מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

יישור קירות

הקיר עקום? השיגו שירותי יישור קירות ע"י הנדימן מנוסה. קראו מתי יש צורך ביישור קיר, כמה זה עולה וגם איך ע"י השארת פרטים בטופס המצורף בעמוד תוכלו לקבל בעל מקצוע מומלץ לעבודה!

מתי יש צורך ביישור קירות?

קירות עקומים יכולים להיווצר הן בגלל עבודות שיפוץ לקויות שביצענו בקירות בעצמנו והן בגלל בנייה לקויה מצד קבלן הבנייה שבנה את הנכס. 

 • יישור קיר בגלל שיפוצים - לעתים אנחנו חושבים שאנחנו יודעים כיצד לתקוע מסמר בקיר לצורך תליית תמונה או לתליית טלויזיה, מה שלרוב מסתיים בהתפוררות של הקיר ואף לגרום לו לסדקים. קחו בחשבון שבמידה והנכם זקוקים ליישור קירות, צוות הנדימן ממליץ לבצע זאת ע"י בעל מקצוע מיומן, שלא תגרמו לעוד נזק לא רצוי.
   
 • יישור קירות בגלל בנייה לקויה - במידה ועברה לה שנת האחריות שקבלן הבנייה הקנה לכם על הדירה ונזכרתם רק עכשיו שיש לכם קיר עקום בצורה לא אסתטית, דעו שתוכלו ליישר את החלק העקום בסיוע של הנדימן.יישור קירות

יישור קיר עקום - כיצד זה מתבצע?

במסגרת פעולה ליישור קירות, דעו שקיימות כמה טכניקות נפוצות הכוללות: מריחת שפכטל ושיוף, יישום טייח עם סרגל או ליישר את האזור עם קיר גבס, נסביר:

 • יישור קירות עם שפכטל ושיוף - בשלב הראשון מורחים שפכטל על כל האזורים העקומים בקיר, לאחר מכן משייפים על פני השפכטל ובודקים עם סרגל איזון אם זווית הקיר עומדת על אפס (הכוונה זווית ישרה). במידה וכן, תוכלו לבקש מההנדימן שיצבע את הקיר מחדש וכך גם תחסכו לעצמכם בצביעת הקיר בעצמכם.
   
 • טיח וסרגל - מדובר בשיטה המומלצת ביותר היום והיא זו שגם מיושמת בשלבי בנייה מוקדמים של קירות ועל כן היא נחשבת לאמינה מאוד.
   
 • יישור קיר בעזרת לוח גבס - בשיטה זו ההנדימן מדביק לוחות גבס באופן ישיר על גבי הקירות העקומים. מדובר בשיטה די קלה (לבעלי נסיון) והיא חוסכת עבודות נוספות הכוללות שיוף או צביעה מחדש של הקיר.
   
 • קראו מידע חיוני בעמוד שיפוצים קטנים בפורטל הנדימן פלוס.

כמה עולה יישור קירות עקומים?

מחירי יישור קירות עקומים משתנה בהתאם לנפח העבודה ובהתאם לשיטה בה תרצו שההנדימן ישתמש בה. מתחת נציג במפורט אודות הצעות מחיר לדוגמה ובהתאם לשיטות היישור הנפוצות:

מחירון יישור קירות

יישור קירות עם שפכטל ושיוף

המחיר הוא למטר וכולל את החומרים והעבודה, ללא תיקוני צבע.


60 - 100 ש"ח
מחיר יישור קיר עקום עם טיח וסרגל

המחיר לעתים אינו מחושב לפי מטר בודד וחשוב לוודא מול ההנדימן.


150 - 190 ש"ח
יישור עם לוחות גבס

המחיר הינו למ"ר וכולל ניצבים, פירוק ריצוף באזור וזה כולל גם שכבת בונדרול וצביעה.


240 - 280 ש"ח

הדפס מחירון

מה לגבי יישור פינות קיר?

לעתים פינות הקיר נבנות מלכתחילה בצורה מרושלת של חאפרים, מה שגורם לפינות להיות עגולות יותר מאשר חדות ויש מקרים בהם פינות הקיר נהפכו לעקומות בגלל התנגשות של חפצים בהם באופן חזרתי. דעו שבעבור יישור שטחים קטנים בקיר, ההנדימן יוכל להשתמש בשפכטל אמריקאי כדי להסב לפינות הקיר מראה ישר יותר.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

מי אחראי ליישור קירות עקומים בדירה חדשה?

לכל מי שרוכש דירה חדשה מקבלן - זכאי לתקופת אחריות מטעם הקבלן. לעתים תקופת האחריות אורכת כשנה אך יש קבלנים שמעניקים אחריות ארוכה יותר.

 

הדרך הטובה ביותר להתמודד מול קבלן היא להיעזר בשירותי בדק בית שבמסגרתם מגיע בודק מוסמך שסורק את הליקויים ועם הדוח שתקבלו מטעמו, תוכלו לפנות אל הקבלן ולדרוש ממנו בתיקון על חשבונו, במידה וסרב תוכלו לתבוע אותו בבית משפט בהסתייעות דוח הבדק שקיבלתם.