מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

החלפת גומיות למקלחון

מי הרחצה בורחים אל מחוץ למקלחון שלכם? מתחת תקראו מתי להחליף את הגומיות במקלחון, כמה זה עולה, כיצד תוכלו לבצע את העבודה בעצמכם, מה חשוב שתבדקו לפני שאתם נעזרים בהנדימן וגם איך ניתן לאתר אותו בקלות ובמהירות דרך פורטל הנדימן פלוס.

מתי נדע שיש צורך בהחלפת גומיות למקלחון?

אחד הסימנים הנפוצים שמצריך החלפת גומיות למקלחון הוא כשמתחילים לזלוג מים ממשטח המקלחון אל הרצפה שמחוץ לגבול הגומי (או "מגב" במילים אחרות). סימן אחר שנובע יותר מהיבט אסתטי הוא כאשר הגומיות במקלחון מתחילות להתכסות בכתמים שחורים או ירוקים, דבר המעיד על פטריות ורקב.

 

החלפת גומי למקלחון

מהו מחיר החלפת גומיות למקלחון?

מחיר החלפת גומיות למקלחון נע בין 250 - 300 ש"ח והוא כולל את הגומיה החדשה בתחתית המקלחון ואת העבודה. במידה ומדובר על החלפת גומיות למקלחון הנפתח בהזזה, מחיר העבודה צפוי להתייקר ולנוע בין 450 - 580 ש"ח היות וכאן יש צורך בשימוש בפס מגנטי, נוסף על גומיות הסיליקון.

 

מחיר ממוצע להחלפת גומיות למקלחון

מחיר ממוצע להחלפת גומיות למקלחון: 275 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

איך מחליפים גומיות למקלחון?

במידה ואתם בעלי חוש טכני טוב ורוצים לדעת איך מחליפים גומיות למקלחון, כדאי שתקחו בחשבון שיהיה עליכם להצטייד ב: מגב גומי חדש בהתאם למידות של דלת המקלחון שלכם, אקונומיקה, מתלית נקייה וסכין יפנית. להלן השלבים להחלפת גומיות למקלחון:

 1. מיקום דלת המקלחון - כדי לאפשר עמדה נוחה לעבודה - דחפו את דלת המקלחון לאזור השיפוע במקלחון. האזור הזה יסייע לכם לבצע את הפעולות בשלבים הבאים בצורה טובה יותר.
   
 2. ניתוק הגומי הישן - בתחילה יהיה עליכם לחלץ את מגב הגומי המצוי בתחתית דלת המקלחון ע"י משיכה חזקה כלפי מטה.
   
 3. ניקוי תחתית הדלת - לאחר שהסרתם את מגב הגומי הקודם, נמליץ לנקות את האזור עם אקונומיקה עד להסרת הליכלוך במלואו ולאחר מכן לנגב ולהתין לייבוש מלא.
   
 4. הרכבת מגב גומי חדש - כעת יהיה עליכם להרכיב את מגב הגומי שרכשתם. לאחר שהרכבתם אותו, יהיה עליכם לגזור אותו בהתאם לרוחב דלת המקלחון עם סכין יפנית או במספריים. התחדשו!

 

                                                                                 רמת קושי להחלפת מגב סיליקון למקלחון:

 

מדד קושי סביר
קשה בינוני סביר קל

החלפת גומיות למקלחון - כל כמה זמן?

היבט הקשור למועדי החלפה של הגומיות מתבסס על מיקומם של הגומיות, שכן המיקום הוא גם היבט שמשחק תפקיד לא קטן. החלפת גומי למקלחון המצוי בתחתית הדלת - מומלץ לבצע כל חצי שנה עד שנתיים.

 

במידה ומדובר בגומיות המצויות בין הדלתות המקלחון, העמידות שלהן גבוהה פי כמה ועשויה להאריך לבין 5 - 8 שנים ללא טיפול כלשהוא - היות והמגנט שמצוי בגומי נותר כמעט ללא פגע.

 

זמן ממוצע להחלפת גומי למקלחון:
 15 חודשים
24 חודשים משך זמן 6 חודשים

השיגו הנדימן בקלות להחלפת גומיות למקלחון שלכם!

במידה והגומי השחיר וכבר לא מונע יציאת מי רחצה בצורה מלאה, כדאי שתדעו שזה הזמן לבצע החלפת גומיות למקלחון שלכם. לא רוצים להתמודד עם זה לבד? כל שתצטרכו לעשות הוא למלא פרטים בטופס המצורף, לאחר מכן לקבל עד 3 הנדימנים מומלצים בעיר שלכם, ביניהם תוכלו לברר מחירים עוד בשיחת הטלפון ולבחור בהנדימן שהציע את המחיר הזול ביותר עבור אותה העבודה בדיוק וכך תחסכו בכסף ובזמן.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

מה לברר מול ההנדימן לפני החלפת גומיות למקלחון?

לפני שאתם מזמינים אליכם הנדימן לצורך החלפת גומיות למקלחון שלכם, כדאי שתבררו כמה דברים קודם לכן:

 • מה כלול במחיר? - בררו עוד בשיחת הטלפון מול ההנדימן מה כלול במחיר שהוא נוקב בפניכם: האם זה כולל את הגומי למקלחון או רק את העבודה וכדומה.
   
 • שלחו תמונה - צוות פורטל הנדימן פלוס ממליץ בחום לשלוח להנדימן תמונה של המקלחון לווטסאפ כדי שיבין אילו גומיות לרכוש עבורו וכדי שיבין שמא מדובר במקלחון פתיחה או במקלחון הזזה.
   
 • ודאו את האיטום - מטרת הגומיות בתחתית ובצד המקלחון היא ליצור שכבת איטום במקלחון, שתמנע ממי הרחצה לצאת החוצה. נמליץ לכם לוודא שהגומי החדש שההנדימן התקין עבורכם במקלחון אכן מונע ממי רחצה לצאת אל מחוץ לתחומי המקלחון, רצוי בזמן שההנדימן עודנו בביתכם. פשוט פתחו את ראש הדוש וכוונו לאזורי האיטום שהוחלפו ובדקו אם קיימת נזילה של מים החוצה.
   
 • אחריות - הנדימנים הגונים ומקצועיים לרוב יעניקו אחריות על החלפת מגבים למקלחון שלכם למשך מספר חודשים שלאחר העבודה שביצעו, מה שאומר שאם נתקלתם בזליגה של מי רחצה אל מחוץ למקלחון, תוכלו להזמין את ההנדימן שיתקן את הבעיה על חשבונו או במחיר מוזל.
   
 • מעוניינים להחליף גם את גומי הסיליקון לאמבטיה שלכם?

שאלות בנושא החלפת גומי למקלחון

כל כמה זמן יש צורך בהחלפת גומי למקלחון?

זה תלוי היכן ממוקם הגומי - ברצפה או בין דלתות המקלחון. הרחבנו על כך במאמר.


מה הכוונה בגומיות למקלחון?

הכוונה לפסי הסיליקון המצויים מתחת לדלתות המקלחון (נקרא גם מגב גומי) ואלו המצויים באזור שבין דלתות המקלחון.


כמה הנדימנים אוכל לקבל מכם והאם אני מחוייב לתהליך?

דרך פורטל הנדימן פלוס תוכלו לקבל ישירות לנייד עד 3 הנדימנים באזורכם - בחינם וללא התחייבות מצדכם.