מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

ציפוי דלתות פנים

לא דאגתם לדלת הפנים שלכם ועכשיו היא לא נראית טוב? נו, מה אתם מצפים שיקרה? בעמוד תראו איך מתבצע ציפוי לדלת פנים, מחירים וגם טיפים חשובים כמו אחריות. בקיצור, יש למה לצפות אז בואו נתחיל.

מתי נשים ציפוי לדלתות פנים?

ציפוי דלתות פנים נעשה באחד מהמקרים הבאים:

 • צבע דהוי: מקרה אחד שבו נרצה לצפות את דלתות הפנים שלנו הוא כשיש לנו דלתות ישנות והצבע שלהן כבר דוהה. זו אפשרות אחת לחידוש את דלתות הפנים שמאפשרות לנו להיות יצירתיים בבחירת הצבעים שיהיו לדלתות שלנו.
   
 • עיצוב מחדש: לפעמים נרצה לשים ציפוי לדלתות הפנים שלנו פשוט כי אנחנו רוצים לעצב מחדש את החלל. ציפוי יכול לתת גוון שונה לדלת ולחדר.
   
 • פגמים בדלת: אפשרות אחרת היא כי יש לנו פגמים בדלת כמו קילופים או חבטות ונרצה להסתיר אותן. זה נכון במיוחד בדלתות פנים מפני שהן עשויות עץ ועץ יכול להתקלף.

 

ציפוי לדלת פנים

איך ניתן לצפות את דלתות הפנים?

הסוג הנפוץ ביותר של ציפוי שמיישמים לדלתות פנים שנמצאות כבר בבית שלכם הוא טפט. לרוב הטפט של דלת הפנים עשוי PVC שהיתרון שלו הוא הגמישות והעמידות שלו כולל העובדה שקל לנקות אותו. גם PVC הוא למעשה קבוצה של חומרים שונים לדוגמה פולימר או וינוריט. תוכלו לקרוא עוד על הדבקת טפט לדלת פנים.

 

ציפוי לדלת פנים בטפט

מהו מחיר ציפוי דלתות פנים?

מחיר ציפוי דלתות פנים נע בין 800 - 1,000 ש"ח. המחיר כולל את הציפוי עצמו והוא לשני הצדדים של הדלת. עבור ציפוי של צד אחד תשלמו בין 400 - 600 ש"ח

 

מחיר ציפוי דלת פנים בממוצע לשני צדדים

מחיר ציפוי דלת פנים בממוצע לשני צדדים: 900 ₪

טווח מחיר גבוה 1000 ₪

טווח מחיר נמוך 800 ₪

לפני ציפוי של דלתות הפנים מה יקרה?

כמה דברים שחשוב לדעת לפני ציפוי דלתות הפנים שלכם:

 • זמן הגעה: זמן ההגעה של ההנדימן אליכם תלוי בהימצאות הציפוי שלכם במלאי שלו. אם יש לו את הציפוי שלכם במלאי הוא תלוי רק בסדר העבודה ולוח הזמנים שלו. לעומת זאת אם אין לו את הציפוי שתרצו במלאי הוא יצטרך להזמין אותו אז תצטרכו לחכות כמה ימים.
   
 • פירוק טפט: אם יש לכם טפט קיים על הדלת ההנדימן יצטרך להסיר אותו. לפעמים הסרת טפט היא פשוטה כי הטפט הקודם עדיין במצב לא רע, אבל לפעמים הטפט במצב פחות טוב ואז הורדת הטפט נהיית עבודה בפני עצמה וייתכן וההנדימן יקח לכם תוספת מחיר עבורה.
   
 • פירוק הדלת: חלק מההנדימנים מעדיפים לפרק את הדלת על מנת לעבודה איתה במצב אנכי פשוט כי זה יותר נוח להם. אם זה המצב יכול להיות שכדאי להכין משטח עבודה שיהיה נוח להנדימן, לדוגמה לפנות את השולחן מהקניות.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

איך מתבצע ציפוי דלתות פנים?

ציפוי דלתות פנים מתבצע בשלבים הבאים:

 1. הוצאת המנעול: הדבר הראשון שההנדימן יעשה הוא הוצאה של המנעול וכל חלקיו. זה אומר המנגנון עצמו וגם הידיות.
   
 2. שיוף הדלת: השלב השני הוא שיוף של הדלת. המטרה של השיוף היא להיפטר מלכלוכים ופגמים קודמים על מנת לוודא שהטפט יוכל לשבת בצורה טובה על הדלת.
   
 3. ליטוש: אם מצב הדלת לא מאוד טוב ההנדימן יצטרך ללטש את אותה אחרת הטפט לא יידבק בצורה טובה.
   
 4. ניקוי אבק: עוד פעולה שיעשה מדביק הטפטים על מנת לוודא שהטפט יידבק בצורה טובה הוא ניקוי אבק מהדלת. הוא יקח סמרטוט רטוב ויעבור על הדלת שלכם.
   
 5. ההדבקה עצמה: השלב הסופי הוא הדבקה של הטפט על צד אחד או שני צדדים (לפי בקשתכם) של דלת. אם הוא פירק את הדלת בשביל להדביק את הטפט הוא יחזיר אותה לאחר מכן.

האם יש אחריות על ציפוי לדלתות פנים?

עבור ציפוי דלתות פנים יש אחריות של שנה עד שנתיים. האחריות תקפה במקרה שהצבע דוהה או היווצרות של בועות בתוכו.

 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
שנתיים אחריות שנה וחצי אחריות שנה אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

הזמינו הנדימן מומלץ לציפוי דלתות פנים וחסכו

מחפשים הנדימן מומלץ להדבקת ציפוי לדלת הפנים שלכם? תוכלו למצוא אותו כאן בהנדימן פלוס. התקשרו או השאירו פרטים וקבלו הצעות מעד 3 הנדמנים בעיר המגורים שלכם המתמחים בציפוי דלתות פנים. תוכלו להשוות בין הצעות המחיר שלהם ולחסוך בקלות.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

מה ההבדל בין ציפוי דלתות פנים לדלתות כניסה?

לעומת דלתות כניסה בקצוות של דלתות פנים אין גומיות. הגומיות האלו עוזרות להחזיק את הציפוי בצורה יותר טובה. מה שזה אומר הוא שציפוי דלתות פנים הוא יותר מורכב ודורש דיוק רב יותר מאשר ציפוי דלתות כניסה. כמו כן, גם בדלת ממ"ד קיימות גומיות והתאמה בעבור ציפוי דלת ממ"ד מורכבת יותר מדלת פנים. מעבר לכך דלתות פנים עשויות עץ ולא עשויות מתכת, לכן אי אפשר להשתמש בציפוי מגנטי עבורן.