מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

ריצוף מעלית

מדוע עולה הצורך בריצוף מעליות? אילו סוגי ריצוף ניתן ליישם במעלית וכמה עולה להיעזר בהנדימן - כל הפרטים מתחת.

מדוע עולה הצורך בהחלפת רצפת מעלית?

ריצוף מעלית למעשה נכלל כשיפוץ קטן והצורך בו עולה כאשר הרצפה הקיימת כבר בלוייה, שבורה או קרועה (- כשמדובר ברצפת גומי). כמו כן, אי החלפת ריצוף מעלית בזמן, עשוי להוביל לפציעת הנוסעים בתוכה ואף לנזילה בפיר המעלית, כתוצר של חדירת מי שטיפה או נוזלים אחרים לסדקים שנוצרו בריצוף, מה שאומר שלא רחוק היום בו גם תיווצר לכם בעיית רטיבות באזור, שתגרור איתה מגוון בעיות נוספות.
 

ריצוף מעלית

סוגי ריצוף המתאימים למעלית

החלפת ריצוף מעלית הינה פעולה ידנית שביכולתו של הנדימן לבצע עבורכם. כעת רק ניתן לבחור בסוג הריצוף שתרצו שישתמש בו במעלית שלכם. מתחת נציג כמה מהנפוצים שבהם:

 • ריצוף מעלית אבן קיסר - מדובר בריצוף המגיע כלוח אחד וכזה שאינו מחולק למרצפות. היתרון בו היא העמידות החזקה שלו הן לשבירה ולשריטות ובנוסף גם תדירות ההחלפה שלו אפסית. החיסרון באבן קיסר למעליות הוא המשקל הכבד שלו, שעשוי להגביל את כושר הנשיאה של המעלית, שכן משקל הריצוף יגבה כמות נכבדת מסך המשקל הכולל, המותר במעלית.
   
 • רצפת HPL - מדובר ברצפה המיוצרת משילוב נייר ודבקים, המאפשרים לה משקל קל מאוד, מבלי לקחת מנפח המשקל המותר במעלית ובנוסף מדובר בריצוף העמיד למשקל, אש, שריטות ושבירות וניתן להשיג אותו במגוון צבעים.
   
 • רצפת נירוסטה - מדובר בסוג המשתלם ביותר כריצוף עבור מעליות היות והוא עמיד מאוד אך החיסרון בו הוא שהאיכות הגבוהה באה על חשבון המראה. רצפת נירוסטה נראית פחות אטרקטיבית והיא מגיעה בשתי אופציות, הכוללות את המראה התעשייתי המשמש מעליות מסחריות ואת המראה העדין המיושם בבנייני מגורים או עסקים.
   
 • חיפוי PVC - דעו כי במידה ואינכם מעוניינים להחליף את כל רצפת המעלית מטעמי מחיר, תוכלו לבקש ליישם חיפוי PVC שיוכל להגן על הריצוף הקיים בפני חבלות ושריטות.
   
 • כמובן חשוב לצוות פורטל הנדימן פלוס להבהיר שקיימים עוד מגוון פתרונות עבור ריצוף מעליות, הכוללים בין היתר: גומי, ריצוף קוורץ, ריצוף שיש ואפילו גרניט פורצלן שיוכלו לבוא בחשבון במעליות, אך יחד עם זאת, הם פחות מומלצים בגלל חסרונות מסויימים.

מהו מחיר החלפת ריצוף מעלית?

מחיר ריצוף מעלית נע בין 450 - 700 ש"ח וזה כולל פירוק ופינוי הריצוף הישן והדבקה של הריצוף החדש, כול יישום רובה. כמובן שהסיבה לטווח המחירים שצויין נגזר מגודל המעלית ומסוג הריצוף אותו תרצו שהנדימן יתקין עבורכם.

 

מחיר החלפת ריצוף למעלית בממוצע

מחיר החלפת ריצוף למעלית בממוצע: 575 ₪

טווח מחיר גבוה 700 ₪

טווח מחיר נמוך 450 ₪

אתרו הנדימן מומלץ לריצוף מעליות דרכנו!

דרך פורטל הנדימן פלוס תוכלו לאתר הנדימן המיומן בכל נושא של שיפוץ וריצוף מעליות, כך שתוכלו להחזיר את המעלית שלכם לתקינותה.

 

השאירו פרטים בטופס המצורף או לחילופין - התקשרו אלינו וקבלו בחינם עד 3 הנדימנים מומלצים באזורכם, ביניהם תוכלו לברר מחירי החלפת ריצוף למעלית וכך לבחור בהצעה המשתלמת ביותר עבורכם, מבלי להתפשר על איכות העבודה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

איך לבחור ריצוף למעלית?

סוג הריצוף במעלית שלכם צריך להיגזר מהצורך שלכם במעלית מלכתחילה: במידה ומדובר במעלית מסחרית שכל מטרתה להוביל ציוד כבד ולהוביל את חברת הניקיון מנקודה א' ל- ב', נמליץ לבחור בריצוף נירוסטה, שהעמידות שלו גבוהה וגם המראה שלו פחות יוקרתי, שכן - מעליות משא מסחריות, פחות נועדו כדי להרשים אלא כדי להיות עמידות בפני חפצים שונים.

 

במידה ומדובר על ריצוף מעלית של בניין פרטי או ריצוף של מעלית במבנה הייטק, נמליץ דווקא להתקין ריצוף עדין יותר ובעל מראה אסתטי, שכן, כאן המטרה להוביל אנשים אל מקום עבודתם או לביתם. כמובן כאשר מדובר במעלית בבניין מגורים, חשוב גם לקחת בחשבון מקרים אפשריים של הובלות אל ומהבניין, כך שחשוב שמראה הריצוף לא יבוא על חשבון העמידות שלו.

 • הריצוף במעלית תקין, למעט מרצפת אחת שנסדקה? דעו כי ניתן לחסוך בעלויות יקרות ולהיעזר בהנדימן גם לצורך החלפת מרצפת שבורה אחת.

האם מקבלים אחריות על ריצוף מעלית?

כיום הנדימנים עשויים להעניק אחריות של בין שנה ועד 3 שנים בעבור ריצוף שיישמו במעלית שלכם. אורך האחריות כמובן תלוי בסוף הריצוף שנבחר, כאשר רף האחריות הגבוה יותר מתייחס לסוג ריצוף עמיד יותר כמו נירוסטה והרף הנמוך יותר מתייחס לריצוף עדין יותר כמו אבן קיסר.

 

חשוב להבהיר: האחריות על ריצוף מעלית אינה מכסה שבר או סדקים על הריצוף שנוצרו עקב שימוש לא מבוקר במעלית, אלא רק מקרים הקשורים ליישום הרובה, או במקרה בו הריצוף מתנדנד.

 

משך תקופת האחריות הממוצעות על ריצוף מעלית:
3 שנות אחריות שנתיים אחריות שנה אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ הנדימנים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.