מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

תיקון קרמיקה

הקרמיקה שבורה? יש בה חור או סדק? או שהיא בכלל רופפת? בעמוד תראו את כל מה שתצטרכו לגבי תיקון קרמיקה כולל מחיר ואיך מתבצעת העבודה.

תיקון קרמיקה, מתי נצטרך?

יש כמה מקרים בהם נצטרך לתקן את הקרמיקה. לפניכם הנפוצים:

 • תיקון קרמיקה שבורה: המקרה הנפוץ ביותר שבו נצטרך לתקן את הקרמיקה הוא כי הקרמיקה שבורה. לרוב הקרמיקה נשברת בגלל מכה חזקה לדוגמה בגלל נפילה של חפץ כבד.
   
 • תיקון חור בקרמיקה: דוגמה לכך שהקרמיקה שבורה היא כשיש בה חור. החור נוצר גם בדרך כלל בגלל נפילה של חפץ כבד על מקום ספציפי. אם הקרמיקה היא המרצפת אז צריך לחשוד בחול שמתחת לריצוף. ייתכן והוא לא מולא בצורה טובה.
   
 • תיקון סדק בקרמיקה: דוגמה פחות קיצונית לכך שהקרמיקה שבורה היא כשיש סדק בקרמיקה. גם פה הבעיה יכולה להיות בגלל מכה חזקה, אך היא יכול לנבוע גם כתוצאה מעבודה רשלנית בריצוף. אם מבצעים את הריצוף על חול יכול להיווצר סדק מהר מאוד.
   
 • תיקון קרמיקה רופפת: אם הקרמיקה רופפת הבעיה יכולה להיות במצע שמתחת לקרמיקה שאולי לא היה ישר בעת הדבקת הריצוף. סיבה נוספת יכולה להיות שבר או שההדבקה לא בוצעה בצורה טובה ועכשיו צריך להדביק מחדש.


קרמיקה שבורה

כמה עולה תיקון קרמיקה מקצועי?

מחיר תיקון קרמיקה נע בין 200 - 300 ש"ח. המחיר לא כולל את הקרמיקה עצמה. עבור החלפת אריח קרמיקה תשלמו בין 250 - 350 ש"ח.

 

מחיר תיקון קרמיקה בממוצע

מחיר תיקון קרמיקה בממוצע: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

מצאו הנדימן מקצועי לתיקון הקרמיקה שלכם

מחפשים בעל מקצוע לתיקון הקרמיקה שלכם? מצאו אותו כאן ועכשיו עם הנדימן פלוס. התקשרו או השאירו פרטים וקבלו עד 3 הצעות מחיר מהנדימנים המומחים לשיפוצים קטנים בבית על מנת שיוכלו לתקן את הקרמיקה שלכם. תוכלו להשוות בין הצעות המחיר וזמני ההגעה שלהם בשביל למצוא את ההנדימן הטוב ביותר עבורכם. זו הזדמנות טובה לבדוק אם יש לכם צורך בעוד תיקונים לבית ובכך לנצל את העבודה שההנדימן מגיע כדי לקבל מחיר טוב יותר עבור כל עבודה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

איך מתבצע תיקון קרמיקה?

תיקון קרמיקה מתבצע בשלבים הבאים:

 1. השלב הראשון הוא אבחון הבעיה. ההנדימן יראה מה המצב של אריח הקרמיקה ואז יחליט האם צריך להחליף את הקרמיקה או שניתן לתקן אותה.
   
 2. בשלב השני ההנדימן ירים את האריח השבור. אם הוא שבור לגמרי צריך להחליף אותו ולמעשה השיטה הקלה ביותר היא להרים את האריחים שמסביבו ורק אז להרים את האריח השבור. תוכלו לקרוא עוד על החלפת מרצפה שבורה.
   
 3. אם ניתן לתקן את הקרמיקה ההנדימן ימרח חומר ייעודי על מנת להדביק ולאחות את הסדק. הוא יתן לכם הנחיות לגבי הייבוש שלו בהתאם לחומר. לרוב מדובר על כמה שעות.
   
 4. אם צריך להחליף את המרצפת תצטרכו לבדוק אם יש לכם אריחים ספייר מהתקופה שבה בנו או שיפצו את הבית שלכם. אם יש לכם אריחים ספייר זה הזמן לשלוף אותם, אם אין שלחו להנדימן תמונה של המרצפת והוא יספק לכם ויוסיף את מחיר המרצפת למחיר העבודה.
 • תיקון קרמיקה רופפת יכלול הדבקה שלה מחדש אם דבק או עם טיט.

 

תיקון קרמיקה

מה חשוב לדעת על תיקון קרמיקה באמבטיה?

ההבדל המרכזי בין תיקון קרמיקה באמבטיה לבין תיקון קרמיקה בכל מקום האחר הוא הרטיבות. תיקון או החלפת קרמיקה דורשים סביבה יבשה ולא תמיד קל לספק זאת באמבטיה. מומלץ לעשות את התיקון או ההחלפה בבוקר כדי שיהיה זמן מספיק להתייבש לפי המקלחות, במיוחד אם יש לכם ילדים שצריכים להתקלח מוקדם יותר