מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

תיקון חלונות

צריכים לתקן את החלון? עם פורטל הנדימן פלוס תוכלו למצוא הנדימנים לתיקון חלונות בסיסיים כמו חידוש העץ בחלונות עץ, תיקון חלון שלא ננעל או תקוע וגם לאטום את החלון. בעמוד תראו מחירים ותוכלו להשוות בין הנדימנים ולחסוך.

אילו חלונות יתקן הנדימן?

הנדימן הוא לא איש אלומיניום, ולכן הוא לא יבצע תיקון של חלונות יותר מורכבים כמו חלון ממ"ד או חלון קיפ. הוא גם לא יבצע תיקונים יותר מורכבת או החלפה של החלון לגמרי. בנוסף הוא גם לא זגג אז הוא לא יחליף לכם זכוכית שבורה. אז מה הוא כן יעשה? בעיקר תיקונים קטנים לבית ובעיקר חלונות הזזה וחלונות עץ. נרחיב על כך בפסקה הבאה ובהמשך העמוד.

 

תיקון חלונות

תיקון חלונות של בעיות נפוצות

אילו בעיות נפוצות יש לחלונות שהנדימן יתקן לכם?

 • חלון הזזה לא ננעל: כשחלון הזזה לא ננעל הסיבה היא לרוב עקב בעיה בלשונית או במנעול כולו. במקרה הזה צריך להחליף את החלקים.
   
 • חלון הזזה תקוע: אם חלון ההזזה תקוע הסיבה היא כנראה בגלל הגלגלים. עם הזמן הם נשחקים וצוברים אבק ואז צריך להחליף אותם.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

אילו תיקונים לחלונות מבצע הנדימן?

כאמור הנדימן לא מבצע את כל התיקונים לחלונות. לפניכם עבודות שהוא כן מבצע:

 • החלפת גלגלים בחלון: כאמור הגלגלים צוברים אבק, ואם חלון ההזזה לא מחליק בצורה טובה והוא תקוע הרבה פעמים הסיבה היא הגלגלים. הנדימן יוכל להחליף את הגלגלים בחלון ההזזה.
   
 • איטום חלון: תיקון נוסף שהנדימן מבצע על החלון שלכם הוא איטום. איטום של החלון יכול להיות נגד רעש ונגד חדירה של מים.והוא באמצעות פס איטום שמבצע בדיוק את הפעולה הזו.
   
 • החלפת לשונית נעילה: החלפה של הלשונית תעבור במקרה שהחלון לא ננעל כמו שצריך.
   
 • שיקום העץ של החלון: תיקון חלונות עץ לרוב לא שונה מתיקון חלונות אלומיניום חוץ במקרה של העץ עצמו. איך העץ נפגע? מהצטברות מים. מה עושה במקרה הזה? ההנדימן יחדש את החלון בדומה לפעולה של חידוש רהיטים.

 

מחיר תיקון חלונות לבית

לפני מחירון תיקון חלונות לבית:

מחירון תיקון חלונות

כמה עולה לאטום חלון?

איטום עם פס אטימה מיוחד.


500 - 700 ש"ח
מחיר החלפת גלגלים בחלון הזזה

המחיר הוא עבור ביקור ההנדימן.


200 - 250 ש"ח
כמה עולה להחליף לשונית בחלון?

המחיר כולל את הלשונית עצמה.


250 - 300 ש"ח
כמה עולה חידוש של חלון מעץ?

המחיר הוא של שיוף העץ וצביעה מחדש.


400 - 600 ש"ח

הדפס מחירון

השוו מחירים וחסכו במחיר תיקון חלונות

יש שתי דרכים שבאמצעותן תוכלו לחסוך במחיר תיקון חלונות. דרך אחת היא במידה ויש לכם צורך בתיקון של מספר חלונות או שאתם צריכים תיקונים נוספים לבית. במקרה הזה הוא יעזור בכך שכנראה יתן לכם מחיר יותר טוב עבור כל עבודה.

 

דרך נוספת היא באמצעות השוואת מחיריםץ עם פורטל הנדימן פלוס תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר מהנדימנים באזורכם בקלות. התקשרו או השאירו פרטים בטופס המצורך וחסכו בקלות עד 39% במחיר תיקון החלון שלכם.