מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

איטום מקלחון

כאן תוכלו לקרוא על הליך ביצוע איטום למקלחון שלכם -  מתי יש צורך להזמין הנדימן, איך ניתן להימנע מבלאי של האיטום והדרך בה תוכלו להשוות ולחסוך בין 3 הנדימנים שונים.

השוואת מחירי ביצוע עבודות איטום למקלחונים

מרבית האנשים מחפשים את הנדימן זול לאיטום מקלחונים על מנת לחסוך בעלויות אבל יש להבין שעל איכות צריך לשלם ועל מנת שתוכלו להשיג גם איכות וגם מחיר טוב דעו שאתם יכולים להשאיר פרטים ולקבל בחינם מהנדימן פלוס עד 3 הנדימנים דבר היסייע לכם להתחיל להשוות ולקבל את ההנדימן הטוב ביותר עבור איטום המקלחון שלכם ובמחיר משתלם.

 

איטום מקלחון

מתי נצטרך לחדש את איטום המקלחון?

כאשר יש דליפה של מים אל מחוץ למקלחון זה עשוי לגרום להצפה של כל חדר המקלחת וגם מחוצה לו מפני שאין למים גישה מספקת לחור הניקוז הנמצא בתוך המקלחון שממנו יצאו. דבר זה עשוי לגרום לסכנת החלקה ולפציעה של משתמשי המקלחון. הנה הדרכים לזהות שהגיעה העת לחדש את איטום המקלחון:

 • דליפת מים - במקרים בהם יש יציאה של מים משטח המקלחון ליתר חדר המקלחת עקב בלאי של חיבורי הסיליקון בחריצי הדלת או בריצפה.
   
 • עובש והשחרה - בד"כ נמצא באיזור המפגש בין הריצפה לדלתות המקלחון עצמו והיות ובאיזורים אלו לרוב נותרים לחים לאחר השימוש במקלחון - דבר הגורם לשיגשוג של עובשים ופיטריות ולפגיעה בתקינותו של חומר האיטום.

>> קראו עוד על החלפת סיליקון למקלחון.

מהו מחיר איטום מקלחון?

מחיר איטום מקלחון נע בין 250 ל-400 ש"ח. המחיר כולל את עלות החומר בו נבצע את העבודה, תהליך העבודה עצמו ועלות גומיות הסיליקון לאיטום. 
 

מחיר עבור איטום מקלחון

מחיר עבור איטום מקלחון: 325 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

 

סוגי מקלחונים: איזה סוגים קיימים?

כשמדברים על איטום מקלחון יש לקחת בחשבון שחלק מהמחיר נקבע דרך סוג המקלחון בו נרצה לבצע אטימה. ישנם שני סוגי מקלחונים נפוצים:

 • מקלחון עם כניסה מסוג פתיחה - מקלחון שהאטימה בו נעשית בתחתית דלת המקלחת באיזור מפגש שבין הרצפה לדלת המקלחון בצורה הדומה לתחתית של מגב וגם בבחיבור בין הדלתות בעת הסגירה.
   
 • מקלחון עם כניסה באמצעות הזזה - מקלחון שהדלת שלו זזה על בסיס מסילה מצד אחד לשני ופסי האיטום בו נמצאים בתחתית הדלתות ובנקודת המפגש שבין דלת אחת לשניה.

 

איטום מקלחונים

איך ניתן לשפר את איטום דלת המקלחון?

ישנם כמה דרכים לשיפור איטום הריצוף במקלחון שלכם:

 • גומיות איטום מקלחון - החלפה של גומיות סיליקון באיזורי תחתית הדלתות ובאיזורי מפגש בין דלתות המקלחון עשוי למנוע ממים לצאת מחריצי הדלתות ומתחת לדלתות ליתר איזור חדר המקלחת. יתרונות השיטה שגומיות אלו מונעות באופן מלא את דליפת המים ליתר איזורי החדר. חיסרון השיטה הוא שגומיות האיטום נוטות להישחק עם הזמן ויש צורך בתחלופה שנתית. למידע נוסף הכנסו לעמוד החלפת גומיות למקלחון.
   
 • התקנת אגנית - מדובר בכלי דמוי "אי" המהווה שטח הפרדה בין רצפת חדר המקלחת למקלחון עצמו. אגנית הינה בעלת שיפוע מסויים המונע מן המים להתפשט ליתר רצפת החדר. יתרונותיה שקל מאוד להתקין אותה ברצפות לא מותאמות לשיפוע אבל החיסרון שלה שהיא פחות נוחה לתחזוקה ולניקוי.
   
 • על ידי תיחזוק - ניתן לשמר את איטום הדלת דרך ניקיון ותיחזוק יומיומי של הגומיות באמצעות חומרי ניקוי פשוטים. 

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236


>>>אולי יעניין אתכם גם איטום אמבטיה

איך לבצע איטום מקלחון מרוצף?

ביצוע איטום למקלחון מרוצף זה דבר מורכב המצריך הנדימן מיומן שידע להתנהל בסביבה לחה ולאטום בצורה מקצועית את המקלחון . הנה השלבים:

 1. הסרת האיטום הישן - יש להסיר את האיטום הישן באמצעות כלי ייעודי שנקרא מגרדת.
   
 2. שיוף - יש לשייף ע"י נייר זכוכית את שאריות האיטום הישן ע"מ לאפשר הדבקה מקסימלי של פס האיטום החדש לבין האיזור הדלת או הרצפה אליהם נרצה להדביק את חומר האיטום.
   
 3. הדבקה וייבוש - למרוח חומר הדבקה מיוחד באיזורים הייעודיים לאיטום ולחבר את אמצעי האיטום עליו ולייבש בעזרת נורת חום מיוחדת.