על "המרטון" או "המרייט", שאלה צבעים שניתן ליישם על משקוף חלודה בלי הצורך להסיר את החלודה קודם לכן. אם בחרתם בחומר אחר לצביעת המשקוף תצטרכו למרוח קודם כל שכבה של חומר מסוג טינר לצורך ניקוי החלודה.
   
 2. הכנה וניקיון: קודם כל כשעושים צביעת משקוף צריך לעשות ניקוי ראשוני כדי שהצבע ייתפס בצורה טובה יותר. הניקוי מטרתו להסיר שומנים, אבק, לכלוך, צבע קודם וגם חלודה מהמשקוף. את זה תעשו באמצעות שפשוף עם נייר שמיר, שזה נייר לטש שמיועד לברזל.
   
 3. כסו את הדלת, הקיר והידית: צביעת המשקוף יכולה ללכלך את הדלת הידית או את הקיר שלכם אם לא תהיו זהירים. לכן מומלץ לשים שכבה של מסקנטייפ על הקיר ולכסות את הדלת והידית כדי שלא יקבלו צבע לא רצוי.
   
 4. דילול הצבע: לפני מריחת הצבע צריך לדלל אותו עם מדלל שמתאים לצבע שבחרתם. אם אתם לא בטוחים באיזה מדלל להשתמש תוכלו להתייעץ עם צבעי או בטמבורייה שממנה קניתם את הצבע.
   
 5. שכבת פריימר: אם יש לכם ניסיון בחידוש רהיטים זה כנראה מוצר שכבר יש לכם בבית. מרחו שכבה של פרמייר על המשקוף. לאחר מכן חכו 10 דקות לצורך התייבשות מלאה שלו.
   
 6. שכבת צבע ראשונה: מרחו את הצבע על המשקוף עם מברשת ודאגו שההברשות שלכם יהיו לאותו הכיוון. לאחר מכן חכו 3-4 שעות לפני יישום שכבה הצבע השנייה.
   
 7. שכבה צבע שנייה: מרחו שכבת צבע שנייה על המשקוף ולאחר מכן חכו 24 שעות לצורך התייבשות מלאה של הצבע.

צביעת משקוף עץ עשה זאת בעצמך

קושי: בינוני זמן: 30 דקות עבודה (לא כולל התייבשות) הערכת מחיר: 185 ש"ח

מה תצטרכו לצביעץ משקוף מעץ בעצמכם:

 • מברשת צבע
 • צבע על בסיס מים
 • שפכטל עץ
 • נייר ליטוש
 • מסקנטייפ
 • כיסוי לדלת והידית
 • חומר מדלל צבע

צביעת משקוף עץ תהיה דומה לצביעת משקוף מתכת רק פשוט עם חומרים שונים. איך היא מתבצעת?

 1. בחירת הצבע: בשנים האחרונות המגמה של צביעת רהיטים מעץ נוטה לבחירת צבעים על בסיס מים, מפני שהם מתייבשים יותר מהר ולא ממלאים את כל הבית שלכם בריח של טרפנטין. פורטל הנדימן פלוס ממליץ על "פוליאור" (של טמבור) או על צבע אחר של "flood", רק שימו לב שהוא על בסיס מים.
   
 2. הכנה וניקוי: כמו בחברו העשוי מתכת, צביעת משקוף עץ תתחיל בניקוי כדי שהצבע יוכל להיתפס כמו שצריך. הורידו את הצבע הקודם עם שפכטל ועברו עם נייר שיוף. במידה ויש לכם חורים במשקוף תוכלו למלא אותם עם שפכטל עץ.
   
 3. כסו את הדלת, הקיר והידית: נשמע מוכר? זה כי מדובר באותו השלב בדיוק. לפני צביעת משקופים צריך לדאוג ששום דבר אחר לא מתלכלך ולכסות עם מסקנטייפ את הקירות ואז לכסות גם את הדלת והידית.
   
 4. דילול של הצבע: לפני צביעת משקופים צריך לדלל את הצבע עם חומר דילול מתאים. אם אתם לא בטוחים איזה חומר דילול מתאים תוכלו לשאול במקום בו רכשתם את הצבע שלכם.
   
 5. מרחו פריימר: דאגו למרוח את הפריימר היטב על המשקוף שלכם. לאחר מכן חכו 10 דקות לצורך התייבשות שלו לפני שתתחילו בשלב הבא.
   
 6. שכבה ראושונה: קחו מברשת וצבעו את משקוף העץ שלכם. צביעת משקוף עץ צריכה להתבצע עם כיוון הסיבים כדי שלא תהיה התנגדות. לאחר מכן חכו 3-4 שעות.
   
 7. שכבה שנייה: מרחו שכבה שנייה ותנו לה להתייבש. הפעם מומלץ לחכות 24 שעות לצרוך התייבשות מלאה של המשקוף.

צביעת משקוף עם הנדימן או לבד?

כשאתם חושבים על צביעת משקוף עולה הדילמה לגבי האם מומלץ להזמין הנדימן מקצועי לצורך העבודה או לנסות לעשות זאת בעצמכם. זה יכול להיות פרוייקט מעניין לעשות בעצמכם אם אתם מרגישים הרפתקניים, אך שימו לב שתצטרכו להצטייד בציוד לצורך העבודה. זה ציוד שימושי למי שצובע רהיטים בעצמו, אבל הוא יחסית יקר אם אתם משווים אותו למחיר העבודה עצמה. במידה ואין לכם את הכלים והחומרים הנדרשים לצביעת משקוף מחיר הרכישה שלהם יכול לעלות בערך כמו העבודה עצמה אם לא יותר.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

צביעת משקופים במחיר זול

אם תבחרו להזמין להנדימן לצורך צביעת המשקוף שלכם נמליץ לכם לדבר עם מספר הנדימנים כדי שתוכלו לערוך השוואה ביניהם. תוכלו לערוך השוואה בין הביקורות והלקוחות הקודמים שלהם וגם בין המחירים שהם נותנים לכם. תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר מהנדימנים, כך תוכלו להבין מהו מחיר צביעת משקופים ומי מספק לכם את המחיר הזול ביותר.

התקשרו לצוות הטלפוני של הנדימן פלוס או השאירו פרטים בטופס המצורף ותקבלו שמות ומספרי טלפון של 3 הנדימנים בעיר שלכם. זה כדי שתוכלו לערוך את ההשוואה ביניהם ולבחור הנדימן מומלץ.