מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

תיקון משקופים

במידה והמשקוף כבר לא כמו אתמול שלשום ואתם שוקלים להחליף אותו, כדאי שתדעו שאין חובה לכך. מתחת תקראו על תיקון משקוף לדלת, מהם מחירי התיקון, מתי משקופים מחייבים תיקון וגם איך תוכלו לאתר הנדימן לתיקון במהירות ובמחיר משתלם.

מתי נבצע תיקון משקוף לדלת?

תיקון משקוף לדלת יש לבצע במקרים בהם מדובר באזור ספיציפי כמו בתחתית המשקוף, היכן שהמשקוף נחשף למים כתוצר של ניקוי או רטיבות בחדרים רטובים. במקרים בהם מדובר על מקרה בו המשקוף רקוב כולו, או מחורר כולו (לרוב בגלל התערבות טרמיטים), הדבר יחייב החלפה של כל מסגרת המשקוף ולעתים גם החלפה גם של הדלת כולה.

 

תיקון משקוף עם חומר מילוי

מהו מחיר תיקון משקוף עץ לדלת?

מחיר תיקון משקוף עץ ע"י מילוי של חומר ייעודי מסוג אפוקסי יעלה בין 200 - 450 ש"ח. למחיר זה עשויים להתווסף גם מחיר מקדים להדברת טרמיטים אם משקוף העץ נפגע מהם ותיקון נוסף בנזילה סמויה בקיר שגם כן יכולה לגרום לרטיבות במשקוף.

מחירון תיקון משקופים

מחיר תיקון משקוף עץ לדלת

 העבודה כוללת מילוי של האזורים הרקובים או החלולים במשקוף ע"י חומר מילוי. 


200 - 450 ש"ח
כמה עולה להדביר טרמיטים במשקוף?

המחיר הינו להדברה נקודתית של טרמיטים במשקוף.


250 - 500 ש"ח
איתור נזילה בקיר הסמוך למשקוף

מחיר לשימוש במצלמה טרמית כאמצעי לאיתור הנזילה הסמוייה.


1,300 - 1,800 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

מדוע משקוף עץ נרקב?

יש כמה סיבות להיווצרות רקב במשקופי עץ בדלתות, בין היתר - הימצאות טרמיטים, במקרים של רטיבות או במקרים חמורים יותר כתוצר של הצפה. 

  • משקוף עץ רקוב מטרמיטים - אם הטרמיטים ביקרו בבית שלכם ומשקופי הדלת נהרסו, קרוב לוודאי שהטרמיטים אחראיים לכך. כירסום משקופי עץ ע"י טרמיטים יוביל להיחלשות משמעותית של העץ עד לכדי פירוק וריקבון. כדי להביא לתיקון משקוף הדלת, יהיה עליכם תחילה להרחיק את הטרמיטים הקיימים ע"י מדביר מוסמך ורק לאחר מכן להיעזר בהנדימן.
     
  • משקוף עץ רקוב מרטיבות - לעתים משקוף הדלת נהרס עקב נזילה סמויה בקירות הסמוכים. הרטיבות היא מתארת "עקבות" של נזילה סמוייה, שאותה יהיה עליכם לתקן קודם לכם ע"י אינסטלטור לפני שאתם פונים לתיקון המשקוף.
     
  • משקוף רקוב בגלל הצפה - גם מקרים של הצפה בבית יכולים להוביל לרטיבות במשקוף ולריקבון של העץ. כמובן שיהיה עליכם להיעזר בבעל מקצוע לניקוז מי ההצפה לפני שאתם קוראים להנדימן לתיקון המשקוף.

השיגו הנדימן לתיקון משקוף הדלת דרכנו!

המשקוף נהרס בגלל נזילה? או אולי בגלל טרמיטים? כך או כך, דעו כי בעזרת פורטל הנדימן פלוס תוכלו להשאיר פרטים ולקבל עד 3 הנדימנים מומלצים באזור מגוריכם, ביניהם תוכלו לברר מחירי תיקון משקופים וכך לבחור במחיר הטוב ביותר, מבלי לאבד את הראש ובחינם.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

כיצד מתבצע תיקון משקוף עץ רקוב?

תיקון משקופים מתבצע גם עבור משקופים שהרקיבו כתוצר של הצפה או רטיבות בבית, במקרים כאלו דעו שניתן לבצע תיקון נקודתי ע"י כיסוי האזור בחומר מילוי מיוחד ולאחר ייבוש ההנדימן יוכל לצבוע עבורכם את המשקוף.

 

חשוב להבהיר שאת חומר המילוי יש להתאים לסוג העץ ממנו עשוי המשקוף, כך שכדאי שתיידעו את ההנדימן על החומר ממנו המשקוף עשוי, כדי שיוכל להצטייד בחומר מילוי מתאים. במידה ומדובר על רטיבות מופשטת ברוב אזורי המשקוף, אין להסתפק בחומרי מילוי למיניהם, מלבד להחליף את המשקוף כולו.