מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

ציפוי דלתות

מתחת נסביר מהו ציפוי לדלתות, מהם היתרונות בכך, כמה זה צפוי לעלות, נסביר על סוגי הציפויים הקיימים וגם איך תוכלו לאתר הנדימן מומלץ באזורכם שיבצע את המלאכה. מלאי ציפייה? גם אנחנו.

מהו ציפוי דלתות?

ציפוי דלתות נכלל כחלק בלתי נפרד בקטגוריית חידוש לדלתות. הציפוי עשוי לרוב ממגנט או טפט במגוון רחב של עיצובים והוא ניתן ליישום על דלתות כניסה ופנים כאחד. ציפוי דלתות נותן מענה למי שברשותו דלת תקינה ומתפקדת אך שאינו מרוצה מהמראה הכללי שלה ומעוניין לשדרג אותו. לאורך המאמר תוכלו להתרשם מציפויים מגוונים לדלתות כניסה.

 

ציפוי דלתות ומשקופים

מה היתרונות בציפוי דלתות כניסה?

בין היתרונות בציפוי דלתות כניסה הוא המחיר הזול שאתם צפויים לשלם בהשוואה לאם תחליפו דלת תקינה רק בגלל המראה שלה. יתרון נוסף הוא זמני ההדבקה המהירים יחסית והשינוי המרהיב שהציפוי שמודבק יכול לגרום.

מהם סוגי הציפויים לדלתות כניסה?

מתחת נציג את סוגי הציפויים הנפוצים לדלתות כניסה:

 • ציפוי לדלת מטפט - ציפוי דלת מסוג טפט ניתן למצוא במגוון גדול של עיצובים ודוגמאות והוא ניתן להדבקה על דלתות עץ וברזל כאחד. החיסרון בציפוי טפט הוא הרגישות שלו לשמש ומים, שכן עם הזמן ובחשיפה לשמש ומים, הטפט יכול להתנפח ולדהות.
   
 • ציפוי לדלת של רב בריח - מדובר בציפוי מסוג טפט, שנחשב עמיד מאוד, במקור זה ציפוי שנועד לדלתות רב בריח אך מתאים בצורה פנומנאלית גם לדלתות כניסה מחברות נוספות כמו פלדלת ושריונית.
   
 • ציפוי לדלת מוינוריט - מדובר בציפוי עשוי PVC, סוג זה אידיאלי כציפוי דלתות פנים או לדלתות כניסה שאינן חשופות לשמש או מים (בבניין למשל). יחד עם זאת ניתן להשתמש בסוג ציפוי זה גם לדלתות כניסה החשופות לשמש אך חשוב להתקין צילונית מעל הדלת שתסתיר את השמש ואת הגשם.
   
 • ציפוי מגנט לדלת - מדובר בסוג ציפוי שנשלף בחתיכה אחת וניתן להחלפה בתדירות גבוהה (תודו שזהגאוני!) והוא מתאים לדלתות ברזל ופלדלת בלבד (על דלתות עץ הוא לא יחזיק). ציפוי מגנט לדלת מתאים למי שמחפש פתרון זמני או למי שמעוניין לגוון במראה הדלת שלו מעת לעת.
   
סוג הציפוי לאיזה דלת מתאים? יתרונות
טפט לכל סוגי הדלתות מגיע במגוון עיצובים
טפט רב בריח דלתות רב בריח/פלדלת/שריונית עמיד וחזק
ציפוי וינוריט כל הדלתות (בתנאי צל) עמידות ארוכה (בתנאי צל)
ציפוי מגנט ברזל ופלדלת בלבד ניתן להחלפה בקלות

מהו מחיר ציפוי דלת כניסה?

מתחת תוכלו לקרוא מחירי ציפוי לדלתות כניסה לבית, המחירים שיוצגו כוללים את פירוק הדלת וההרכבה המחודשת וגם את פעולת הציפוי והטפט. שימו לב שציפוי דלת משני הצדדים יהיה זול יותר מאשר אם תבחרו לצפות רק צד אחד שלה.

מחירון ציפוי דלתות כניסה

מחיר לציפוי דלת רב בריח (צד אחד)

מחיר לציפוי דלת מצד אחד.


450 - 550 ש"ח
מחיר ציפוי דלתות רב בריח (שני צדדים)

מחיר לציפוי דלת כניסה רב בריח, הכולל התקנה וטפט מקורי של רב בריח.


800 - 1,200 ש"ח
מחיר ציפוי דלת פלדלת (צד אחד)

מחיר הדבקת טפט בצד אחד של דלת פלדלת.


500 - 950 ש"ח
מחיר ציפוי דלת פלדלת (שני הצדדים)

מחיר לציפוי דלתות פלדלת משני הצדדים - חיצוני ופנימי.


900 - 1,200 ש"ח
פירוק ציפוי ישן של פלדלת

מחיר לקילוף של שכבת הטפט הישנה בדלת פלדלת.


50 - 110 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

מהם השלבים להתקנת ציפוי בדלתות כניסה?

ברוב המקרים תהליך ציפוי דלתות כניסה ופנים עם טפט יתבצע ע"י פירוק מקדים של הדלת קודם לכן ע"י ההנדימן, אם כי חשוב לומר שאין מדובר בחובה של ממש במקרה של ציפוי מגנטי. מתחת נציג את השלבים במלואם:

 1. פירוק הדלת - בשלב הראשון ההנדימן יפרק את הדלת מהמסגרת שלה. הוא ידאג לפרק גם את העינית, המנעול והפרזול.
   
 2. הנחת הדלת- כעת יניח את הדלת על משטח יציב.
   
 3. קילוף ציפוי ישן - בעזרת שפכטל הוא יקלף את ציפוי הדלת הישן, כולל הסרת שאריות הדבק.
   
 4. מריחת דבק - כעת ימרח שכבת דבק הן על הדלת והן על צדו האחורי של הטפט.
   
 5. המתנה - בשלב זה ההנדימן ימתין זמן מה כדי לאפשר לשכבות הדבק להתייבש מעט ולהתייצב לפני שהוא מחבר בין הטפט לדלת. הדבר נועד כדי למנוע בועות אוויר.
   
 6. הדבקת ציפוי לדלת - כעת הוא יחבר בין הדלת לטפט, תוך שהוא מקפיד לשטח את האזור כדי למנוע היווצרות בועות אוויר.
   

 

ציפוי לזוג דלתות כניסה מחוברות

כמה זמן לוקח תהליך ציפוי דלתות?

ציפוי דלתות עשוי לקחת בין שעתיים לכ- שלוש שעות. זמני העבודה עשויים להתקצר במידה ואל ההנדימן יצטרף עובד מטעמו שיסייע לו בתהליך הדבקת הציפוי. יחד עם זאת, זמני העבודה צפויים להתארך אם צריך להסיר שאריות דבק כתוצר של הציפוי הקודם שקולף או במקרים בהם צריך למרוח ציפוי מקדים למניעת חלודה.

 

זמן ממוצע להתקנת ציפוי דלתות:
שעתיים וחצי
3 שעות משך זמן שעתיים

השיגו ציפוי דלתות כניסה בזול בהנדימן פלוס!

למי מכם שמעוניין בציפוי דלת פלדלת בזול או בציפוי דלתות כניסה אחרות במחיר משתלם, דעו שדרך פורטל הנדימן פלוס ניתן לקבל ישירות לנייד הנדימנים באזורכם שמיומנים בציפוי דלתות פנים וכניסה.

 

ביניהם תוכלו לברר מחירי עבודה וכך לבחור בהצעה הזולה ביותר עבורכם וכך לחסוך בכסף ובזמן מיותר. השירות ניתן בחינם וללא שום התחייבות.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

מתי להימנע מהחלפת ציפוי לדלת?

צוות פורטל הנדימן ממליץ להימנע מציפוי דלת קיימת כאשר היא אינה תקינה או בתהליכי רטיבות וריקבון, שכן, ציפוי דלתות לא יכול לשפר את מצב הדלת הקיים ובנוסף, הציפוי לא יידבק בצורה תקינה ויראה מרושל.

 

במידה ויש לכם דלת ישנה ורקובה, דאגו להחליף אותה לאחת חדשה ועדיף שכבר תגיע עם שכבה עליונה שמוצאת חן בעיניכם כדי לחסוך בעלויות מתווספות של ציפוי לדלת.

 

ציפוי דלתות

כמה שנים מחזיק ציפוי לדלתות?

ציפוי לדלתות יכול להחזיק מעל לעשור, הכל תלוי בצורת ההדבקה ובתנאי החשיפה שלו לשמש. אם הטפט הודבק בצורה מרושלת ונותרו בו בועות, קרוב לוודאי שהעמידות שלו תהיה נמוכה יותר. יחד עם זאת, גם במקרים בהם הציפוי הותקן על הצד הטוב ביותר אך הוא מצוי באזור שטוף שמש - השמש תדאג בעצמה לקצר את עמידות הטפט בצורה משמעותית.

אילו סוגי דלתות נוספים ניתנים לציפוי?

נוסף לציפוי דלתות כניסה לבית, כדאי שתדעו שדרך פורטל הנדימן פלוס תוכלו להשיג גם שירות לציפוי דלתות פנים ממגוון סוגים: דלתות מטבח, ציפוי דלתות ממ"ד ואפילו לדלת מקרר.

 • ציפוי דלתות מטבח - כאן הכוונה לציפוי דלתות של ארונות המטבח. ניתן גם באותה הזדמנות לצפות את המגירות כדי שיתאימו לצבע הארונות.
   
 • ציפוי דלתות מקרר - דרכנו תוכלו לקבל גם ציפוי של דלת המקרר האהוב שלכם. ציפוי דלתות מקרר אידיאלי מטעמי עיצוב וגם מטעמי הגנה כאשר במקרר נוצרת חלודה - שכבת הציפוי החדשה תמנע מהחלודה לבוא איתנו במגע.
   
 • ציפוי דלת ממ"ד - במידה והציפוי המקורי של דלת הממ"ד נשחק, ניתן יהיה לצפות אותה בטפט חדש ומעוצב. יתרון נוסף לציפוי של דלתות ממ"ד הוא שמדובר בדלת שלרוב אינה חשופה לקרני שמש ולכן הציפוי עתיד להחזיק אתכם למשך שנים ארוכות.
   
 • ציפוי דלתות עץ - דלתות פנים של בית לרוב עשויות מעץ שנשרט ונשחק עם השנים - אם בגלל שהדביקו על הדלת מדבקות בילדות שהשאירו סימנים ובין אם הכלב שרט את הדלת מדי יום כדי שתאפשרו לו להיכנס לחדר. פעולת ציפוי דלתות פנים נחשב לקלה מאוד היות ומשקל הדלת קל ומאפשר פירוק והרכבה מהירים.

מה לגבי ציפוי משקופים של דלתות?

למי שתהה מתי נזכיר את המשקוף בסיפור, אז הנה לכם - ציפוי דלתות ומשקופים ניתן לבצע יחד או לכוד. היתרון בכך הוא שאתם לא מחוייבים לצפות את המשקוף במידה והוא תקין ונראה טוב מבחינתכם והדבר יתאפשר גם במקרה ההפוך בו תרצו לצפות רק את המשקוף מבלי לגעת בדלת.

 

אבל בואו, ברוב המקרים לקוחות פורטל הנדימן פלוס בוחרים ללכת על כל החבילה ובמחיר זהה לציפוי דלת לבד אז למה לא בעצם?