מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

תיקון ציר דלת עץ

באילו מצבים נזדקק לשירות של תיקון ציר בדלת עץ, כמה זה צפוי לעלות ומה חשוב לדעת לפני שמזמינים שירות של הנדימן? הנה כל התשובות.

תיקון ציר דלת עץ - כמה זה עולה?

כמה תעלה עבודה של תיקון הציר? טווח העלויות נע בין 150 ש"ח ל-350 ש"ח. המחיר המדויק נקבע על סמך סוג הדלת, סוג הציר וסוג התיקון הנדרש. כלומר אם נדרש לחזק את הברגים הרופפים או לכוון מעט את הצירים, העלות תהיה סביבות 150 ש"ח אך במידה ולא ניתן לתקן את הציר אלא נדרש להחליפו לגמרי, העלות מתייקרת מעט ועשויה להגיע גם ל-350 ש"ח ואף יותר.

 

מחיר ממוצע עבור תיקון ציר דלת עץ

מחיר ממוצע עבור תיקון ציר דלת עץ: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

מצבים בהם נדרש לתקן את ציר הדלת

הסיבות לכך שציר דלת עץ יוצא מכיוון או נהרס לגמרי הן מגוונות למדי. ייתכן שמדובר בבלאי טבעי מאחר והדלת ישנה מאוד, מה שגורם לחלודה ולהתרופפות של הברגים שמחברים את הציר אל הדלת. קיימת גם האפשרות שבוצעה פעולה מסיבית כמו סגירה חזקה של הדלת שגרמה לתזוזה במיקום הצירים. בנוסף ישנה מקרים שבהם תלינו על גבי קולב שהונח על הדלת ציוד כבד מאוד (מעילים, תיקים וכדומה) אשר גרם לציר הדלת לזוז מעט ממקומו.

 

תיקון ציר דלת עץ

תיקון או החלפת ציר דלת עץ - מה עדיף?

ברוב המקרים, אפשר ומומלץ לתקן את הצירים הקיימים מאחר והעלות תהיה נמוכה יותר. יחד עם זאת, ישנם מצבים שבהם הציר ישן, חלוד ומתפרק ולכן לא משתלם לתקן אותו אלא כדאי להחליפו באופן מלא.

 

ההמלצה שלנו היא, במידה ונדרשת החלפה, לנצל את המועד ולבצע החלפה של כל הצירים של הדלת (בדרך כלל 2 צירים אך לעיתים גם 3) ולא להחליף רק את הציר התקול. כך הדלת תיפתח ותיסגר בצורה חלקה ותקינה ולא נצטרך להזמין הנדימן שמבצע תיקון דלתות לאחר תקופה קצרה פעם נוספת.

 

נזכיר בהזדמנות זו כי אנו מספקים גם מענה עבור התקנת דלתות פנים ובמידה ותחליטו להחליף את הדלת הנוכחית (ולא רק את הציר) בדלת חדשה, תוכלו להזמין את השירות דרכנו.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

מתקנים את צירי הדלת עם 'הנדימן פלוס' וחוסכים

צירי הדלת אינם נהרסים לעיתים קרובות כל כך אך כאשר מתעוררת בעיה כלשהי, כדאי להיעזר בגורם מקצועי. פורטל הנדימן פלוס מסייע לכם במציאת הנדימן לעבודות מסוג זה ועוזר לערוך השוואת מחירים בין מספר הנדימנים מאזור המגורים שלכם. אם גיליתם שלא ניתן לפתוח או לסגור את הדלת בצורה תקינה, אם הדלת משפשפת את הריצפה וגורמת לרעש בזמן הפתיחה - אל תנסו לתקן את התקלה לבדכם. השאירו לנו פנייה כאן באתר ואנו נדאג שתקבלו הצעת מחיר במהירות.