מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

תיקון מקלחון

הגיע הזמן לבצע תיקון מקלחון? במאמר זה תוכלו לקבל את כל המידע שאתם צריכים על תיקון מקלחונים! בנוסף, תוכלו לקבל כמה הצעות מחיר מהנדימנים שונים בעיר מגוריכם, להשוות ולחסוך!

מחיר תיקון מקלחון

מחיר תיקון מקלחון משתנה בהתאם לבעיה שיש בו. לדוגמא: מחיר החלפת גומיות לרוב יתבצע יחד עם החלפת מגנטים במקלחון ולכן המחיר ינוע בין 450 - 580 ש''ח בעבור התיקון וההחלפה.

 

מחיר ממוצע להחלפת מגנטים וגומיות במקלחון

מחיר ממוצע להחלפת מגנטים וגומיות במקלחון: 515 ₪

טווח מחיר גבוה 580 ₪

טווח מחיר נמוך 450 ₪

 

צריכים תיקון מקלחון? השוו וחסכו!

בפורטל הנדימן פלוס משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר לתיקון מקלחון מכמה הנדימנים שונים בעיר מגוריכם! כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר זה להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותוכלו לקבל את הצעות המחיר עוד באותו היום!

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

תיקון מקלחון - סוגי תיקונים נפוצים

אלו התיקונים הנפוצים ביותר שהנדימנים מתקנים במקלחונים:

 • החלפת גומיות - תיקון זה הינו התיקון הנפוץ ביותר. תפקידם של הגומיות הוא לאטום את המקלחון ולמנוע דליפה של מים אל הרצפה והן נמצאות בתחתית הדלת. עם הזמן, הגומיות מתייבשות, הופכות צהובות ויכולת האטימה שלהן היא כבר לא כמו שהייתה פעם ולכן יש צורך להחליף. למידע נוסף על החלפת גומיות למקלחון.
   
 • החלפת מגנטים - תפקידם של המגנטים הוא לסגור בצורה טובה והרמטית את דלתות המקלחון על מנת שלא יצאו מים. עם הזמן, גם המגנטים הופכים להיות לא עמידים ויש צורך להחליפם.
   
 • החלפת גלגלים - החלפת גלגלים נצטרך לבצע במקלחונים עם דלתות פתיחה. כמו כל חלק שדיברנו עליו עד עכשיו, גם הגלגלים נשחקים ונהרסים עם הזמן ולכן יש צורך להחליפם.
   
 • החלפת ידיות - תיקון זה אינו נפוץ ויש צורך להחליף ידית רק כשהיא יצאה מהמקום או עומדת לצאת מהמקום.
   
 • החלפת צירים - אם אתם מתקשים לפתוח ולסגור את דלת המקלחון ואתם מוצאים את עצמכם מפעילים הרבה יותר כוח מבעבר ייתכן שאתם צריכים להחליף את הצריכים למקלחון.
   
 • החלפת דלת - כבר היו מקרים מעולם (לא מעט) שבהם נשברו הדלתות של המקלחון. במקרה כזה, יש לרכוש דלת חדשה ולהתקין אותה. וודאו שבדלת הבאה אתם בוחרים בדלת חזקה ועמידה שלא תישבר בקלות. אגב, כתבנו בהרחבה כאן באתר על תיקון והחלפת דלתות מקלחון.

 

>>>אולי יעניין אתכם גם תיקוני נגרות

איך תוכלו להימנע מהזמנת הנדימן לתיקון מקלחון?

על מנת להימנע מהזמנת שירותי ההנדימן לתיקון מקלחון, מומלץ קודם לשמור על המקלחון כמה שאפשר. בנוסף לכך, אנו היינו ממליצים לכם לבצע טיפול תקופתי לחלקים במקלחון. מה זה אומר? החלפת גלגלים לפני שזה נהרס לגמרי, לחדש סיליקון, להחליף מגנטים וגומיות כל שלוש שנים וכדומה. בנוסף, הקפידו לנקות את המקלחון על מנת שהחלקים לא יצברו הרבה אבנית.

 

תיקון מקלחון

איך תמצאו הנדימן מומלץ לתיקון מקלחון?

ישנם כמה דברים שחשוב לבדוק על מנת שתמצאו הנדימן מומלץ לתיקון מקלחון:

 • ביקורות - חפשו אחר שמו של ההנדימן ברחבי האינטרנט וקראו קצת ביקורות והמלצות על מנת שתוכלו לוודא שאתם בוחרים באדם הגון ונעים.
   
 • מחיר - בקשו הצעת מחיר לצורך ביצוע העבודה על מנת שתוכלו לבצע השוואת מחירים ולחסוך ככל הניתן בכסף.
   
 • ניסיון - מכיוון ואין איזושהי הסמכה לעבור על מנת להיות הנדימן, היינו ממליצים לכם לוודא שאתם בוחרים בהנדימן ותיק בעל ניסיון בביצוע העבודה.

שאלות על תיקון מקלחון ששאלתם אותנו:

האם השוואת המחירים דרך הפורטל הנדימן פלוס בחינם?

בוודאי! דרך הפורטל תוכלו להשוות מחירים בחינם לגמריי וללא כל התחייבות מהצד שלכם אל בעלי המקצוע.


כמה עולה להחליף דלת מקלחון?

מחיר החלפת דלת מקלחון הוא 1,300 ש''ח בממוצע. טווח המחירים נע בין 1,100 - 1,500 ש''ח והוא עשוי להשתנות בין סוג הזכוכית, עובי הזכוכית ועוד.