מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

חידוש חלונות עץ

דרך פורטל הנדימן פלוס תוכלו לאתר הנדימן מומלץ לצורך חידוש חלון העץ שלכם. למידע נוסף קראו בהמשך העמוד ותופתעו.

כיצד מתבטא חידוש חלונות עץ?

עץ נחשב לחומר הגלם שנוטה להישחק בצורה המהירה ביותר, בהשוואה לחומרי גלם אחרים, מה שמוביל לרוב לצביעה מחודשת של מסגרת החלון. עבודת החידוש לחלונות עץ מתבטאת בין היתר ב: תיקון חריצים וחורים במסגרת, שיוף וצביעה בצבע מותאם לעץ שישמור עליו לתקופה ארוכה ולעתים ניתן לכלול בעבודה זו גם הוספה של קישוטים קבועים וכדומה.

 

חלון עץ ישן לפני חידוש

כמה עולה צביעת חלונות עץ?

עלות צביעת חלונות עץ נעה בין 400 - 650 ש"ח והיא כוללת צביעה של זוג חלונות באותה מסגרת, כולל צביעה של המשקוף עצמו בצבעי שמן בגימור מבריק או מט.

 

מחיר ממוצע לצביעת חלונות עץ

מחיר ממוצע לצביעת חלונות עץ: 525 ₪

טווח מחיר גבוה 650 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪

צביעת חלונות עץ - כיצד היא מתבצעת?

מתחת נסביר על שלבי צביעת החלון שלכם, כפי שהנדימן עתיד לבצע בביתכם:

  1. פירוק החלון (לא חובה) - ההנדימן עשוי לפרק את בסיס החלון כדי שעבודת הצבע לא תחתים את הקיר הסמור. הוא ידאג לכסות גם את בסיס הזכוכית של החלון כדי שלא יוחתם גם כן.
     
  2. קילוף צבע ישן - ההנדימן יחל בקילוף שכבת הצבע הישנה, תוך שהוא מקפיד למלא אזורים שקועים או חורים באמצעות שפכטל מותאם לעץ ולאחר ייבוש - ישייף את העץ להתאמת מראה חלק ואחיד ע"י שימוש בנייר זכוכית או עם מכונת שיוף חשמלית.
     
  3. צביעה - כעת ההנדימן יצבע את מסגרת העץ של החלון עם צבע שמן בגימור מט או מבריק לבקשתכם.

חסכו בבלאגן והזמינו הנדימן לצביעת חלון העץ

במידה וברשותכם חלון עם מסגרת מעץ עם צבע מתקלף ומצריכה ריענון, דעו שתוכלו לחסוך על עבודת הצביעה המלכלכת ע"י סיוע של הנדימן וגם תוכלו לחסוך במחיר הסופי אם תיעזרו בהנדימן לצורך חידוש של רהיטים נוספים בביתכם.

 

השאירו פרטים בטופס מתחת וקבלו בחינם עד 3 הנדימנים פוטנציאלים לצביעת חלונות העץ בביתכם, בין שלושת הצעות המחיר שתקבלו מהם בטלפון, תוכלו לבחור בהצעה הזולה ביותר מבלי להתפשר על איכות העבודה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

מה לגבי צביעת חלונות עץ בהתזה?

במידה ואתם מעוניינים שההנדימן יצבע את החלון בצורה מקצועית אפילו יותר, תוכלו לבקש ממנו לצבוע את חלון העץ באמצעות התזה. קחו בחשבון שהדבר יחייב פירוק מלא של החלון מהקיר ומהמסגרת שלו כדי שההנדימן יוכל לצבוע אותו באזור חיצוני שבו אין חשש להחתמה של ריהוט.

למי יתאים תיקון חלונות עץ ישנים?

במידה ואתם חובבי עיצוב בטוב טעם ומחזיקים באידיאולוגיה אקולוגית, לפני שאתם שוקלים להחליף את החלון שלכם לאחד מאלומיניום, כדאי שתדעו שניתן להיעזר בהנדימן לצורך תיקון של חלונות עץ ישנים. 

 

ברוב המקרים מדובר פשוט על שכבת עץ ישנה שהנדימן יוכל להסיר ע"י שיוף ולחשוף שכבת עץ חדשה. מסגרת העץ נשברה? גם כאן הדבר הוא בהחלט בר תיקון. גם במקרים בהם המסילות שעל חלון העץ עקומות, דעו שניתן להחליפן בחדשות וכך תוכלו לשמר חלון עץ ישן בצורה שתשמש אתכם לעוד שנים רבות ובמראה וינטג'.