מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

חידוש דקים

מחפשים הנדימן לחידוש דקים? צריכים צביעת דקים? בפורטל הנדימן פלוס תוכלו למצוא את כל המידע שתצטרכו לפני שתבצעו חידוש וצביעת דקים! בנוסף תוכלו לקבל הצעות מחיר, להשוות ולחסוך.

מתי צריך לבצע חידוש דקים?

דק עשוי עץ דורש תחזוקה שוטפת על מנת לשמור עליו מכיוון שדק מעץ נוטה להישחק במידה ולא מתחזקים אותו כראוי, לכן רצוי לבצע חידוש דקים כל שנה במידה ושמרתם עליו היטב. לרוב מומלץ לבצע חידוש דקים באביב או בסתיו מכיוון שהגשמים יכולים להרוס את תהליך החידוש ושימון דקים. 

 

חידוש וצביעת דקים

מהו מחיר חידוש דקים?

המחיר של חידוש דקים תלוי בעיקר במצב הדק שלכם. במידה והדק במצב לא טוב, מחיר החידוש יהיה גבוה יותר. המחיר הממוצע הינו 37 ש''ח למ''ר. טווח המחירים נע בין 35 - 40 ש''ח.


המחיר אשר צוין הינו מחיר לחידוש דק שנמצא במצב טוב, במידה והדק נמצא במצב לא טוב, טווח המחירים נע בין 80 - 100 ש''ח. חשוב לומר לבעל המקצוע על סוג הדק על מנת שיוכל להעריך לכם את המחיר במדויק. שימו לב שבמידה ותצטרכו עוד תיקונים לבית או כל עבודה אחרת כמו צביעת רהיטים וכדומה, רצוי לקבץ את כל העבודות יחדיו על מנת להוזיל את עלויות ההנדימן.

 

מחיר ממוצע לחידוש וצביעת דקים למ''ר

מחיר ממוצע לחידוש וצביעת דקים למ''ר: 37 ₪

טווח מחיר גבוה 40 ₪

טווח מחיר נמוך 35 ₪


 

איך מתבצע תהליך החידוש?

תהליך החידוש דקים ושימון הדקים מתבצע לפי השלבים הבאים:

  • הכנה וניקוי הדק - בשלב הראשוני מתבצע ניקוי והכנה לקראת החידוש, בעל המקצוע מורח את הדק בחומר לניקוי דקים ולאחר מכן ימתין כ20 דקות. 
     
  • שיוף וליטוש הדק - לאחר שתהליך הניקוי בוצע בעזרת חומר הניקוי, בעל המקצוע יבצע שיוף וליטוש הדק באמצעות מכשירים מתקדמים.
     
  • צביעת דקים - בשלב זה, בעל המקצוע יבצע צביעת דקים בעזרת שמן ייעודי שיחזיר לו את הצבע ויסייע לו בהגנה מפני השמש. שימו לב שלאחר שימון דקים יש להמתין 24 - 48 שעות.

כל כמה זמן מבצעים חידוש דקים?

בטבלה זו תוכלו לראות כל כמה זמן צריך לבצע חידוש לדקים הנפוצים ביותר:

 

 

סוג הדק כל כמה זמן
דק אורן בין חצי שנה - לשנה.
דק איפאה חצי שנה.
דק במבוק פעם בשנה.
דק סינטטי תלוי בשימוש ומזג האוויר.

האם צריך לבצע צביעת דקים חדשים

בצביעת דקים חדשים אין צורך לבצע שיוף וליטוש מכיוון שלרוב הדק לא ספג לכלוך רב, כן יש לנקות את הדק לפני שימון דקים אך מכיוון שהוא לא צבר כל כך הרבה לכלוך, אפילו לעבור עליו עם מטאטא יכול להספיק. גם בצביעת דק חדש יש להמתין בין 24 - 48 שעות על מנת שהשמן יספג כמו שצריך ותוכלו לחזור להנות מיופיו של הדק.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

השוואת מחירים לחידוש בהנדימן פלוס

בפורטל 'הנדימן פלוס' משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר מהנדימן שונים לביצוע עבודות של חידוש דקים וצביעת דקים במהירות. כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר הוא להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ובמהירות האפשרית תקבלו הצעות מחיר שונות מהנדימנים שונים באזור מגוריכם. מה שנשאר לכם לעשות זה רק להשוות מחירים ולחסוך בכסף. למה לשלם יותר אם אפשר פחות?

שאלות נפוצות ששאלתם אותנו על חידוש דקים 

האם אפשר לבצע חידוש דק סינטטי?

כן, אפשר לבצע חידוש לדק סינטטים. לרוב חידוש דק סינטטי צריך לבצע במרווח זמן יותר גדול מדק מעץ. ופרק הזמן של חידוש דק סינטטי תלוי בשימוש הדק ובמזג האויר.


איך עובד חידוש דק אורן?

לרוב חידוש דק אורן צריך לתחזק יותר מאשר דק רגיל מעץ, אך תהליך החידוש הוא אותו תהליך, ההבדל היחידי הוא שצריך לתחזק אותו פי 2 מחידוש דק איפאה לדוגמא.


האם חידוש דק איפאה יקר יותר?

לא, כעיקרון חידוש דק איפאה מתומחר לפי מצבו של הדק ולא לפי הסוגו.